Wróć do siebie

Pozbądź się tego, co Cię powstrzymuje
przed życiem w zgodzie z Tobą.

Tego teraz potrzebuję

Czy Ty też

jak wrócić do siebie

wiesz, że jeśli czegoś w swoim życiu nie zmienisz, to wybuchniesz,
chcesz pójść do przodu ze swoim życiem, ale brakuje Ci pewności siebie,
czujesz podskórnie, jak chcesz, żeby wyglądało Twoje życie, ale nie wiesz, jak to zrobić,
prokrastynujesz, nie masz sił i ochoty na wykonywanie zadań w pracy i obowiązków w domu,
gdzieś straciłaś Twoją życiową radość, zamiast tego coraz częściej czujesz pustkę i beznadzieję,
coraz częściej chciałabyś po prostu rzucić to wszystko i wyjechać?

jak wrócić do siebie

Jeśli tak, jesteś w dobrym miejscu!

jak wrócić do siebie

W szkole i w pracy byłaś uczona, jak spełniać polecenia innych. Odcięto Cię od Twoich emocji i potrzeb, miałaś robić to, na czym zależało innym. Po latach takiego treningu potrafisz świetnie pracować i być dla innych, ale nie dla siebie.

Co z tym zrobić?

Zobaczyć to. Powoli i dokładnie się temu przyjrzeć.

A póżniej, krok po kroku zacząć wracać do siebie.

Odkryć na nowo swoje wnętrze - Twój sens, Twoje emocje i potrzeby. Zmierzyć się z lękiem, który naturalnie będzie blokował Cię przed zadbaniem o siebie. Nauczyć się, jak nie tylko być efektywną, ale też odczuwać przyjemność i wchodzić w intymność. Ze sobą i z innymi.

Podczas

Wróć do siebie


nauczysz się doświadczać swoich emocji, także tych z  przeszłości, przed którymi lęk blokuje Twoje doświadczanie życia w pełni
przypatrzysz się swoim przekonaniom, sprawdzisz, które pomogły Ci dojść tu, gdzie jesteś, ale teraz są kulą u nogi i zamienisz je na takie, które będą Cię wspierać
zdecydujesz, co tak naprawdę jest Ci TERAZ potrzebne i pozwolisz sobie na odrzucenie wszystkiego innego
odbudujesz dostęp do swojej naturalnej motywacji
stworzysz przestrzeń na przyjemność i kontakt ze sobą

jak ruszyć z mijesca

Dołącz teraz

Rzeczy nie dadzą Ci szczęścia.
Szczęście da Ci kontakt ze sobą i Twoim sensem, umiejętność odczytywania Twoich emocji i dbania o Twoje potrzeby.
Bo jeśli będziesz ich pełna, nigdy nie znajdziesz w sobie miejsca na radość i przyjemność.

Jak wrócić do siebie

Wróć do siebie

jak wrócić do siebie

Tematy kolejnych sesji

1. Zbuduj fundamenty – połącz się ze swoimi emocjami

 • Naucz się słuchać siebie i swoich emocji

 • Zbuduj wewnętrzną przestrzeń na doświadczanie emocji

 • Daj sobie prawo do czucia czegoś, co nie pasuje innym, a nawet Tobie!

2. Wyrzuć niewspierające przekonania do kosza

 • Jakie myślenie pomogło Ci się znaleźć tu, gdzie jesteś, a teraz jest kulą u nogi?

 • Zmień historie, które sobie opowiadasz

 • Potrzebujesz zmienić tożsamość, nie tylko nawyki

3. Twoje zobowiązania względem rodziny – zamień poczucie winy na miłość

 • Przypatrz się rolom, jakie odgrywasz wobec najbliższych

 • Pozwól sobie żyć inaczej niż Twoi rodzice

 • Zbuduj nowe podejście do domowych obowiązków i nowe nawyki bliskości

4. Ty zdecyduj, czym jest dla Ciebie bycie kobietą

 • Dostrzeż intuicję i obfitość swojej wewnętrznej kobiety

 • Odkryj determinację i konkret swojego wewnętrznego mężczyzny

 • Daj im pracować dla Twoich celów

5. Stawiaj cele, które są w pełni Twoje

 • Naucz się pytać siebie, co jest dla Ciebie naprawdę dobre i pożądane

 • Daj przyzwolenie na prawdziwe odpowiedzi

 • Zdefiniuj cele, które oddają to, na czym Ci zależy

6. Zbuduj nawyki, które dadzą Ci energię do zmian

 • Połącz się z gniewem  – naturalnym źródłem Twojej mocy

 • Naświetl i wyrzuć ze swojego ciała nawyk zobojętnienia i niemocy

 • Naucz się stawiać granice zanim ktoś je przekroczy

jak ruszyć z mijesca

Kim jestem i dlaczego stworzyłam ten program?

Nazywam się Ania i uczę kobiety, jak odzyskać swoją moc.

Od ponad 6 lat pracuję jako trenerka, od 3 lat jestem coachem. Tyle przeczytasz w moim CV. To, czego tam nie znajdziesz to informacja, w co wierzę i jak pracuję. Wierzę w to, że każda z nas ma prawo do wyrażania się i życia w zgodzie ze sobą. I wierzę też, że im więcej z nas odważy się na to, tym lepszy świat zbudujemy teraz i zostawimy przyszłym pokoleniom. Swoją pracą chcę wesprzeć na tej drodze jak największą ilość kobiet. Tego, jak to robić szukałam w bardziej  (psychoterapia, coaching) i mniej (duchowość, praca z ciałem) naukowych nurtach.  A teraz się tym dzielę z dziesiątkami kobiet. I mam nadzieję, że pozwolisz mnie i sobie na to, by podzieliła się tym także z Tobą. Jeśli chcesz wiedzieć więcej – zajrzyj na stronę o mnie.

jak ruszyć z mijesca

Pytania i odpowiedzi

jak ruszyć z mijesca

Na czym polega wyjątkowość WRÓĆ DO SIEBIE?

1 – to jedyny program, w którym możesz pracować ze mną indywidualnie. To będzie Twój czas, czas, w którym Twoja i moja uwaga będą wyłącznie dla Ciebie. Nie musisz przechodzić przez poszczególne moduły kursu i borykać się sama z pojawiającymi się pytaniami i wątpliwościami, nie musisz czytać lub słuchać komentarzy innych, które mało mają wspólnego z Twoim życiem. Tu znajdziesz energię, empatię, wyrozumiałość i wsparcie dostosowane do Twoich potrzeb. Tu też ja będę wspierać Cię w dbaniu o to, żebyś wykonywała prace domowe i zaczęła dawać sobie to, co SOBIE obiecasz. Żebyś zaczęła na nowo czuć, myśleć i działać.

2 – przejdziesz przez wyjątkowy zestaw tematów. Pochylisz się nad kwestiami, które nigdzie indziej nie występują razem, a które, według mojej wiedzy, potrzebują iść ręka w rękę, żebyś odzyskała swoją siłę i poczucie wpływu na swoje życie.

3 – otrzymasz ode mnie nie tylko jakościową uwagę i przestrzeń. Nie tylko wiedzę naukową i to, czego nauka nie potrafi wytłumaczyć, a co czujemy intuicyjnie i co ma swoje wyjaśnienia w duchowości i mistyce. Ale nade wszystko otrzymasz ode mnie z jednej strony wsparcie i życzliwość potrzebne do przyjrzenia się rzeczom, na które Tobie samej nie starczyłoby sił, bo są zwyczajnie zbyt trudne do uniesienia w pojedynkę, a z drugiej – energię i wiarę w Ciebie, żebyś, kiedy już się z tymi trudnymi rzeczami uporasz, zaczęła stawiać coraz pewniejsze kroki w kierunku Twojej i TYLKO TWOJEJ pełni. Jednym słowem, w naszych sesjach znajdziesz esencję tego, co najlepsze w szkoleniach, psychoterapii i coachingu.

Jak wygląda WRÓĆ DO SIEBIE w praktyce?

Przed nami 6 godzinnych spotkań. Będziemy pracować w tempie dostosowanym Twoich potrzeb i możliwości. Ustalimy jedną porę konsultacji i będziemy się widzieć co tydzień lub co 2 tygodnie. Łącznie więc będziemy pracować niecałe 2 lub pełne 3 miesiące. Dzięki temu zmiana, nad którą będziemy pracować, Cię nie zmęczy, zobaczysz namacalne rezultaty, ale też będziesz móc podzielić się wszystkimi pytaniami i wątpliwościami, które się pojawią po drodze. W efekcie, wytworzysz nawyki, które zostaną z Tobą na dłużej. Po każdej sesji otrzymasz ode mnie pracę domową, której wykonanie omówimy podczas kolejnej. Po 6 konsultacjach umówimy się na ostatnią, siódmą, miesiąc po zakończeniu wspólnej pracy, żebyśmy już z perspektywy czasu ją omówiły i uzupełniły o to, czego potrzebujesz, żeby jej efekty zostały z Tobą na stałe.

Czy WRÓĆ DO SIEBIE zastąpi terapię?

Te konsultacje mają kilka cech wspólnych z terapią – w obu ważnym elementem jest przyjrzenie się swojej przeszłości, zobaczenie źródeł naszych przekonań i nawyków, znalezienie czasu na przeżycie emocji – tych obecnych, i tych przeszłych. To, co te konsultacje różni od psychoterapii to jest to, że każda z nich poświęcona jest oddzielnemu tematowi, zawiera w sobie elementy szkolenia i coachingu (czyli przekazywania Tobie wiedzy i rozwijania umiejętności z myślą o podniesieniu jakości Twojego życia). Te konsultacje nie zastąpią więc terapii rozumianej jako przestrzeń na przyglądanie się sobie i lepsze rozumienie siebie. Niemniej, mogą Ci pomóc w zobaczeniu, czym w procesie terapeutycznym potrzebowałabyś się zająć, a w czasie konsultacji będziesz mogła doświadczyć, jak by to mogło wyglądać.

jak wrócić do siebie

Poznaj opinie uczestniczek moich warsztatów i sesji indywidualnych

Po pierwszej sesji wiedziałam że zainwestowanie w pracę z Anią to była właściwa decyzja, Ania otworzyła się na na to jak chciałam pracować i miała do zaoferowania wiedzę i na tyle głęboki wgląd, by dokładnie przygotować grunt pod bardziej operacyjne działania, które w niedługim czasie zaczęły się klarować. Ania daje motywującą informację zwrotną, inspirację i pozytywną energię, mam do niej pełne zaufanie. Z głębi serca polecam pracę z Anią.

Aleksandra Sadowińska

Kochana jesteś Aniołem. Tyle dobrego dajesz ludziom.. Ta konferencja wskazała mi drogę, co jeszcze mam do przerobienia i przegadania że sobą. Dała narzędzia i była drogowskazem na mojej życiowej drodze, a raczej rozdrożu. DZIĘKUJĘ TO ZA MAŁO ZA TO CO NAM DAJESZ 😘

Barbara Małgorzata

Praca z Anią sprawiła, że poukładałam sobie wiele rzeczy i przemyśleń (...), dała mi siłę i lekkość w podejmowaniu małych codziennych decyzji. Czułam się zaopiekowana i nieoceniania, więc mogłam komfortowo wyłożyć nurtujące mnie sprawy i problemy. Zaczęłam częściej przechodzić do działania od razu.

Agata DąbekDoradca Chustowy / Baby Wearing in Berlin

Ania - jesteś najlepsza osobą online, jaką znam, która mówi TAK PORZĄDNIE o tych wszystkich ważnych wartościach w naszym życiu! Nie znam lepszej. Naprawdę, układasz wiele rzeczy i podchodzisz niesztampowo do tematu <3

Ola Howil

Aniu, uwielbiam Ciebie słuchać! Jesteś pierwszą osobą która powiedziała mi o emocjach i dała narzędzia, jak sobie z nimi radzić. Kilkakrotnie odsłuchiwałam każde nagranie, bo chciałam zapisać wszystko co mówiłaś. Uczę się nazywać moje emocje. Rozkładam notatki, z warsztatu i jeszcze z Twoich innych nagrań, nazywam i przeżywam. Dziękuję Ci, ten warsztat dużo wniósł w moje życie. PS Tydzień po chodziłam zła jak osa, sama nie wiedziałam, co mi się dzieje... Może brakowało mi twojego głosu 😇

Małgorzata Ferenc Kula

Twoja złość i frustracja nie oznaczają, że masz muchy w nosie i nie potrafisz cieszyć się z tego, co masz.
One są sygnałem Twojego serca, które podpowiada Ci, że potrzebujesz jeszcze dalej sięgnąć po swoje spełnienie.
Czy weźmiesz go na serio i nauczysz się umiejętności,
których potrzebujesz, żeby żyć w zgodzie
ze sobą i swoim sensem?
A może będziesz nadal zduszać ten głos w sobie gubiąc po drodze ostatnie promyki radości z życia?
Decyzja należy do Ciebie.

Chcę zaufać mojemu sercu i nauczyć się żyć w zgodzie z nim!Chcę zaufać mojemu sercu i nauczyć się żyć w zgodzie z nim!