Naucz się dawać sobie to, czego dotąd szukałaś u innych:
miłość, wsparcie, życzliwość i moc.

Odzyskaj energię do życia oraz siłę i spokój w relacjach. Zbuduj jedyne pewne i trwałe oparcie - w sobie

czy brzmi to znajomo?

Teoretycznie masz w swoim życiu wszystko, czego potrzebujesz, ale nic Cię nie cieszy i wszystko wydaje się miałkie, błahe.

Często wybuchasz,  płaczesz lub złościsz się „bez powodu”, źle śpisz, budzisz się zmęczona albo od razu zła. W niczym nie znajdujesz ukojenia lub radości.

Masz już za sobą wiele lat poszukiwań, dziesiątki przeczytanych książek, kursy, warsztaty, ale ciągle czegoś Ci brak…

nie jesteś sama!

Dokładnie wiem, jak się czujesz....

Kilka lat temu byłam w tym samym miejscu. Miałam wszystko, o czym mogła marzyć dziewczyna po studiach: rozwojową pracę, podróże, dobre zarobki, kontakty.

Z boku sytuacja wyglądała świetnie. Ale od środka pożerała mnie pustka i poczucie, że nie pasuję.

Ani tu ani nigdzie indziej. Standardowa ścieżka: „praca, dom, dzieci” nigdy nie była dla mnie, ale teraz okazywało się, że ta alternatywna, moja, świadomie wybrana też nie dawała szczęścia. 

Doszłam do ściany. Już wiedziałam, że na zewnątrz nie znajdę nic dla siebie. Że potrzebuję zacząć szukać w sobie..

W końcu znalazłam

I dlatego dziś chcę Tobie powiedzieć, że tak nie musi być!

wyobraź sobie ....

Budzisz się każdego dnia radosna i wyspana, bo wczorajszy dzień spędziłaś w zgodzie z sobą i zakończyłaś go ze spokojnym sercem. Wstajesz z lekkością – wiesz dokładnie, co chcesz dziś zrobić, masz jasny umysł i niezmącone emocje. Masz w sobie spokój, wiesz, że cokolwiek się stanie Ty sobie z tym poradzisz, bo czujesz oparcie w sobie, wiesz, kim jesteś, a kim na pewno nie jesteś i być nie chcesz. Wiesz, co jest dla Ciebie ważne, a co nie i to pierwsze rozwijasz, a drugiemu nie dajesz zabierać swojej cennej energii. Wiesz też, jak dać sobie miłość i współczucie, więc nawet jeśli zabraknie Ci siły w ciągu dnia – w każdym momencie możesz się zregenerować.

To nie bajka.

To życie kobiety, która stanęła na własnych nogach.


Jeśli chcesz wiedzieć,
jak je zbudować - dołącz do tego kursu

na własnych nogach

21.02 – 15.04.2022

✓Zrozumiesz źródło pustki, której doświadczasz i znajdziesz dla niej ukojenie
✓Poznasz wreszcie siebie oraz to, co dla Ciebie ważne
✓Uwierzysz, że troska o siebie to nie tylko Twoje prawo, ale też obowiązek i z tego punktu zaczniesz budować swoje życie
✓Zaczniesz wybierać, co dla Ciebie ważne i rezygnować z tego, co Ci nie służy
✓Nauczysz się dawać swojemu Wewnętrznemu Dziecku miłość i uwagę
✓Odkryjesz, dlaczego boisz się stawiać granice i nauczysz się działać mimo tego
✓Przestaniesz się bać samotności, przez co już nie będziesz zależna od uwagi innych
✓Zrezygnujesz z porównywania się z innymi i dążenia do perfekcji
✓Zobaczysz, jakie życie jest prawdziwie Twoim i zaczniesz je budować

NwN -WIZUALIZACJA ZAWARTOŚCI KURSU

co otrzymasz dołączając do programu?

wybierz najlepszą
dla ciebie opcję:

płatność jednorazowa

1569 zł  1149zł*

Płatność w ratach

3 x 479 zł  3 x 419zł

*Skąd ta kwota? To ≈ 8 cotygodniowych potencjalnych sesji psychoterapii ze mną. potencjalnych, bo obecnie nie mam miejsc na żaden nowy proces terapeutyczny, więc ten program jest jedyną opcją na to, żebyśmy mogły razem pracować

nie czekaj! Promocyjne ceny obowiązują tylko do północy w czwartek, 16.02.2022

Nie wiesz, czy ten program jest dla Ciebie?

odpowiem na wszystkie twoje pytania

Rekrutacja do programu jest obecnie zamknięta

Zapisz się na listę zainteresowanych i dowiedz się pierwsza o kolejnej edycji programu

.

Co różni "Na własnych nogach" od innych kursów i warsztatów?

„Na własnych nogach” to nie zlepek kilku książek, warsztatów i własnych doświadczeń.

To podparty naukową wiedzą i psychoterapeutyczną praktyką program, dzięki któremu poznasz, zrozumiesz, a przede wszystkim poczujesz to, co jest w naszej psychice najważniejsze: granice i poczucie własnej wartości. To jednocześnie trudne do nazwania i uchwycenia, dlatego nigdzie indziej nie znajdziesz takiego zestawienia wiedzy i narzędzi do pracy z tymi jakościami. Ten program to mój autorski pomysł będący efektem profesjonalnych poszukiwań i praktycznej pracy z dziesiątkami kobiet.

Cały program – oba kursy, webinary i praca w grupie odbędzie się w bezpiecznej przestrzeni, dzięki czemu będzie Ci łatwiej pracować i otworzyć się na głebokie treści. 

Dlaczego warto, żebyś stanęła na własnych nogach już dziś?

Tylko Ty wiesz, ile kosztuje Cię każda minuta i godzina, podczas których zamiast odważnie, świadomie budować swoje życie, w zgodzie ze sobą, Ty się podważasz, krytykujesz, walczysz ze sobą, przygniata Cię wstyd, poczucie winy i dezorientacja.

Wiele dobrych decyzji i radosnych dni czeka tuż za rogiem, kiedy odważysz się wreszcie dotknąć tych najdelikatniejszych punktów swojego wnętrza i otulić je współczuciem i życzliwością. Kiedy wypełniona miłością i spokojem, zaczniesz świadomie budować swoje granice, wartości, zasady i priorytety.  Każda chwila przeżyta bez kontaktu ze sobą to chwila nieprzeżyta w pełni. Nie trać kolejnych chwil.

Co osiągniesz biorąc udział w kursie?

ZOBACZ, CO O UDZIALE W I edycji "NA WŁASNYCH NOGACH" MÓWIĄ JEj UCZESTNICZKI:

IG 4

Najcenniejsza w tym programie była osobowość Ani, jej sposób prowadzenia, bardzo wartościowe, bogate i użyteczne treści. Dzięki udziałowi w programie poczułam się pełniejsza, pewniejsza, silniejsza, wyposażona w to, z większym dystansem i zrozumieniem do siebie i do ludzi wokół, radośniejsza. Jestem pełna wdzięczności, że spotkałam Ciebie i mogłam skorzystać z Twoich darów, Twojego talentu, Twojej wiedzy i doświadczeń i formę w jakiej to wszystko przekazujesz; jesteś wiarygodna, zaangażowana, dobra w tym, co robisz; jestem ogromnie wdzięczna za to co robisz.

DR INŻ. ANNA KACZOROWSKA, DR N. BIOLOGICZNYCH, CERTYFIKOWANY TUTOR, LICENCJONOWANY COACH – AUTORKA ECO COACHINGU

zastanawiasz się czy ten kurs jest dla ciebie?

tak, jeśli...

nie, jeśli...

Cena programu była adekwatna do jego wartości. To duży jednorazowy wydatek, ale program po prostu bardzo się wyróżnia na tle tego, co jest dostępne. Poziom merytoryczny i wartość są nieocenione. Najcenniejsza w tym programie była dla mnie Twoja wiedza, to w jak merytoryczny sposób wyjaśniałaś różne kwestie i dzięki temu miałam wiele momentów WOW, kiedy mogłam zrozumieć, co kieruje moim zachowaniem i poczuć, że wszystko ze mną w porządku. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem poczucia własnej wartości i było dla mnie przełomowe. Niesamowitą wartość wniosły spotkania na żywo, poznanie kobiet mających podobne problemy i ukazanie siebie w całej swojej prawdzie i wrażliwości. To było jak terapia grupowa 🙂 Gdyby ktoś przed rozpoczęciem kursu powiedział mi, że grupa będzie tak wspaniała, nie uwierzyłabym. To były tylko 2 miesiące, a czuję w sobie niesamowitą zmianę.

OLGA GIERSZAŁ
olga gierszal

Co zawierają poszczególne kursy

Poznaj wszystkie moduły...

jesteś ważna

Mistrzyni granic

...bonusy...

jesteś ważna

...oraz webinary, które odbędą się na żywo

Do udziału w programie przekonało mnie zaufanie do Ciebie. Aniu, mówisz mądrze, trafiasz do serca. Nie starasz się być wyfiolkowaną paniusią ekspertką, a po prostu mądrą kobietą, dla której nie jest ważne podkreślanie swojego (niezaprzeczalnego) piękna a przekazanie ratującej wiedzy. Najcenniejsze w programie było przypominanie że idziemy dalej, robimy kolejny moduł, inne dziewczyny wdrażają w życie, może i ja bym coś zrobiła. Bardzo odpowiada mi oczywiście Twoja osoba, koisz i harmonizujesz. W programie czułam się prowadzona, niesamotna w swojej drodze, czułam, że zmierzam do celu, nabieram siły, zaczynam rozumieć, zbieram siebie, kawałek po kawałku.

AGNIESZKA (CHCESZ POTWIERDZIĆ TĘ OPINIĘ? NAPISZ DO MNIE)

Dzięki udziałowi w tym programie zmieniło się moje podejście do granic – ich stawiania, poczucia respektowania i szanowania. W szczególności do dbania o SWOJE GRANICE – by nic ich nie unieważniało i nikt ich nie łamał – by ich przestrzegano – bym Ja SAMA przestrzegała ich przed SAMĄ SOBĄ! I że jest ok, że je wreszcie stawiam i dbam o to by inni ich przestrzegali, nie pozwalam już na ich przekraczanie! I wreszcie, że JESTEM WAŻNA! Najbardziej obawiałam się pracy w grupie oraz stygmatyzacji, a tymczasem doświadczyłam tu poczucia bezpieczeństwa – zarówno z Twojej strony, jak i ze strony wszystkich dziewczyn. Cenne było dla mnie to wspólne przeżywanie emocji, doświadczanie ich, dzielenie się nimi, swobodne mówienie o nich, wsparcie grupy, poczucie przynależności. Z wszystkich tych opisanych rzeczy jestem zadowolona – a dodatkowo – choć może to przede wszystkim – ze zmiany wewnętrznej

AGNIESZKA R.

Cześć, jestem Ania!

Jestem psychoterapeutką systemową.

Pracuję z kobietami doświadczającymi: kryzysów osobistych, zaburzeń lękowych i nastroju, depresji, trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji. Wspieram osoby pochodzące z rodzin alkoholowych oraz dysfunkcyjnych (DDA/DDD), wysoko wrażliwe i doświadczające straty. Korzystam z najnowszych odkryć neurobiologii, neuropsychologii oraz pracy z traumą.

To tak profesjonalnie. A bardziej po ludzku?

Postanowiłam zostać psychoterapeutką, żeby pomóc kobietom odkryć, co blokuje ich siłę i dać im narzędzia do tego, żeby to zmienić. W dzieciństwie patrzyłam na silne kobiety, które nie dostrzegały swojej mocy. U progu dorosłości robiłam dokładnie to samo – przenosiłam góry myśląc, że to przecież oczywiste i nie potrafiłam się z tego cieszyć. Dopiero, kiedy wróciłam do siebie, odkryłam to, co bolesne i utuliłam to, co najwrażliwsze, stanęłam na własnych nogach. I zaczęłam żyć na własnych zasadach. Nadal jestem na tej drodze, by żyć jeszcze bardziej w zgodzie z sobą. Ale pewien jej kawałek już przeszłam i w tym mogę być Twoją przewodniczką. Jako druga kobieta, Twoja siostra i profesjonalistka. 

Joanna Suchodolski

„Dzięki udziałowi w programie uświadomiłam sobie pewne schematy i zależności, dzięki czemu zauważam je i mogę z nimi pracować. Najcenniejsze w tym programie dla mnie były treści i sposób ich przedstawienia. Aniu, zrobiłaś świetną (przede wszystkim rzetelną) robotę!”

JOanna

najczęściej zadawane pytania

Program trwa 8 tygodni, będzie się odbywał w dniach 21.02 – 15.04.  W każdy poniedziałek kursu otrzymasz mail z informacją o odsłonięciu kolejnego materiału programu, a w piątek spotkamy się na webinarze, w czasie którego podsumujemy tydzień, odpowiem na wszystkie Wasze pytania i podejmę dodatkowy temat uzupełniający materiał z tygodnia.

Nie, ten kurs nie zastąpi terapii. Niemniej, może się stać niesamowitym zasobem w przygotowaniu się do niej lub pogłębieniu jej efektów. Może się okazać, że w związku z programem dostrzeżesz, jaki temat w trakcie terapii potrzebujesz podjąć i w jakim obszarze potrzebujesz wsparcia. W swojej pracy korzystam z różnych nurtów psychoterapii, coachingu, Analizy Transakcyjnej, wiedzy o neurobiologii i neuropsychologii, pracy z traumą. 

Tak, cały program jest oparty o pracę z przeszłością, która nas ukształtowała, zwłaszcza z dzieciństwem. Dzięki temu programowi zyskasz dostęp do wiedzy i narzędzi, które rzucą zupełnie nowe światło na Twoje doświadczenia w dzieciństwie, da zrozumienie i spokój.

Ten program jest poświęcony  granicom i poczuciu własnej wartości. Jeśli więc masz za sobą jakieś szkolenie z tego obszaru – sprawdź plan modułów i tematy w nim podejmowane. Jeśli nie – na pewno ten program da Ci nową wiedzę, a przede wszystkim – nabędziesz podczas niego cenne umiejętności i zbudujesz nową, dojrzałą i konstruktywną perspektywę na te obszary i wyzwania dotyczące ich.

Tak naprawdę odpowiedź na to pytanie znasz tylko Ty. Jeśli Ci zależy na tym, żeby nauczyć się granic i poczucia własnej wartości, zacząć dbać o siebie i swoje priorytety – to, wierzę, że ten czas na pewno znajdziesz.

Program jest zbudowany z 2 kursów, każdy z nich składa się z 4 jasnych, prostych i intuicyjnych modułów. Dostęp do nich otrzymujesz bezterminowo. Składają się na nie krótkie nagrania, które będziesz mogła obejrzeć lub wysłuchać wykonując też inne czynności (jazda samochodem, spacer, przygotowywanie posiłków). Ćwiczenia wymagają więcej skupienia, ale też są na tyle proste, żebyś była w stanie je wykonać nawet dysponując tylko 5-10 minutami dziennie. Dodatkowy webinar będzie nagrywany i jeśli nie będziesz w stanie być na nich na żywo – na spokojnie będziesz mogła obejrzeć je w dogodnym dla Ciebie czasie. W czasie trwania programu, mając dostęp do grupy i do mnie na grupie możesz zaadresować swoje największe wyzwania, a po zakończeniu programu na spokojnie przejść przez wszystkie treści w dostępne w kursach w swoim tempie.

Grupa po zakończeniu programu zostanie jeszcze przez 1 ms-c otwarta, żebyś mogła na spokojnie przejść przez treści webinarów i podejmowane na forum, później zostanie zarchiwizowana, 

Jeżeli masz inne pytania związane z kursem lub procesem zakupu, to koniecznie napisz do mnie na adres anna@olesiewicz.pl.

dołącz już dziś i zacznij .....

– dbać o siebie dorosłą i Twoje Wewnętrzne Dziecko- poznawać i rozumieć siebie i to, co dla Ciebie ważne

– dawać sobie prawo do posiadania priorytetów i rezygnowania z tego, co Ci nie służy

– pracować na to, co jest kluczowe dla Ciebie, nie dla innych

– radzić sobie raz na zawsze z lękiem przed odrzuceniem

– podejmować decyzje z punktu miłości do siebie, a nie strachu przed opinią innych lub lęku przed utratą relacji

– wybierać, z kim chcesz mieć relacje, bo Cię karmią, a z kim nie

– odzyskiwać siłę do wyjścia z  relacji, które Ci nie służą, bez strachu i poczucia winy

– czuć się jak odpowiedzialna i samodzielna osoba dorosła

© Anna.olesiewicz.pl  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU