Pewna siebie i zdeterminowana

Zbuduj pewność siebie czując więcej

To jest dokładnie to, czego teraz potrzebuję

Czy Ty też...

jesteś ważna

– chcesz w swoim życiu czegoś więcej, ale brakuje Ci odwagi, żeby po to sięgać,

– potrzebujesz pewności siebie, dzięki której nie będziesz się już bać wyrażać siebie,

– masz marzenia i chciałabyś je wreszcie wdrożyć w życie, ale nie za cenę utraty własnych emocji i relacji z innymi?

Nazywam się Ania.
Uczę kobiety, które czują więcej,
jak działać z pewnością siebie i mocą.

jesteś ważna

Pewność siebie do tej pory była często definiowana jako bezkompromisowe realizowanie swoich celów i nieoglądanie się na innych. Przywłaszczyły ją sobie szkolenia z technik podrywania lub prezentacji biznesowych. A przecież autentyczna pewność siebie nie polega na manipulacji i zakładaniu masek. Pewność siebie nie wyklucza empatii, dostrzegania otoczenia i elastyczności. Możesz być kobietą wrażliwą i pewną siebie. Tylko wtedy masz szansę na satysfakcję z realizacji tego, co jest dla Ciebie ważne pozostając w kontakcie ze sobą, swoimi emocjami i innymi ludźmi.

Pewność siebie to nie to samo, co poczucie własnej wartości, wewnętrzna motywacja czy działanie z zaciśniętymi zębami za cenę autentyczności i uczuć.

Pewność siebie to świadomość, na czym Ci zależy i dążenie do tego bez zrażania się dyskomfortem i opiniami innych.


Jeśli chcesz:


✓  skończyć z biernością i poczuć, że masz wpływ na swoje życie,
✓  dostrzec, co do tej pory powstrzymywało Twoją pewność siebie,
✓  zbudować w sobie moc, która nie będzie maską, ale energią wypływającą z głębi Ciebie,
✓  zadbać o przyjemność i odpoczynek, żeby już nigdy nie zabrakło Ci energii i radości z działania,


ten kurs jest dla Ciebie.

Tak, dołączam do kursu!

Pewna siebie i zdeterminowana

z czego składa się kurs

MODUŁ 1: Czyszczenie

Zobacz, jakie przekonania i okoliczności trzymają Cię w braku pewności siebie.

MODUŁ 2: Pragnienia

Daj sobie prawo chcieć, rozbudź swoje głębokie pragnienia i weź za nie odpowiedzialność

MODUŁ 3: Decyzja

Zrób miejsce na nowe w swoim życiu i podejmij decyzję o zmianie.

MODUŁ 4: Działanie

Wykonaj codzienną pracę w kierunku tego, na czym Ci zależy.

MODUŁ 5: Emocje i dialog wewnętrzny

Zadbaj o to, by Twoje emocje i umysł pracowały dla Ciebie, nie wbrew Tobie.

MODUŁ 6: Oddech

Odpoczynek jest częścią pracy, nakarm swoją wrażliwość i delikatność, daj sobie przyjemność.

6 nagrań bonusowych:

  1. Asertywność – jak zostać przy swoich planach i potrzebach uwzględniając potrzeby i emocje innych?

  2. Jak przestać chcieć być lubianą i ulegać nawykowi spełniania oczekiwań innych ludzi.

  1. Jaki jest zdrowy stosunek do opinii innych i jak przyjmować negatywny feedback, żeby nie podciął nam skrzydeł?

  2. Co stoi za słomianym zapałem i jak sobie z nim poradzić?

  1. Jak zadbać o swoje potrzeby i uwzględnić je w swoich planach?

  2. Jak zadbać o swoje potrzeby w budowaniu planów i podejmowaniu decyzji z najbliższymi?

Chcę kupić kurs!

To nie jest kolejny kurs o pewności siebie.

– nie usłyszysz ode mnie, żebyś wzięła się w garść, bo wierzę, że masz powody, dlaczego tego nie robisz,

– nie powiem Ci, że jesteś kowalem swojego losu, bo ufam, że potrzebujesz autonomii i głębokich relacji,

– nie zaproponuję Ci wyparcia emocji, bo wiem, że to właśnie w nich leży Twoja moc

Dzięki udziałowi w kursie “Pewna siebie i zdeterminowana”

– zamiast leczyć symptomy, zrozumiesz, jakie jest źródło trudności z pewnością siebie,

– poznasz nową, kobiecą, wersję pewności siebie wypływającą z Twoich potrzeb i umiejętności,

– zamiast wypierania emocji i Twojej wrażliwości skorzystasz z ich mocy i nauczysz się troszczyć się o nie,

– będziesz uczyć się w swoim tempie na poziomie umysłu, ciała i emocji poprzez medytację, nagrania video i materiały do pracy własnej,

OFERTA

mistrzyni granic

Pakiet
basic

309 zł

✓ bezterminowy dostęp do kursu

✓ 6 bonusowych nagrań

3 konsultacje*

mistrzyni granic

Kupuję

pakiet
standard

349zł

✓ bezterminowy dostęp do kursu

✓ 6 bonusowych nagrań

3 konsultacje*

mistrzyni granic

Kupuję

Pakiet
VIP

689zł

✓ bezterminowy dostęp do kursu

✓ 6 bonusowych nagrań

✓ 3 konsultacje*

mistrzyni granic

Kupuję

* Konsultacje do wykorzystania przez 3 miesiące od daty zakupu

* Jest możliwość zakupu kursu w ratach. Dowiedz się więcej wysyłając mail na adres: anna@olesiewicz.pl

mistrzyni granic

Pytania i odpowiedzi

Czym ten kurs różni się od pozostałych dostępnych na rynku?

Jestem coachem i psychoterapuetką w trakcie szkolenia, ale przede wszystkim socjolożką. Wierzę, że mamy trudności z poczuciem własnej wartości, pewnością siebie i przeżywaniem naszych emocji nie dlatego, że coś z nami jest nie tak, ale dlatego, że nasza kultura tego nie wspiera. W kursie podzielę się z Tobą wiedzą nie tylko psychologiczną, odpowiednimi narzędziami, ale też poznasz pewne schematy myślenia i działania, które nieświadomie akceptujemy i przyjmujemy za własne, a które często niekorzystnie na nas wpływają. Zamiast więc tylko zapraszać Ciebie do zmiany i nauki czegoś nowego, najpierw pokażę Ci, czego nauczyłaś się w przeszłości i co teraz zabiera Ci pewność siebie. Dzięki temu łatwiej będzie Ci się z tym pożegnać i zobaczyć, że nowa perspektywa wcale nie musi być obca i trudna do wdrożenia. A wręcz przeciwnie – częściowo “przyjmie się sama” dzięki temu, że pewne rzeczy zobaczysz w innym świetle.

Jak w praktyce wygląda kurs?

Premiera kursu o odbędzie się 8-go kwietnia 2019 r. Kupując kurs od razu otrzymasz dane do panelu kursu, wszystkie materiały kursowe pojawią się natomiast dopiero w dniu premiery kursu. Od tego momentu masz do nich nieograniczony czasowo i technicznie (panel jest dostępny na komputerach, telefonach i tabletach) dostęp.

Pracuję zawodowo, mam rodzinę. Czy znajdę czas na ten kurs?

Ten kurs zaprojektowałam tak, żebyś mogła znaleźć na niego czas. Większość materiałów możesz obejrzeć lub wysłuchać wykonując inne czynności (jazda samochodem, spacer, przygotowywanie posiłków). Ćwiczenia i medytacja wymagają więcej skupienia, ale na ich wykonanie potrzebujesz łącznie tylko ok. 3 godziny. A zatem pytanie do Ciebie – czy znajdziesz czas na ten kurs?

Dlaczego powstało Czas Się Dogadać i kurs “Pewna siebie i zdeterminowana”?

Czas Się Dogadać powstało w październiku 2017 r. z mojej niezgody. Niezgody na to, że nikt nas nie uczy, jak sobie radzić z emocjami, jak zdrowo myśleć i jak budować wspierające relacje. Ale także, że jesteśmy uczeni czegoś zupełnie odwrotnegozamrażania naszych uczuć, posłuszeństwa wobec zasad, z których większość jest przestarzała i nie działa w tak złożonym świecie, jaki nas teraz otacza. W grudniu 2017 zorganizowałam pierwszą konferencję online “Czas na zdrowe granice”, w marcu 2018 kolejną –  “Czas się dogadać ze sobą”. W obu wzięło udział ponad 1,5 tys. kobiet. “Pewna siebie i zdeterminowana” to mój czwarty kurs online, po “Dogadaj się ze sobą” i “Mistrzyni Granic” oraz “Jesteś ważna”. To kolejny element serii kursów poświęconych podstawowym umiejętnościom, które są według mnie potrzebne do świadomego i jakościowego życia. Na codzień uczę kobiety, jak dostrzegać społeczne i psychologiczne wzorce, które nami rządzą i wybierać tylko te, które nam służą. W swojej pracy korzystam z wiedzy i narzędzi z obszarów: coachingu, Analizy Transakcyjnej, psychoterapii, pracy z traumą oraz pracy nauczyciela duchowego i jego uczniów. Więcej informacji znajdziesz na stronie o mnie

Poznaj opinie osób korzystających z mojej pracy

Kurs spełnia moje oczekiwania. Niesamowite jest to, jak sama świadomość rodzajów granic powoduje zmiany w moim zachowaniu. Kurs jest prezentem, który sobie zrobiłam. Udanym. Dziękuję jeszcze raz za dobrze zrobiony kurs.

Anna S.

Praca z Anią sprawiła, że poukładałam sobie wiele rzeczy i przemyśleń, które już miałam, ale potrzebowałam, żeby ktoś spojrzał na nie z boku. Czułam się zaopiekowana i nieoceniania, więc mogłam komfortowo wyłożyć nurtujące mnie sprawy i problemy. Ta praca dała mi siłę i lekkość w podejmowaniu małych codziennych decyzji. Zaczęłam częściej przechodzić do działania od razu, szczególnie jeśli chodzi o rozmowę z kimś na jakiś temat czy proszenie o pomoc. https://www.facebook.com/babywearinginberlin

Agata DąbekDoradca Chustowy / Baby Wearing in Berlin

Kochana jesteś Aniołem. Tyle dobrego dajesz ludziom.. Ta konferencja wskazała mi drogę, co jeszcze mam do przerobienia i przegadania że sobą. Dała narzędzia i była drogowskazem na mojej życiowej drodze, a raczej rozdrożu. DZIĘKUJĘ TO ZA MAŁO ZA TO CO NAM DAJESZ 😘

Barbara Małgorzata

Jestem mamą, miesiąc temu urodził mi się synek, oglądałam konferencję w nocy lub nad samym ranem. W ciągu 3 dniu ubyło mi 7 kg. To było coś niesamowitego! Jaki ciężar został ze mnie zdjęty, ile kilogramów ubyło i ile strachu, że nie jestem nienormalna, że jak czuje się źle, to znaczy, że ktoś przekracza moje granice. Z serca dziękuję, zapoczątkowujesz Mój Rozwój.

Paulina Taraszka

Bardzo się cieszę, że miałam okazję uczestniczyć w tej konferencji. Oj zawirowało mi w duszy po tych trzech dniach i wiem, że pora dogadać się ze sobą, tak szczerze. Wiem, że zajmie mi to długi czas, nic to, całe życie przede mną, dziękuję Opatrzności, że trafiłam na Ciebie.

Żaneta Konwant

Jestem w programie "Rusz z Miejsca". Po pierwszej sesji wiedziałam że zainwestowanie w pracę z Anią to była właściwa decyzja. Ania otworzyła się na to, jak chciałam pracować i miała do zaoferowania wiedzę i na tyle głęboki wgląd, by dokładnie przygotować grunt pod bardziej operacyjne działania, które zaczęły klarować się podczas 3 spotkania. Ania nie proponuje sztywnych, gotowych rozwiązań, ale stwarza przestrzeń i ma do dyspozycji narzędzia, dzięki którym do rozwiązań dochodziłyśmy razem, a ja mam przekonanie, że te rozwiązania są moje, zgodne z moim charakterem, uwarunkowaniami, talentami etc. Zdecydowanie na tym etapie mam poczucie że Ruszyłam z Miejsca i proces ze spotkania na spotkanie jest coraz klarowniejszy i naprawdę intensywny, przy czym czuję też, że tempo faktycznie jest moje. Ania daje motywującą informację zwrotną, inspirację i pozytywną energię, mam do niej pełne zaufanie.

Aleksandra Sadowińska

Już nie musisz wybierać pomiędzy miłością i mocą.
Możesz mieć pewność siebie i determinację pozostając w kontakcie ze swoimi emocjami.

Tak, chcę być pewna siebie i zdeterminowana. Dołączam do kursu!