kurs online

Jesteś ważna

Zbuduj poczucie własnej wartości, zaopiekuj się sobą i poczuj tak naprawdę, że zasługujesz: na bycie tu, na miłość i na piękne życie

Tego teraz potrzebuję

Znasz to?

Mistrzyni Granic

Czujesz w sobie głęboką pustkę, którą próbowałaś wypełnić pracą, związkami, osiągnięciami, pieniędzmi, wyjazdami, zakupami, sztuką… ale nic nie zadziałało,

Wątpisz w to, jak budujesz swoje życie i zaczynasz myśleć, że te problemy sama sobie wymyślasz,

Kiedy słyszysz, że masz „pokochać samą siebie” czujesz wściekłość, bo NIKT nie mówi JAK to zrobić!

Mistrzyni Granic

Nie jesteś sama, wiem, jak się czujesz.

Jeszcze kilka lat temu byłam w tym samym miejscu...

Nie byłam w stanie uwierzyć, że mam prawo zadbać o siebie, o swoje marzenia i potrzeby. Jak to? Przecież najpierw potrzebuję zadbać o innych, oni są ważniejsi niż ja.
Zamiast szukać odpowiedzi i celów w sobie próbowałam znaleźć je na zewnątrz sugerując się tym, co zrobili inni „w moim wieku” i porównując się z nimi.

W efekcie coraz częściej czułam, że przegrywam swoje życie.
Tak bardzo chciałam zacząć je budować w zgodzie z sobą, zaakceptować i naprawdę polubić siebie. Ale nie wiedziałam jak!

W książkach, które widziałam na stoiskach z poradnikami nie znajdowałam odpowiedzi na moje pytania, literatura naukowa była odległa od codziennego życia, a samozwańczy guru oferowali rozwiązania zbyt proste lub zbyt abstrakcyjne.

Tymczasem ja potrzebowałam drogi, która będzie bliska mojemu życiu, która wytłumaczy mi, dlaczego w ogóle mam te trudności i pomoże je rozwiązać.

Od kiedy się urodziłyśmy uczono nas nie tego, jak dbać o siebie i rozwijać się, tylko tego, co musimy i powinnyśmy. Dostawałyśmy jasny sygnał: nie jest ważne to, czego MY chcemy i potrzebujemy. Ważniejsze jest to, czego chcą i oczekują od nas inni. I jak mamy zdobyć ich miłość.

Nic dziwnego, że kiedy jesteśmy dorosłe nie wiemy, jak zadbać o siebie. A najpierw w ogóle odkryć: kim JA jestem, co jest DLA MNIE ważne i czego JA potrzebuję?

Ale tak wcale nie musi być...

Wyobraź sobie, że...

Mistrzyni Granic

Mistrzyni Granic

W relacji ze sobą...

Nie czujesz już pustki

Bo odkryłaś, jakie zdarzenia z Twojej przeszłości spowodowały, że ona była w Tobie. Utuliłaś je i puściłaś ze swojego ciała.

Mistrzyni Granic

Poznałaś i ukochałaś swoje Wewnętrzne Dziecko

Wiesz, kim jest Twoje Wewnętrzne Dziecko, nauczyłaś się z nim być, odkrywać jego potrzeby i je spełniać. Dzięki temu nie jesteś już zależna od miłości innych.

Mistrzyni Granic

Wiesz, co dla Ciebie ważne

Bo dałaś sobie wreszcie to, czego nikt wcześniej Ci nie ofiarował: prawo do priorytetów i rezygnowania z tego, co Ci nie służy.

Mistrzyni Granic

jesteś ważna

W relacjach z innymi

Nie boisz się już krytyki

Ponieważ wiesz, że opinia innych nie określa Ciebie i Twojej wartości, a Ty szukasz partnerskich relacji, a nie bezwarunkowej miłości.

Mistrzyni Granic

Nie porównujesz się do innych, idziesz swoją drogą

Wiesz, że perfekcjonizm był tylko efektem lęku przed brakiem miłości, już go nie potrzebujesz, bo potrafisz dać ją sobie sama.

Mistrzyni Granic

Wychodzisz z tych, które Ci nie służą

Bo wzięłaś odpowiedzialność za to, komu pozwalasz być w swoim życiu. Nie zostawiasz w nim relacji, które zabierają Ci energię i podcinają skrzydła tylko dlatego, że „wypada”.

Mistrzyni Granic

Tak, to możliwe. Jeśli tylko nauczysz się, jak zbudować w sobie poczucie, że...

Jesteś ważna

Naucz się tego teraz

Co osiągniesz biorąc udział w kursie?

Mistrzyni Granic

Mistrzyni Granic

I Moduł: Poczucie własnej wartości - Podstawy

  • Dowiesz się, czym jest poczucie własnej wartości, czym się różni od samooceny i samowspółczucia

  • Zrozumiesz, dlaczego wszyscy ludzie i kobiety w szczególności mają z nim wyzwania

II Moduł: Poczucie własnej wartości - Problemy

  • Odkryjesz, jak powstaje poczucie własnej wartości i dlaczego jego podstawą jest relacja z mamą

  • Zobaczysz, co prowadzi do jego utraty i jakie są tego konsekwencje na poziomie konstrukcji naszej psychiki

III Moduł: Poczucie własnej wartości - Rozwiązania

  • Nauczysz się pracować z Adaptacyjnym i Zranionym Dzieckiem, czyli częściami Twojego wnętrza, które powstały w wyniku trudności, których doświadczyłaś w dzieciństwie

  • Zobaczysz, dlaczego potrzebujesz zbudować i wzmocnić swojego Wewnętrznego Rodzica i Dorosłego, żeby dobrze, a przede wszystkim świadomie i dojrzale żyć

IV Moduł: Zbuduj życie, w którym czujesz się ważna

  • Nauczysz się pracować ze swoimi myślami, emocjami i nawykami, żeby Cię wspierały

  • Otrzymasz listę afirmacji i wzmacniających Cię działań, dzięki którym wzmocnisz zmiany, których doświadczysz w poprzednich modułach

Co otrzymasz dołączając do kursu?

✓ Dostęp do wygodnej i intuicyjnej platformy
✓ 4 jasne i klarowne moduły ułożone w sposób wspierający pracę
✓ Różnorodne materiały: nagrania video, medytacje, ćwiczenia do samodzielnego wykonania
✓ Nieograniczony dostęp do materiałów – uczysz się i wracasz do kursu, kiedy i jak chcesz
✓ Profesjonalna i różnorodna wiedzę opartą płynącą z wielu różnych nurtów pracy psychologicznej
✓ Praca na 3 poziomach: emocji, umysłu i ciała, dzięki czemu doświadczysz głebokiej i trwałej zmiany

Ponadto, w pakiecie STANDARD otrzymasz bonusy:

1. Jak wyjść z syndromu ofiary, czyli uzależniania swojego szczęścia od innych?
2.
Jak wyjść z syndromu oszusta i dać sobie prawo do szczęścia i sukcesu?
3. Jak przestać bać się relacji lub
samotności i odrzucenia?

4: Jak mieć dystans do siebie i innych?
5: Jaki jest związek między poczuciem wartości i nałogami (kompulsywnym jedzeniem, graniem, zakupami, etc.), i jak z tym pracować?
6: Jak przestać czuć się odpowiedzialna za innych (w tym rodziców) i zacząć przede wszystkim dbać o siebie?

OFERTA

MIstrzyni Granic

KURS
BASIC

MIstrzyni Granic

299 zł

MIstrzyni Granic

✓ bezterminowy dostęp do kursu: nagrania video, medytacje, materiały PDF

+ 6 nagrań bonusowych

MIstrzyni Granic

Kupuję
MIstrzyni Granic

KURS
STANDARD

MIstrzyni Granic

349 zł

MIstrzyni Granic

✓ bezterminowy dostęp do kursu: nagrania video, medytacje, materiały PDF

+ 6 nagrań bonusowych

MIstrzyni Granic

Kupuję

Dlaczego warto, żebyś dołączyła do kursu "Jesteś ważna" już dziś?

Tylko Ty wiesz, ile kosztuje Cię każda minuta i godzina, podczas których zamiast odważnie, świadomie budować swoje życie, w zgodzie ze sobą, Ty się podważasz, krytykujesz, walczysz ze sobą, przygniata Cię wstyd, poczucie winy i dezorientacja.
Wiele dobrych decyzji i radosnych dni czeka tuż za rogiem, kiedy odważysz się wreszcie dotknąć tych najdelikatniejszych punktów swojego wnętrza i otulić je współczuciem i życzliwością. Kiedy wypełniona miłością i spokojem, zaczniesz świadomie budować swoje granice, wartości, zasady i priorytety. Każda chwila przeżyta bez kontaktu ze sobą to chwila nieprzeżyta w pełni. Nie trać kolejnych chwil.

Zobacz, co o współpracy ze mną mówią moje klientki:

Przed zakupem kursu obawiałam się, że nie będę miała czasu na jego „przerobienie”. Ale te obawy okazały się nieuzasadnione. Największą wartość wyniosłam z pracy z bonusami. Polecam ten kurs z całego serca.

Michalina W.

Aniu, jesteś pierwszą osobą która powiedziała mi o emocjach i dała narzędzia, jak sobie z nimi radzić. Kilkakrotnie odsłuchiwałam każde nagranie, bo chciałam zapisać wszystko co mówiłaś. Uczę się nazywać moje emocje. Rozkładam notatki, z warsztatu i jeszcze z Twoich innych nagrań, nazywam i przeżywam. Dziękuję Ci, ten warsztat dużo wniósł w moje życie. PS Tydzień po chodziłam zła jak osa, sama nie wiedziałam, co mi się dzieje… Może brakowało mi Twojego głosu 😇

Małgorzata Ferenc Kula

Kurs „Jesteś ważna” poleciła mi moja przyjaciółka. I bardzo się z tego cieszę. Najbardziej zadowolona jestem z ćwiczeń mających na celu zbudowanie poczucia własnej wartości 🙂 Dzięki nim zrozumiałam, że są rzeczy w których jestem dobra i które osiągnęłam sama, swoją pracą. W efekcie traktuję siebie lepiej, z sympatią 🙂 Aniu, jesteś super! A kurs „jesteś ważna” polecam z całego serca.

Asia M.

Na Anię natknęłam się we wrześniu 2018 i od tamtej pory czytam Ani WSZYSTKIE newslettery, uczestniczę w darmowych webinarach, śledzę na Insta i Fb, a także korzystałam z kursu online „Jesteś ważna”. Cała praca Ani opiera się na pomocy kobietom w kontekście najważniejszych wartości w życiu, których kiedyś po prostu nie otrzymałyśmy od nikogo. Poczucie własnej wartości, Pewność Siebie, Asertywność, Własne Granice – to wartości, których mi bardzo brakowało, a które w końcu się u mnie uzewnętrzniają. Dziękuję Ci Aniu, że na swoje 30. urodziny zaczęłaś tę pracę, że wpadłaś na taki pomysł i że tak obficie zgłębiasz temat i w taki sam sposób przekazujesz nam to online. Maleńka, jesteś Wielka!

Ola Domańska

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Jak w praktyce wygląda kurs?

Kupując kurs od razu otrzymasz dane do panelu kursu, wszystkie materiały kursowe pojawią się natomiast dopiero w dniu premiery kursu. Od tego momentu masz do nich nieograniczony czasowo i technicznie (panel jest dostępny na komputerach, telefonach i tabletach) dostęp.

Pracuję nad rozwojem już jakiś czas (coaching, terapia, książki i filmy, szkolenia). Czy w tym kursie znajdę dla siebie coś nowego?

Na ma w Polsce jeszcze żadnego kursu, który nie tylko wspiera w odbudowaniu poczucia własnej wartości, ale tłumaczy też, jaki jest rdzenny powód naszych z nim problemów i daje narzędzie do pracy na głębokim poziomie. Jestem terapeutką w trakcie szkolenia, więc posługuję się w kursie naukową wiedzą. Nie ograniczam się jednak tylko do niej, bo dla mnie nie daje ona pełnej odpowiedzi, dlatego sięgam też po mądrość nauczycieli duchowych, którzy dają szerszą perspektywę na to, dlaczego nie czujemy się ważni. Tym wszystkim dzielę się z Tobą w tym kursie.

Dlaczego warto, żebym zbudowała poczucie własnej wartości akurat poprzez ten kurs?

Ten kurs zaprojektowałam tak, żebyś mogła znaleźć na niego czas. Większość materiałów możesz obejrzeć lub wysłuchać wykonując inne czynności (jazda samochodem, spacer, przygotowywanie posiłków). Ćwiczenia i medytacja wymagają więcej skupienia, ale na ich wykonanie potrzebujesz łącznie tylko ok. 3 godziny. A zatem pytanie do Ciebie – czy znajdziesz czas na ten kurs?

Pracuję zawodowo, mam rodzinę. Czy znajdę czas na udział w kursie?

Ten kurs zaprojektowałam tak, żebyś mogła znaleźć na niego czas. Większość materiałów możesz obejrzeć lub wysłuchać wykonując inne czynności (jazda samochodem, spacer, przygotowywanie posiłków). Ćwiczenia i medytacja wymagają więcej skupienia, ale na ich wykonanie potrzebujesz łącznie tylko ok. 3 godziny. A zatem pytanie do Ciebie – czy znajdziesz czas na ten kurs?

Jak forma kursu pomoże mi w osiągnięciu celu, czyli poczuciu się ważną?

Kurs zbudowany jest z 4 jasnych, prostych i intuicyjnych modułów. Składają się na nie krótkie nagrania, które będziesz mogła obejrzeć lub wysłuchać wykonując też inne czynności (jazda samochodem, spacer, przygotowywanie posiłków). Ćwiczenia wymagają więcej skupienia, ale też są na tyle proste, żebyś była w stanie je wykonać nawet dysponując tylko 5-10 minutami dziennie. Ponadto o tempie przechodzenia przez kurs decydujesz Ty, więc możesz poświęcić na to i 30 min., i 2h na tydzień. W wersji maksymalnej jeśli masz czas poświęcić sobie jeden cały dzień, mogłabyś ten kurs w całości wykonać wtedy. Jak widzisz – forma kursu jest na elastyczna. Po to, żeby dostosować się do Ciebie i Twojego życia, nie żebyś Ty musiała się dostosowywać do niej.

Czy ten kurs zastąpi terapię?

Nie, ten kurs nie zastąpi terapii. Niemniej, bardzo często powodem rozpoczęcia terapii są konsekwencje naszego poczucia, że nie jesteśmy ważne: problemy w relacjach intymnych, nadodpowiedzialność, przemęczenie i pracoholizm, problemy ze snem i nadmiernym stresem, brak satysfakcji w życiu, depresja. Kiedy nie czujemy się ważne układamy nasze życia tak, jak czujemy, że potrzebują tego inni, jednocześnie nie dbając o siebie i swoje potrzeby, w wiecznym poczuciu zobowiązania wobec innych. Jeśli czujesz, że to są problemy, z którymi obecnie się mierzysz, ten kurs może być dla Ciebie dużym wsparcie w poradzeniu sobie z nimi.

Jesteś ważna

Jesteś ważna

Dołącz już dziś i zacznij...

- żyć w pełni i miłości, bo nauczysz się samodzielnie koić bolesne poczucie pustki i nieukochania
- czuć całą sobą, że zasługujesz, zasługujesz na wszystko: na dobre życie, piękne relacje, spełnienie w pracy, obfitość, lekkość i moc
- wybierać i tworzyć tylko relacje, które Ci służą, bo nie będziesz w nich już szukać przynależności i miłości za wszelką cenę
- czuć, że możesz się oprzeć w życiu i w świecie

Tak, dołączam do kursu