Zamiast boksować się z życiem, odkryj jego zasady. A później - zbuduj swoje własne

Dzięki temu odzyskasz spokój w sobie i relacjach oraz siłę, by zacząć wreszcie żyć, jak od zawsze marzyłaś

czy brzmi to znajomo?

Ciągle czujesz wewnętrzne napięcie, które coraz bardziej psuje Ci jakość życia, coraz mniej się z niego cieszysz, coraz więcej w nim lęku, strachu, smutku i zmęczenia

Masz dość sztucznego uśmiechu i “brania się w garść” – Ty chcesz wreszcie zrozumieć, co się w Tobie dzieje i zmienić to, bo wiesz już, że „samo nie przejdzie”
Nie radzisz sobie z nową „normalnością” – wiesz, że stare już nie wróci i potrzebujesz zmiany w sobie i dookoła siebie, ale nie wiesz, jak to zrobić i skąd wziąć na to energię

nie jesteś sama!

Dokładnie wiem, jak się czujesz....

Kilka lat temu byłam w tym samym miejscu. Działałam zgodnie z najlepszymi intencjami, z refleksją, myślałam, że naprawdę „żyję świadomie”. Okazało się jednak, że były we mnie przekonania, nawyki i emocje, które nie tylko nie pozwalały pójść dalej, zrobić więcej, ale zaczynały zabierać już tę radość życia, którą miałam dotychczas. 

Stanęłam pod niewidzialną ścianą, nawet nie byłam w stanie nikomu powiedzieć, na czym polegają moje trudności. 

Właśnie dlatego niemożliwym było znalezienie pomocy na zewnątrz. Jedyne, gdzie mogłam się zwrócić, to było własne wnętrze. 

Skorzystałam z latarek psychologicznej i psychoterapeutycznej wiedzy, kopałam, odkrywałam, aż w końcu znalazłam. 

Zrozumiałam i poczułam spokój. I moc

A dziś chcę Tobie powiedzieć, że i Ty możesz

wyobraź sobie ....

Budzisz się radosna i pełna energii. Spałaś spokojnie i głęboko. Za Tobą dobry, spełniony dzień. Masz plan i energię na kolejny taki. Otaczają Cię wspierający ludzie. Masz wsparcie też u tej, którą za chwilę zobaczysz w lustrze w czasie porannej toalety. I właśnie stąd płynie Twoja energia. Nie z afirmacji i trzymania się jasnej strony mocy. Ale z tego, że znasz i rozumiesz siebie. Wiesz, czego potrzebujesz, żeby działać z optymizmem i nadzieją, i wiesz też, jak się wesprzeć, kiedy coś idzie nie tak. Wiesz, co rządzi Tobą w relacjach, potrafisz zadbać w nich o siebie i rozwiązać konflikt. Ale też uznać, że czasami dla konfliktu nie ma rozwiązania. W końcu – każdego dnia stajesz się pełniejsza, bardziej dogadana ze sobą i spełniona. Bo realizujesz ważne dla Ciebie cele, ale też doceniasz najmniejsze sukcesy. Chcesz więcej, ale to, co już jest, jest dobre.

Czujesz to? Wyobrażasz sobie tak żyć?

Nie, to nie bajka

To życie kobiety, która zaczęła żyć na własnych zasadach


Jeśli chcesz wiedzieć,
jak je zbudować - dołącz do tego kursu

na własnych zasadach

✓ Zbudujesz w sobie uważność i kontakt ze sobą
✓Nauczysz się rozpoznawać swoje myśli, emocje i potrzeby
✓Odzyskasz swoją przeszłość odkrywając swoje Wewnętrzne Dziecko oraz wzmacniając Wewnętrznego Rodzica i Dorosłego
✓Poznasz zasady zdrowych, wspierających relacji i odkryjesz swój wzorzec relacji
✓Dowiesz się, jak komunikować się bez przemocy i efektywnie wychodzić z konfliktów
✓Odkryjesz, co trzyma Cię w braku pewności siebie i zmienisz to
✓Określisz cel, który naprawdę Cię motywuje i zaczniesz go realizować w swoim tempie
✓Zobaczysz, jak radzić sobie z wewnętrznymi i zewnętrznymi „podważaczami”, przestaniesz im ufać i nauczysz się być dla siebie najlepszym kibicem

NwZ -WIZUALIZACJA ZAWARTOŚCI KURSU

co otrzymasz dołączając do programu?

wybierz najlepszą
dla ciebie opcję:

płatność jednorazowa

1869 zł 1599zł

Płatność w ratach

9 x 249 zł   9 x 189zł

KUP program i webinary "Jak przeżyć ten kryzys" i "Jak wykorzystać ten kryzys" w najlepszej cenie. Promocja trwa tylko do: 14.04.2021

Nie wiesz, czy ten program jest dla Ciebie?

odpowiem na wszystkie twoje pytania

rekrutacja do programu ruszy w kwietniu 2023

Zapisz się na listę zainteresowanych i dołącz do programu na najlepszych warunkach cenowych

.

Co różni "na własnych zasadach" od innych kursów i warsztatów?

„Na własnych zasadach” to nie zlepek kilku książek, warsztatów i własnych doświadczeń.

To podparty naukową wiedzą i psychoterapeutyczną praktyką program, dzięki któremu poznasz, zrozumiesz, a przede wszystkim poczujesz to, co jest potrzebne do dobrego, efektywnego i wspierającego życia: dobrą relację ze sobą, z innymi oraz pewność siebie i motywację. To tak podstawowe, a jednocześnie trudne do przedstawienia w zwarty i logiczny sposób, dlatego nigdzie indziej nie znajdziesz takiego zestawienia wiedzy i narzędzi do pracy z tymi obszarami. Ten program to mój autorski pomysł będący efektem profesjonalnych poszukiwań i praktycznej pracy z dziesiątkami kobiet.

Cały program – trzy kursy, webinary i praca w grupie odbędzie się w bezpiecznej przestrzeni, dzięki czemu będzie Ci łatwiej pracować i otworzyć się na głębokie treści. 

Dlaczego potrzebujesz zacząć żyć na własnych zasadach już dziś?

Bo jesteś Dorosłą Kobietą, która ma swoje marzenia i która zasługuje na to, żeby zacząć je spełniać. Żeby to było możliwe potrzebujesz usunąć blokady, które Ci to uniemożliwiają, a które najczęściej leżą poza naszą wiedzą i świadomością. To ukryte przekonania, automatyzmy, emocjonalne i fizjologiczne odruchy, rodzinne przekazy, nakazy i lojalności, nawyki i oczywistości, które poupychały się w  Twoim życiu i nie pozwalają Ci poprowadzić go w kierunku, na którym Ci zależy. 

Każda minuta i godzina, podczas których zamiast iść odważnie przed siebie siłujesz się sama ze sobą, z innymi i z życiem, to stracona energia, czas, pieniądze i wiara w to, że Twoje życie naprawdę jest Twoje, a nie tego, co Cię ukształtowało w przeszłości. Nowe, świadome, lekkie i bogate jutro czeka na Ciebie, jeśli tylko z odwagą i empatią poznasz swoje wczoraj. Czekają na Ciebie zdrowe, wspierające relacje i energia do realizacji Twoich marzeń. Nie trać kolejnych okazji, radości i pieniędzy, które nie przychodzą do Ciebie, bo Twoja przeszłość zabiera za dużo miejsca w Tobie. Utul ją i zacznij budować nowe życie. Na własnych zasadach.

Co osiągniesz biorąc udział w programie?

co o udziale w I edycji programu mówią uczestniczki:

IG 4

Do zakupu programu przekonała mnie jakość poprzedniego programu – „Na własnych nogach”. Tworzysz doskonałe programy, bardzo dobrze przemyślane, bardzo dobrze przygotowane i doskonale poprowadzone. Mogę powiedzieć, że stworzyłaś własną markę gwarantującą bardzo wysoką jakość i 100% satysfakcję klienta.

dr inż. Anna Kaczorowska, dr n. biologicznych, certyfikowany tutor, licencjonowany coach – autorka eco coachingu

zastanawiasz się czy ten kurs jest dla ciebie?

tak, jeśli...

nie, jeśli...

Do udziału w programie przekonało mnie udział w programie „Na własnych nogach”. Czułam, że mam jeszcze nad czym pracować. Wiedziałam, że otrzymam niesamowicie dużo wiedzy, ale jeszcze więcej empatii, zrozumienia i troski – tego co wydarzyło się podczas spotkań. Dlatego nie miałam  żadnych obiekcji przed zakupem.
Cena była adekwatna do wartości programu. To połączenie kursu (dostęp do wiedzy w postaci nagrań i pdfów) oraz terapii grupowej i pewnego rodzaju konsultacji – wielokrotnie pytałam, omawiałam mój przypadek podczas części merytorycznej spotkania online. Dzięki udziałowi w „Na własnych zasadach” jestem bardziej uważna (…) i otwarta na drogę rozwoju w zakresie, którego dotąd nie znałam.

J.S.

Co zawierają poszczególne kursy

Poznaj wszystkie moduły...

Dogadaj się ze sobą

Dogadaj się z innymi

Pewność siebie i motywacja

...BONUSY...

Dogadaj się ze sobą

Dogadaj się z innymi

Pewność siebie i motywacja

...ORAZ tematy spotkań, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ NA ŻYWO​

Dogadaj się ze sobą

Dogadaj się z innymi

Pewność siebie i motywacja

Do udziału w programie przekonało mnie to, że znałam już Ciebie i wiedziałam, że robisz dobrą robotę, bo doświadczyłam przemian dzięki naszej współpracy. (…)  Formuła programu jest bardzo skuteczna. Najcenniejsze w tym programie były spotkania na żywo (…), które motywują i działają bardzo wspierająco oraz Twoja mądrość, Aniu. Dzięki udziałowi w programie jestem spokojniejsza, odważniejsza i mam stabilniejsze emocje.

Agnieszka (chcesz potwierdzić tę opinię? napisz do mnie

Aniu, jesteś niesamowitą osobą i jestem wdzięczna, że trafiłam na Ciebie szukając mojej dalszej ścieżki po zakończeniu 2-letniej terapii DDA w poradni uzależnień. Dziękuję za Twoją uważność na słowa i niepozostawianie żadnego wątku bez odpowiedzi. Bardzo się cieszę, że mogłam doświadczyć tego programu. Mam poczucie, że bardzo dużo brałam z tego programu i że bardzo wiele z tych treści były stworzone jakby specjalnie dla mnie. Czułam się w tym programie ważna, bo nic nie zostało zamiecione pod dywan i każdy wątek, jaki poruszyłam, był przez Ciebie rozwinięty. Twoje wsparcie i wsparcie dziewczyn jest dla mnie bezcenne.

J.S.

Cześć, jestem Ania!

Jestem psychoterapeutką systemową.

Pracuję z kobietami doświadczającymi: kryzysów osobistych, zaburzeń lękowych i nastroju, depresji, trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji. Wspieram osoby pochodzące z rodzin alkoholowych oraz dysfunkcyjnych (DDA/DDD), wysoko wrażliwe i doświadczające straty. Korzystam z najnowszych odkryć neurobiologii, neuropsychologii oraz pracy z traumą.

To tak profesjonalnie. A bardziej po ludzku?

Postanowiłam zostać psychoterapeutką, żeby pomóc kobietom odkryć, co blokuje ich siłę i dać im narzędzia do tego, żeby to zmienić. W dzieciństwie patrzyłam na silne kobiety, które nie dostrzegały swojej mocy. U progu dorosłości robiłam dokładnie to samo – przenosiłam góry myśląc, że to przecież oczywiste i nie potrafiłam się z tego cieszyć. Dopiero, kiedy wróciłam do siebie, odkryłam to, co bolesne i utuliłam to, co najwrażliwsze, zaczęłam żyć na własnych zasadach. Nadal jestem na tej drodze, by żyć jeszcze bardziej w zgodzie z sobą. Ale pewien jej kawałek już przeszłam i w tym mogę być Twoją przewodniczką. Jako druga kobieta, Twoja siostra i profesjonalistka. 

Aniu jestem pod nieprzemijającym zachwytem Twojego pełnego zaangażowania w to co robisz; myśląc o Tobie odnoszę wrażenie że realizujesz misję swojego życia, że urodziłaś się po to by pomagać skutecznie innym i robisz to doskonale.

A.K.

najczęściej zadawane pytania

Program trwa 12 tygodni, będzie się odbywał w dniach 12.04 – 02.07.  W każdy poniedziałek kursu otrzymasz mail z informacją o odsłonięciu kolejnego materiału programu, a w czwartek lub piątek spotkamy się na webinarze, w czasie którego podsumujemy tydzień, odpowiem na wszystkie Wasze pytania i podejmę dodatkowy temat uzupełniający materiał z tygodnia.

Nie, ten kurs nie zastąpi terapii. Niemniej, może się stać niesamowitym zasobem w przygotowaniu się do niej lub pogłębieniu jej efektów. Może się okazać, że w związku z programem dostrzeżesz, jaki temat w trakcie terapii potrzebujesz podjąć i w jakim obszarze potrzebujesz wsparcia. W swojej pracy korzystam z różnych nurtów psychoterapii, coachingu, Analizy Transakcyjnej, wiedzy o neurobiologii i neuropsychologii, pracy z traumą. 

Spotykamy się w piątki o 8:00 rano i czwartki o 19:00 wieczorem na zmianę, zaczynając od piątku. Czyli widzimy się:

w piątki: 22.04, 06.05, 20.05, 03.06, 17.06, 01.07

w czwartki: 28.04, 12.05, 26.05, 09.06 , 23.06, 07.07

Tak, cały program jest oparty o pracę z przeszłością, która nas ukształtowała, zwłaszcza z dzieciństwem. Dzięki temu programowi zyskasz dostęp do wiedzy i narzędzi, które rzucą zupełnie nowe światło na Twoje doświadczenia w dzieciństwie, da zrozumienie i spokój. Jednocześnie, i tym się rózni ten program od programu „Na własnych nogach” jest równie silnie ukierunkowany na przyszłość – na budowanie jej w zgodzie z sobą, z uznaniem Twojej przeszłości, ale jednocześnie z wykorzystaniem siły, którą w sobie zbudowałaś, żeby tę nierzadko trudną przeszłość przeżyć.

Ten program jest poświęcony  Twojej relacji ze sobą, z innymi oraz Twojej pewności siebie i motywacji. Jeśli więc masz za sobą jakieś szkolenie z tego obszaru (np. komunikacji, asertywności) – sprawdź plan modułów i tematy w nim podejmowane. Równolegle, miej w pamięci, że każdy z autorów kursów korzysta z własnej perspektywy i wiedzy. Jeśli byłaś na szkoleniu u trenera lub coacha przedstawiał on Tobie narzędzia i techniki, do których sam miał dostęp. To m.in. powód, dla którego ja zdecydowałam się na kurs psychoterapii – chciałam w swojej pracy udostępniać wiedzę i budować umiejętności na głębokim poziomie, pracując ze świadomością i podświadomością, emocjami, przekonaniami, ale i ciałem. Dlatego wierzę, że w tym programie znajdziesz nową wiedzę i inną perspektywę od tych, które znalazłaś gdzie indziej.

Tak naprawdę odpowiedź na to pytanie znasz tylko Ty. Jeśli Ci zależy na tym, żeby nauczyć się granic i poczucia własnej wartości, zacząć dbać o siebie i swoje priorytety – to, wierzę, że ten czas na pewno znajdziesz. Długość materiału w 1 module to ok. 1h nagrań.

Program jest zbudowany z 2 kursów, każdy z nich składa się z 4 jasnych, prostych i intuicyjnych modułów. Dostęp do nich otrzymujesz bezterminowo. Składają się na nie krótkie nagrania, które będziesz mogła obejrzeć lub wysłuchać wykonując też inne czynności (jazda samochodem, spacer, przygotowywanie posiłków). Ćwiczenia wymagają więcej skupienia, ale też są na tyle proste, żebyś była w stanie je wykonać nawet dysponując tylko 5-10 minutami dziennie. Dodatkowy webinar będzie nagrywany i jeśli nie będziesz w stanie być na nich na żywo – na spokojnie będziesz mogła obejrzeć je w dogodnym dla Ciebie czasie. W czasie trwania programu, mając dostęp do grupy i do mnie na grupie możesz zaadresować swoje największe wyzwania, a po zakończeniu programu na spokojnie przejść przez wszystkie treści w dostępne w kursach w swoim tempie.

Grupa po zakończeniu programu zostanie jeszcze przez 1 ms-c otwarta, żebyś mogła na spokojnie przejść przez treści webinarów i podejmowane na forum, później zostanie zarchiwizowana, 

Jeżeli masz inne pytania związane z kursem lub procesem zakupu, to koniecznie napisz do mnie na adres anna@olesiewicz.pl.

dołącz już dziś i zacznij .....

– budować w sobie oparcie i spokój niezależny od tego, co dzieje się w Twoim życiu

– poznawać swoje potrzeby i brać za nie odpowiedzialność, w tym także te, które miałaś jako dziecko

– odkrywać, jak Twoje dzieciństwo i rodzina pochodzenia wpływa na Twoje życie oraz jaki skrypt życiowy podświadomie realizujesz

– pracować ze swoim schematem wchodzenia w bliskość i zacząć budować dojrzałą intymność

– budować zdrowe i wspierające relacje z rodzicami, dziećmi i rodzeństwem, przyjaciółmi i kolegami z pracy

– utrzymywać jasność myślenia i emocji w momentach najostrzejszych konfliktów i tworzyć swoje zasady bycia okiem cyklonu

– nazywać swoje doświadczenia i emocje, które podcinały Ci dotąd skrzydła, i zamieniać je na takie, które pozwolą im się w pełni rozwinąć

– rozwijać swoją wyobraźnię i siłę do realizacji swoich marzeń

– wybierać cele, które będą w pełni w zgodzie z Tobą i regularnie pracować, byś je osiągnęła

– wspierać swoją pewność siebie w codzienności i w wyzwaniach oraz radzić sobie z narzekaczami i ludźmi ciągnącymi w dół

© Anna.olesiewicz.pl  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU