Zbuduj związek, w którym czujesz się lekko, bezpiecznie i blisko

Zmień wzorce, które wbijają w bezsilność i samotność. Odkryj, jak mieć miłość i partnerstwo, o jakich marzysz

Zbuduj związek, w którym czujesz się lekko, bezpiecznie i blisko

Zmień wzorce, które wbijają w bezsilność i samotność. Odkryj, jak mieć miłość i partnerstwo, o jakich marzysz

czy doświadczyłaś tego w związku?

Nadmierne dbanie o partnera, bardziej niż o siebie. Wyprzedzanie jego potrzeb, zanim jeszcze je wypowie, nadskakiwanie, amortyzowanie jego złości i pretensji. Albo nieoczekiwanie niczego więcej ponad to, żeby tylko był, nie opuścił..

Zakochiwanie się w niedostępnych mężczyznach – zamkniętych w sobie, żyjących w innym kraju, będących w innym związku, pochłoniętych pracą, sobą, swoimi hobby. Czułaś się wiecznie na drugim miejscu, niewidoczna, on widział Cię tylko, kiedy coś chciał..

Brak komunikacji, gaszenie, wyśmiewanie, umniejszanie Twoim potrzebom. Twoje granice (emocjonalne, finansowe, sek$ualne) były przekraczane, ale i trwałaś w tym, bo nie wiedziałaś, jak to zmienić, bo… w sumie Twoja mama żyła w podobnym związku…

nie jesteś sama...

poznaj historie karoliny i marty

sincerely-media-flhY199Z-Zo-unsplash

Karolina właśnie zakończyła kolejny nieudany związek, który, tym razem, miał prowadzić do ślubu. Ostatecznie zrezygnowała z niego, bo na ostatniej prostej uzmysłowiła sobie, że jest po raz kolejny w tej samej sytuacji: ona zostawia czas na związek, uwzględnia go przy podejmowaniu decyzji, chce wspólnie budować przyszłość. A on – ciągle czymś zajęty: praca, pomysł na biznes, troska o rodziców. Dla niej zostawał skrawek czasu. I to tylko jeśli to ona dostosowała się do jego grafiku… Decyzja o zerwaniu zaręczyn nie była łatwa, ale miała dość po raz kolejny być dla kogoś nie mając poczucia, że ktoś jest dla niej… Jeśli i tak czuła się sama, wolała przy tym być wolna.

Marta, jest w małżeństwie od 10 lat. Mają dwójkę dzieci, dwie prace, jeden kredyt i jedno mieszkanie. ale pracy i zobowiązań to ona zdaje się mieć 4 razy tyle, co on. Ona pada wieczorami na twarz, on ma energię i czas na pogranie wspólnie z kolegami lub spotkanie integracyjne w pracy. Marta już próbowała rozmawiać i komunikować swoje potrzeby w duchu NVC. To nic nie zmieniło, po drugiej stronie spotkała się ze ścianą. Czuje bezsilność i rozpacz. Jedyne, o czym marzy, to jak najszybciej wyjść z miejsca, w którym jest. Gdyby nie mieli dzieci, już na pewno by to zrobiła… Ale dzieci są, a ona jest w potrzasku – rozejść się, czy zostać.  Nie może podjąć tej decyzji i płaci za to wielką cenę – czuje brak poczucia wpływu, bezsilność, trudno uwierzyć, że jeszcze nie tak dawno cieszyła się życiem…

jenna-norman-8ybZT29CaoA-unsplash

tak, za związek, w którym czujesz się nieważna, płacisz wielką cenę..

Ale tak nie musi być!

Zobacz, jak karolina i marta sobie poradziły

Karolina obiecała sobie, że nie wejdzie w kolejny związek, zanim nie zrozumie, skąd w niej pociąg do mężczyzn, którzy okazują jej ograniczone zainteresowanie lub jego brak (i, równolegle, jakim cudem ci, którzy angażowali się w kontakt z nią, wydawali się jej zupełnie nieatrakcyjni). Wstrzymała poszukiwania nowego związku (na chwilę lub dłużej) i przekierowała tę energię do swojego wnętrza. Dzięki modelowi odkryła, który kawałek niej i dlaczego reagował przyciąganiem na zamkniętych mężczyzn, a który nie potrafił sobie poradzić z czułością, troską i ciepłem mężczyzn, którzy byli na nią otwarci (przez co ich odrzucała). Nauczyła się powstrzymywać automatyzmy obu części i kierować się na romantycznym polu swoim Dorosłym. Wróciła do randkowania. Ale robi to już zupełnie inaczej niż dotychczas – świadomie i spokojnie.

Przed Martą stało bardziej skomplikowane zadanie – potrzebowała wykonać tę samą pracę jednocześnie pozostając w związku i z dziećmi. Było to trudne, bo, jak się okazało, ta sama część, która była skuteczna w opiece nad dziećmi, była odpowiedzialna za to, że w relacji z mężem szybko wpadała w silne emocje blokujące szukanie rozwiązań ( w tym na budowanie swojej silniejszej pozycji w związku i BATNY na ewentualną konieczność jego zakończenia). Odkryła, jaka część wpadała w tak silne emocje, nauczyła się ją koić, dzięki czemu mogła zobaczyć, że naprawdę z tej sytuacji, w której była, mogła wyjść. Zaczęła być bardziej stanowcza wobec męża poprzez wzmocnienie swojego Dorosłego. Dzięki temu zaczęła prowadzić rozmowy z mężem w bardziej rzeczowy i zrozumiały dla niego sposób. Zaczęli budować nowe małżeństwo. Jeszcze długa droga przed nimi, ale teraz Marta czuje, że ma wpływ na to, jak ją przejdzie. 

tak, wyjście z trudnych związków jest możliwe!

Nie zrobisz tego jednak bez wiedzy i umiejętności

chcesz je zdobyć?
Dołącz do:

Lekkość w związku

Dla DDa/DDD

Dzięki temu programowi:

✓ Odkryjesz niesprzyjające wzorce relacji romantycznych, które wyniosłaś z dzieciństwa
✓ Znajdziesz w sobie odwagę, żeby nazwać i ocenić zachowania Twoich rodziców wobec siebie nawzajem i Ciebie. Bez lukrowania, pomniejszania, strachu i poczucia winy
✓Dzięki temu odzyskasz swoją prawdę i źródła Twoich najtrudniejszych emocji
✓Zaczniesz dostrzegać, w jaki sposób wchodziłaś do tej pory w relacje – z jakiej swojej (najczęściej dziecięcej) części i jakie to miało skutki
✓Nauczysz się powstrzymywać swoje automatyczne reakcje i podejmować związkowe decyzje z punktu swojego Wewnętrznego Dorosłego
✓Odkryjesz część w sobie, przez którą wchodziłaś w zależność i bezsilność („pozycja ofiary”) lub dominację i agresję („pozycja oprawcy”) wobec swoich partnerów i nauczysz się ją koić, żeby nigdy więcej nie podejmować z niej związkowych decyzji
✓Dowiesz się, jak mówić o swoich potrzebach i emocjach, bez przepraszania i bez złości
✓Poznasz zasady zdrowej, bezpiecznej, budującej intymność i zrozumienie komunikacji
✓Nauczysz się nie być nadodpowiedzialna wobec partnera i dzieci – odkrywać emocje, które stoją za tymi automatyzmami i je przeżywać
✓Stworzysz nowe zasady związkowe i rodzinne, dzięki czemu będziesz miała przestrzeń nie tylko na obowiązki, ale też na przyjemność (w tym sek$)

Jak to zrobimy?

przez 4 tygodnie przejdziemy przez wszystkie etapy budowania związku

tydzień 1

tydzień 2

tydzień 3

tydzień 4

ten program jest inny!

Dlaczego? Dlatego, że nie dostaniesz w nim kolejnej porcji wiedzy i sugestii, z którymi nie będziesz wiedziała, co zrobić, bo będą zbyt teoretyczne i nieprzystające do wyzwań, z jakimi mierzysz się w swoim związku. W tym programie zbudujesz METAUMIEJĘTNOŚCI, dzięki którym będziesz wiedziała nie tylko, jak rozwiązywać problemy w relacjach, ale też, jak w relacjach być, żeby tych problemów w ogóle nie mieć.

Wszystkie elementy programu będą na to pracować i wzajemnie się uzupełniać:

MODEL – poznasz podejście psychoterapeutyczne stworzone przez amerykańską terapeutkę osób uzależnionych i współuzależnionych, Pię Mellody, które łączy w sobie elementy IFS (Internal Family Systems) z SE (Somatic Experiencing) i pracą z C-PTSD, (złożonym zespołem stresu pourazowego, czyli traumą rozwojową). Pomógł on już milionom ludzi i związków na świecie, a ja dzięki niemu wsparłam już dziesiątki kobiet i par.

TEMATY – na przestrzeni 4 tygodni przejdziemy przez 7 modułów, które obejmują związki i wyzwania, z jakimi się w nich mierzymy, od momentu randkowania, przez decyzję o byciu razem, założeniu i budowaniu rodziny, rozbrajanie konfliktów i wychodzenie z kryzysów aż po kończenie relacji (w ogóle lub kończenie jej trwania na dotychczasowych zasadach). Dzięki temu zyskasz kompleksowy ogląd na to, jak TY wchodzisz i jesteś w relacjach romantycznych i jak możesz się uchronić przed popełnieniem po raz kolejny tych samych, co dotąd, błędów. 

PRACA NA ŻYWO – to pierwsza i ostatnia możliwość pracy nad tym tematem ze mną na żywo (w przyszłości te treści będą dostępne w formie kursu do samodzielnej pracy). Dzięki temu po zakończeniu części wykładowo-warsztatowej będziesz mogła w części Q&A podzielić się swoimi wątpliwościami i pytaniami oraz otrzymasz ode mnie indywidualny feedback. Równolegle będziesz mogła posłuchać innych kobiet, takich, jak Ty, w których opowieściach się przejrzysz i dzięki którym łatwiej Ci będzie rozwijać się nawet w miejscach, o których Ty nie pomyślałaś.

GRUPA FB – na tej grupie będę obecna przez cały czas trwania programu. ZAWSZE dostaniesz odpowiedź na swoje pytanie lub wskazówkę, jak poradzić sobie z Twoją trudnością. Dodatkowo będzie mogła otrzymać wsparcie i perspektywę od innych obecnych tam kobiet i samodzielnie je dać, co również pogłębi Twoje rozumienie modelu i wzmocni Twój własny rozwój.

zobacz, co o udziale w innych moich programach mówią ich uczestniczki:

IG 4

Najcenniejsza w tym programie była osobowość Ani, jej sposób prowadzenia, bardzo wartościowe, bogate i użyteczne treści. Dzięki udziałowi w programie poczułam się pełniejsza, pewniejsza, silniejsza, wyposażona w to, z większym dystansem i zrozumieniem do siebie i do ludzi wokół, radośniejsza. Jestem pełna wdzięczności, że spotkałam Ciebie i mogłam skorzystać z Twoich darów, Twojego talentu, Twojej wiedzy i doświadczeń i formę w jakiej to wszystko przekazujesz; jesteś wiarygodna, zaangażowana, dobra w tym, co robisz; jestem ogromnie wdzięczna za to co robisz.

dr inż. Anna Kaczorowska, dr n. biologicznych, certyfikowany tutor, licencjonowany coach – autorka eco coachingu

Cena programu była adekwatna do jego wartości. To duży jednorazowy wydatek, ale program po prostu bardzo się wyróżnia na tle tego, co jest dostępne. Poziom merytoryczny i wartość są nieocenione. Najcenniejsza w tym programie była dla mnie Twoja wiedza, to w jak merytoryczny sposób wyjaśniałaś różne kwestie i dzięki temu miałam wiele momentów WOW, kiedy mogłam zrozumieć, co kieruje moim zachowaniem i poczuć, że wszystko ze mną w porządku. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem poczucia własnej wartości i było dla mnie przełomowe. Niesamowitą wartość wniosły spotkania na żywo, poznanie kobiet mających podobne problemy i ukazanie siebie w całej swojej prawdzie i wrażliwości. To było jak terapia grupowa. Gdyby ktoś przed rozpoczęciem powiedział mi, że grupa będzie tak wspaniała, nie uwierzyłabym. To były tylko 2 ms-ce, a czuję w sobie niesamowitą zmianę.

Olga Gierszał
olga gierszal
IG 4

Najcenniejsza w tym programie była osobowość Ani, jej sposób prowadzenia, bardzo wartościowe, bogate i użyteczne treści. Dzięki udziałowi w programie poczułam się pełniejsza, pewniejsza, silniejsza, wyposażona w to, z większym dystansem i zrozumieniem do siebie i do ludzi wokół, radośniejsza. Jestem pełna wdzięczności, że spotkałam Ciebie i mogłam skorzystać z Twoich darów, Twojego talentu, Twojej wiedzy i doświadczeń i formę w jakiej to wszystko przekazujesz; jesteś wiarygodna, zaangażowana, dobra w tym, co robisz; jestem ogromnie wdzięczna za to co robisz.

dr inż. Anna Kaczorowska, dr n. biologicznych, certyfikowany tutor, licencjonowany coach – autorka eco coachingu

podsumowując:

co zyskasz dołączając do programu "lekkość w związku"?

Dołącz dziś i zacznij mieć lekkie, dobre związki

oszczędzasz: 605zł

płatność jednorazowa
3686 zł
2899 zł

6-MIESIĘCZNY DOSTĘP DO:
GRATIS: Bezterminowy dostęp do webinarów o wartości 147zł

łącznie: 3357ZŁ

płatność w ratach
3 x 1269zł
3 x 1119 zł

6-MIESIĘCZNY DOSTĘP DO:
GRATIS: Bezterminowy dostęp do webinarów o wartości 147zł

REKRUTACJA DO PROGRAMU RUSZY WE WRZEŚNIU 2022

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I DOWIEDZ SIĘ O PROGRAMIE PIERWSZA​

Każdego dnia, kiedy jesteś w złym związku, tracisz...

Tracisz wiele. Sama wiesz, jak wiele emocjonalnie kosztują Cię nieporozumienia, ciche dni albo kłótnie, fochy, zamykanie się w sobie, robienie sobie na złość, podejmowanie jednostronnych decyzji lub niemożność ich podjęcia ze względu na to, że akurat jesteście w kolejnym konflikcie.

Ale! Przecież Ty (i Wasi bliscy, zwłaszcza dzieci) tracisz nie tylko emocjonalnie!

To, że nie doświadczasz emocjonalnego dobrostanu i wsparcia w domu ma też przełożenie na Twoje decyzje zawodowe, finansowe, towarzyskie, długofalowe w kontekście Twojego własnego Waszego wspólnego życia. Sabotujesz awans, bo nie chcesz zostawić dzieci z partnerem, który zachowuje się wobec nich emocjonalnie nieodpowiedzialnie. Albo wręcz rezygnujesz z pracy i stajesz się finansowo zależna tylko po to, żeby Twoje dzieci były emocjonalnie bezpiecznie, podczas gdy Twój partner lekką ręką oddałby je do placówki. Nie podejmujesz edukacji, bo nie masz na to czasu i pieniędzy, nie odwiedzasz rodziny, bo nie zdążyłabyś ze wszystkimi obowiązkami, nie planujesz strategicznie, bo nie ufasz, że możesz mieć na cokolwiek wpływ…

Te straty są jeszcze bardziej bolesne, bo niewidoczne, a jednocześnie zabierające Ci zaufanie do siebie i życia.

zastanawiasz się czy ten program jest dla ciebie?

tak, jeśli...

nie, jeśli...

nadal nie jesteś pewna, czy warto dołączyć?

odpowiem na wszystkie twoje pytania

Do udziału w programie przekonało mnie zaufanie do Ciebie. Aniu, mówisz mądrze, trafiasz do serca. Nie starasz się być wyfiolkowaną paniusią ekspertką, a po prostu mądrą kobietą, dla której nie jest ważne podkreślanie swojego (niezaprzeczalnego) piękna a przekazanie ratującej wiedzy. Najcenniejsze w programie było przypominanie że idziemy dalej, robimy kolejny moduł, inne dziewczyny wdrażają w życie, może i ja bym coś zrobiła. Bardzo odpowiada mi oczywiście Twoja osoba, koisz i harmonizujesz. W programie czułam się prowadzona, niesamotna w swojej drodze, czułam, że zmierzam do celu, nabieram siły, zaczynam rozumieć, zbieram siebie, kawałek po kawałku.

Agnieszka (chcesz potwierdzić tę opinię? napisz do mnie)

Dziękuję Ci, to był mój pierwszy zakupiony tego typu program/kurs za który nie żałuję wydanych pieniędzy. Czułam zaangażowanie z Twojej strony i sama się przez to zaangażowałam w ten proces. Dobrze było przyjrzeć się sobie i swoim doświadczeniom z dzieciństwa, skonfrontować to z teraźniejszością. Robisz dobrą robotę. 

Marcelina

Cześć, jestem Ania!

Jestem psychoterapeutką systemową.

Pracuję z kobietami doświadczającymi: depresji, kryzysów osobistych, zaburzeń lękowych i nastroju, trudności w relacjach. Wspieram w wychodzeniu poza DDA/DDD i układania się ze swoją wysoką wrażliwością. Korzystam z najnowszych odkryć interpersonalnej neurobiologii, psychosomatyki oraz pracy z traumą.

To tak profesjonalnie. A bardziej po ludzku?

Postanowiłam zostać psychoterapeutką, żeby pomóc kobietom odkryć ich siłę i dać im narzędzia do tego, żeby to zmienić. W dzieciństwie patrzyłam na silne kobiety, które nie dostrzegały swojej mocy. U progu dorosłości robiłam dokładnie to samo – przenosiłam góry dbając o innych, pozostawiając swoje potrzeby i marzenia zasypane brakiem uwagi i wiary w siebie. Dopiero, kiedy odkryłam, co stoi za tymi  mechanizmami, odkryłam to, co najboleśniejsze (a przez to najgłębsze i najbardziej nieświadome), utuliłam to i pożegnałam się z dziecięcą nadzieją na lepsze zakończenie, poczułam, gdzie leży moja odpowiedzialność i wpływ. Tam zaczęłam działać i każdego dnia czuć, że moje życie wreszcie staje się prawdziwie moje.

Nadal jestem na tej drodze, by żyć jeszcze bardziej w zgodzie z sobą. Ale pewien jej kawałek już przeszłam i w tym mogę być Twoją przewodniczką. Jako druga kobieta, Twoja siostra i profesjonalistka. 

Próbowałaś już wszystkiego i nic nie zadziałało?

Pracuję z parami, które bezskutecznie korzystały wcześniej z innej pomocy. Ze mną zostają, pracują wytrwale i znajdują porozumienie. Czym się różni mój sposób pracy? Po pierwsze – nie ograniczam się do prostych rozwiązań i technik. Nie wystarczy bardziej sprawiedliwy podział obowiązków domowych czy brak krzyku w rozmowach, żeby naprawić relację. Po drugie – schodzimy głębiej. Dlaczego on nie dostrzega brudnych naczyń, a Ty krzyczysz? Gdzie się tego nauczyliście? Przed jakim dyskomfortem chroni Was podniesiony głos i porządkowe „niedowidzenie”? Po trzecie – uczymy się budować bezpieczną więź. Często – po raz pierwszy w życiu. Bo to, że się zakochaliśmy i przez kilka lat udało się nam w miarę bezproblemowo funkcjonować nie oznacza wcale, że zbudowaliśmy relację, w której czujemy się blisko i bezpiecznie. Po czwarte – budujemy postawy, dzięki którym będziecie w stanie funkcjonować bez mojego wsparcia. Nie tylko wiedzę i umiejętności! My się uczymy pracy na częściach – uczymy się prowadzić Wasze automatyzmy tak, żeby nie podkładały Wam więcej kłód pod nogi i wzmacniamy Waszych Dorosłych, żebyście na nowy sposób znajdowali porozumienie, bezpieczeństwo, ale też wzajemną atrakcyjność i namiętność, na Waszych wspólnych zasadach. Brzmi jak dużo pracy? Tak, związki tyle jej wymagają. Dlatego pojedyncze rozwiązania (NVC, warsztaty tantry, zarządzanie stresem czy złością) nie działają. Na szczęście – Ty już to wiesz. I wiesz, gdzie sięgnąć po kompleksową pomoc.

najczęściej zadawane pytania

Program trwa 6 miesięcy – na tyle czasu otrzymujesz dostęp do platformy i grupy na FB (niezależnie od tego, czy dokonujesz płatności jednorazowej, czy ratalnej).

Na platformie znajdziesz wszystkie materiały video i PDFy ustrukturyzowane w logicznie ułożone i  połączone ze sobą moduły.  , będzie się odbywał w dniach 08.06 – 01.07. 

Równolegle do platformy od razu po zakupie otrzymasz dostęp do kameralnej grupy wsparcia na FB.

Kręgi na żywo będą odbywać się 2 razy w miesiącu: w każdy drugi czwartek i czwarty piątek miesiąca (dokładne daty będą podawane na bieżąco na platformie i na grupie na FB). Kręgi w czwartki odbywają się wieczorem w godz. 19:00-21:00, kręgi w piątki odbywają się rano w godz. 8:00-10:00. Godziny te zostały wybrane w taki sposób, żebyś niezależnie od swoich zobowiązań prywatnych, czy zawodowych w min. 1 kręgu w ms-cu mogła brać udział. Kręgi będę rozpoczynać podsumowaniem merytorycznym tego, co się działo przez ostatni czas w grupie i ew. odpowiedzeniem na zadane, a wymagające dłuższego wyjaśnienia pytania. Ta część będzie nagrywana i będzie trafiać na grupę na FB. Druga część kręgu, ta właściwa, będzie polegać na Waszym dzieleniu się doświadczeniami i refleksjami i ona nagrywana nie będzie w imię utrzymania poufności.

Tak, cały program jest oparty o pracę z przeszłością, która nas ukształtowała, zwłaszcza z dzieciństwem. Dzięki temu programowi zyskasz dostęp do wiedzy i narzędzi, które rzucą zupełnie nowe światło na Twoje doświadczenia w dzieciństwie, da zrozumienie i spokój. Jednocześnie, i tym się rózni ten program od programu „Na własnych nogach” jest równie silnie ukierunkowany na przyszłość – na budowanie jej w zgodzie z sobą, z uznaniem Twojej przeszłości, ale jednocześnie z wykorzystaniem siły, którą w sobie zbudowałaś, żeby tę nierzadko trudną przeszłość przeżyć.

Nie, ten program nie zastąpi terapii. Niemniej, może się stać niesamowitym zasobem w przygotowaniu się do niej lub pogłębieniu jej efektów. Może się okazać, że w związku z programem dostrzeżesz, jaki temat w trakcie terapii potrzebujesz podjąć i w jakim obszarze potrzebujesz wsparcia. W swojej pracy korzystam z różnych nurtów psychoterapii, coachingu, Analizy Transakcyjnej, wiedzy o neurobiologii i neuropsychologii, pracy z traumą. 

Rozumiem Cię doskonale. Uczestniczki moich programów to w większości kobiety takie, jak Ty – szukające od wielu lat drogi do siebie, mające za sobą dziesiątki książek i warsztatów, często wręcz zmęczone rozwojem. Decydują się na pracę ze mną w ramach „ostatniej szansy”, w poczuciu „albo tu, albo nigdzie”. I znajdują u mnie to, czego szukały od długiego czasu, bezskutecznie. Wiesz, dlaczego? Bo ja nie tylko daję Ci wiedzę i rozwój umiejętności,  które przyjmuje Twoja świadoma, dorosła część, ale przede wszystkim pracę z tymi częściami Ciebie, które ich nie przyjmują, które są zamrożone w przeszłości i nie wiedzą z nich wyjścia. Właśnie na tym polega skuteczność modelu, o który oparłam wszystkie moje kursy i programy – dotykamy części, które są odpowiedzialne za to, że do tej pory nie byłaś w stanie wdrożyć zmian. Dzięki temu wreszcie ruszasz z miejsca. Tzn…. ruszyły z miejsca te kobiety, które ze mną pracowały. Czy Ty też dołączysz do nich?

Ten program jest mieszanką 3 nurtów pracy: terapii DDA, pracy z Wewnętrznym Dzieckiem i budowania ego obserwującego w oparciu o techniki mentalizacji i budowania bezpieczeństwa w ciele. Nigdzie indziej nie spotkałam się z takim połączeniem technik z pogranicza psychoedukacji, pracy z ciałem (Somatic Experiencing) i emocjami. Cel, który przyświeca mi w trakcie tworzenia programów to maksymalna efektywność i skuteczność, dlatego łączę różne metody pracy. Po to, żebyś Ty nie musiała tego robić i szukać ich w różnych miejscach. To jest to, co jest nowe i nowatorskie w tym programie, i co najsilniej wpłynie na Twój sukces w pracy z nim 🙂

Tak naprawdę odpowiedź na to pytanie znasz tylko Ty. Jeśli Ci zależy na tym, żeby nauczyć się granic i poczucia własnej wartości, zacząć dbać o siebie i swoje priorytety – to, wierzę, że ten czas na pewno znajdziesz. Każdy moduł składa się z nagrań trwających ok. 60 min., ponadto wykonanie ćwiczeń w PDF to praca na ok. 20 min, ćwiczenia tygodnia zostały zaprojektowane tak, żeby ich wdrożenie trwało ok. 5-10 min. dziennie. To oznacza, że w ciągu pierwszych 8 tygodni nauki z modułów będziesz potrzebować ok. 2,5h/tydz. Kolejne tygodnie (od 9-go do 24-go) będą mniej wymagające czasowo. 

Żeby zmiana mogła nastąpić, zwłaszcza na głębokim poziomie (a dokładnie taki nas interesuje, bo on gwarantuje to, że jej efekty trwale i konkretnie wpłyną na Twoje życie) potrzebne jest spełnienie 2 warunków: zachowanie poufności i bezpieczeństwa

Poufność – Ty zdecydujesz, w jaki sposób będziesz występować na grupie FB i podczas kręgów. Na FB możesz utworzyć nowe konto, poprzez które dołączysz do grupy, podczas kręgów możesz występować pod inicjałami lub tylko swoim imieniem. Jeśli będziesz tego potrzebować, możemy również rozważyć Twoją obecność na kręgu bez włączania kamery. Zasady funkcjonowania kręgu zostaną zaprezentowane podczas pierwszego spotkania i dostępne w formie pisemnej na grupie.

Bezpieczeństwo – ze swojej strony będę dbała o bezpieczeństwo komunikacji na grupie i w czasie kręgów. Jakiekolwiek ataki osobiste nie będą tolerowane, a uczestniczka, która się ich dopuści, będzie najpierw upomniana, a później, przy ponownym przekroczeniu granic, usuwana z programu bez możliwości rekompensaty.

UWAGA! W sytuacji, kiedy się okaże, że 2 uczestniczki się znają – pierwszym, domyślnym rozwiązaniem jest przesunięcie udziału jednej (tej, która zakupiła go jako druga) o 6 ms-cy. W wyjątkowej sytuacji, przy porozumieniu obu uczestniczek i znikomym stopniu ich znajomości – obie będą mogły kontynuować udział w tym samym czasie.

Nie dziwię się, że masz poczucie frustracji po udziale w kursach, w których nie masz możliwości zadania pytania do prowadzącej/go. Żeby jakieś działanie rozwojowe naprawdę mogło w nas głęboko wylądować potrzebuje ono być odpowiedzią na nasze indywidualne doświadczenie, być „zahaczone” w naszym codziennym życiu.

Dlatego właśnie powstał ten program – żebyś dostała dostęp do wsparcia, które umożliwia zmianę. To wsparcie otrzymasz nie tylko na grupie, poprzez moją codzienna obecność na niej i uważność na każde Twoje pytanie. Ale także, a wręcz przede wszystkim – podczas kręgów, gdzie w czasie Twojej wypowiedzi nie tylko zostaniesz usłyszana, ale i „przytrzymana” w temacie, który wniesiesz. Właśnie dzięki takim (korzystając z psychoterapeutycznego języka) interwencjom Ty pogłębisz swoją możliwość do przeżywania trudnych emocji oraz ich zrozumienie, a połączenie tych dwóch działań… daje uwolnienie i lekkość.

Ten program to też efekt tego, że przez najbliższy min. 1 rok nie mam wolnych terminów na pracę 1:1 z osobami indywidualnymi, a dzięki takiej formule moja punktowa uwaga, ta, której szukasz, a która w ramach sesji jest niedostępna, jednak do Ciebie może trafić 🙂 Skorzystasz z tego?

Jeżeli masz inne pytania związane z kursem lub procesem zakupu, to koniecznie napisz do mnie na adres anna@olesiewicz.pl.

"Lekkość w związku" to:

Weź udział w tym programie i...

– przestań się bać mówić o swoich potrzebach i emocjach w związku, naucz się, jak to robić, żeby być zrozumiałą i jasną

– zbuduj w sobie odwagę do stawania za sobą i wyjdź poza strach przed tym, że przez to stracisz relację

– zobacz, z jak niewspierającymi wzorcami, przekonaniami i emocjami nt. związków wyszłaś ze swojego domu rodzinnego i dowiedz się, jak myśleć i działać, żeby to nie one kierowały Tobą w Twoim życiu romantycznym

– zbuduj swoje głębokie poczucie wartości i wystarczającości w relacji, żebyś już nigdy nie myślała, że jesteś gorsza, a przez to musisz się zgadzać na brak szacunku i przekraczanie Twoich granic

– naucz się partnerstwa: w obowiązkach domowych, finansach, braniu odpowiedzialności za rodzinę i w łóżku

– odkryj, z czego się składa dobry związek i dowiedz się, bez czego nie może on działać, przestań po omacku szukać sposobów i strategii, a zamiast tego sięgnij po receptę, z której korzysta tysiące par

– rozwijać swoją wyobraźnię i siłę, a przede wszystkim poczucie wpływu, żebyś wreszcie zaczęła żyć na przekór DDDA/DDD/DZD!

© Anna.olesiewicz.pl  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU