Czas na skorzystanie z promocyjnej oferty
programu "Lekkość w życiu" minął...

...Ale!
Możesz dołączyć do programu na poniższych warunkach

Zacznij nowe życie, bez lęku, wątpliwości, poczucia winy i wstydu.

Odkryj, co Ci ciąży na sercu i naucz się to koić. Sprawdź, jak to jest żyć lekko, bez ciężarów przeszłości.

czy brzmi to znajomo?

Częściej myślisz o innych i ich potrzebach niż o sobie. Czujesz, że to wykorzystują i nie odwdzięczają się tym samym. Nie umiesz jednak tego przerwać i poczuć, że to TY jesteś najważniejsza.

Masz dość ciągłego podważania siebie, tego, jak myślisz i co czujesz, jak widzisz świat i co jest dla Ciebie ważne. Chciałabyś wreszcie stanąć na swoich nogach, wiedzieć, co jest dla Ciebie najważniejsze i trzymać się tego.

Czasami już przestajesz wierzyć temu, jak widzisz świat i przeszłość. Zaczynasz wierzyć tym, którzy mówią, że przesadzasz i jesteś przewrażliwiona, i jeśli tylko przestaniesz się czepiać, wszystko będzie w porządku.

nie jesteś sama! Jest nas więcej....

kobiety DDA / DDA mają te problemy, ale nie tylko one

drew-graham-cTKGZJTMJQU-unsplash

W jakimś sensie Dorosłym Dzieciom Alkoholików albo Dorosłym Dzieciom z rodzin Dysfunkcyjnych jest łatwiej wskazać źródło tych wyzwań. Bo trudności w ich rodzinie BYŁO WIDAĆ.

A co jeśli Twoja rodzina była (z zewnątrz) normalna? Nie brakowało pieniędzy, nie było przemocy, a Ty i tak czujesz, że od zawsze masz w sobie dziurę, której nie jesteś w stanie niczym wypełnić?

Tak właśnie czują się Dorosłe Zranione Dzieci. Te, których rany bycia niezaopiekowanymi, nieotoczonymi miłością i wsparciem, są niewidoczne. „Bo przecież wszystko było ok, inni też mieli podobnie”. 

To, że coś jest powszechnie, nie oznacza, że jest normalne i wspierające! I że nie zostawia ran, które nie pozwalają cieszyć się dorosłym życiem…

Na szczęście jest sposób, żeby to zmienić

możesz mieć lepsze, piękniejsze i lżejsze życie

wyobraź sobie ....

Wstajesz rano z łóżka z radością i ekscytacją. Nie, nic „wyjątkowego” lub „wielkiego” nie zaplanowałaś na ten dzień, (nie) zwyczajnie lubisz swoje życie, czujesz, że masz wpływ na to, jak ono wygląda i starasz się z tego wpływu wycisnąć 100%. Twoje otoczenie budują przychylni i życzliwi Tobie ludzie. Ci, którzy zabierają Tobie energię i przerzucają na Ciebie odpowiedzialność za swoje życie już dawno zniknęli, bo przestałaś dawać wiarę w to, co mówili i zaczęłaś robić swoje. Stałaś się dla nich nudna, więc sobie poszli gdzie indziej. Cieszysz się na spotkania z tymi, którzy zostali. Cieszysz się na pracę, którą wykonujesz. Nie, to nie same fiołki i róże, ale potrafisz docenić to, co działa i masz w sobie cierpliwość, żeby radzić sobie z tym, co (jeszcze) nie działa. Masz też siłę i determinację, żeby pracować na to, żeby działało jeszcze lepiej. Wiesz, że chwilę Ci zajmie, żeby tak się stało, ale! Nie tracisz już energii na nie Twoje problemy, więc po prostu z dnia na dzień budujesz życie. Takie wreszcie w pełni Twoje życie.

jesteś w stanie zobaczyć, jakby było tak żyć?

to jest możliwe!

Tak wygląda życie w tu i teraz, BEZ CIĘŻARÓW PRZESZŁOŚCI


chcesz wiedzieć,
jak je zbudować? dołącz do programu

Lekkość w życiu

DlA DDa/DdD

✓ Odkryjesz, w jaki sposób wpłynęło i wpływa nadal na Ciebie Twoje dzieciństwo
✓ Znajdziesz w sobie odwagę, żeby w końcu nazwać Twoje doświadczenia i zachowania Twoich rodziców zgodnie z tym, jakie one naprawdę były. Bez lukrowania, bagatelizowania, strachu i poczucia winy
✓Odzyskasz swoją prawdę i źródła Twoich najtrudniejszych emocji
✓Zaczniesz dostrzegać swoją rzeczywistość i doświadczać jej w dojrzały, umiarkowany sposób, bez skrajności, gwałtowności
✓Nauczysz się rozpoznawać swoje myśli, emocje i potrzeby
✓Dowiesz się, jak je komunikować pozostając odpowiedzialną za nie
✓Odkryjesz, dlaczego powtarzałaś dotąd zachowania, które Ci nie służyły, podejmowałaś złe decyzje i otaczałaś się ludźmi, którzy Cię nie wspierali. Zaczniesz to zmieniać
✓Zaczniesz budować wizję życia, w którym będzie dobrze się czuła i podejmiesz pierwsze kroki w kierunku zbudowania go
✓Nauczysz się radzić sobie z wewnętrznymi i zewnętrznymi „podważaczami”, przestaniesz im ufać i nauczysz się być swoją najlepszą przyjaciółką

Jak w praktyce wygląda program

"Lekkość w życiu"?

✓ Po zakupie programu otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich nagrań video i PDFów wchodzących w skład modułów i bonusów oraz dedykowanej grupy na FB

✓ Przez pierwsze 8 tygodni realizujesz 1 moduł na tydzień (jeśli to jest zbyt intensywne [wiadomo: obowiązki, dom, praca]) – możesz przejść na: 1 moduł/ 2 tyg.)

Co 2 tyg. widzimy się OSOBIŚCIE na 2h w ramach kręgu na żywo (w drugi czwartek miesiąca wieczorem (19-21:00) i w czwarty piątek miesiąca rano (08-10:00), żebyś niezależnie od swoich stałych  zobowiązań mogła z nich skorzystać)

Po przejściu przez wszystkie moduły pogłębiasz wdrażanie modelu: zadajesz pytania na grupie i kręgu, dzielisz się wrażeniami, stajesz się profesjonalistką w korzystaniu z niego, dzięki czemu sam model i życie w oparciu o niego jest już nawykiem

Co odróżnia

"Lekkość w życiu"

od innych programów i kursów?

„Lekkość w życiu” to nie jest zlepek kilku książek, warsztatów i własnych doświadczeń.

To multinarzędziownik łączący przełomowy model, który pozwoli Ci zrozumieć siebie na wyższym poziomie opakowany w format, która zapewnia skuteczność, a przede wszystkim poczucie wsparcia i akceptacji.

MODEL – to podejście psychoterapeutyczne stworzone przez amerykańską terapeutkę osób uzależnionych i współuzależnionych, Pię Mellody,  łączące elementy IFS (Internal Family Systems) z SE (Somatic Experiencing) i pracą z C-PTSD, (złożonym zespołem stresu pourazowego, czyli traumą rozwojową)

KURS – to ułożone w logiczny sposób 8 modułów, dzięki którym sprawnie przejdziesz przez największe wyzwania kobiet DD* – zrozumiesz je i zobaczysz ich źródła w swoim życiu, a później dostaniesz konkretne narzędzia i ćwiczenia, by sobie z nimi poradzić i zacząć działać w tych obszarach w nowy, lżejszy sposób.

KRĘGI NA ŻYWO – to prowadzone PRZEZE MNIE spotkania, w czasie których będziesz mogła podzielić się swoimi przemyśleniami i trudnościami, otrzymasz ode mnie indywidualny feedback i wsparcie merytoryczno – emocjonalne oraz posłuchasz opowieści innych kobiet, takich, jak Ty, w których się przejrzysz i dzięki którym łatwiej Ci będzie rozwijać się nawet w miejscach, o których Ty nie pomyślałaś.

GRUPA FB – na tej grupie ja będę przez cały czas obecna, ZAWSZE dostaniesz odpowiedź na swoje pytanie lub wskazówkę, jak poradzić sobie z Twoją trudnością. Dodatkowo będzie mogła otrzymać wsparcie i perspektywę od innych obecnych tam kobiet i samodzielnie je dać, co również pogłębi Twoje rozumienie modelu i wzmocni Twój własny rozwój.

podsumowując:

Kopia WIZUALIZACJA ZAWARTOŚCI KURSU v2 — kopia (1)

dołączając do "Lekkość w życiu" otrzymujesz

6-miesięczny dostęp do...

Ponadto przy płatności jednorazowej...

Dołącz dziś i zacznij żyć bez ciężarów przeszłości!

UWAGA! To jedyny moment, kiedy do programu możesz dołączyć w takiej cenie
Promocja kończy się w: poniedziałek, 17.10, 23:59

oszczędzasz: 605zł

płatność jednorazowa
3686 zł
2899 zł

6-MIESIĘCZNY DOSTĘP DO:
GRATIS: Bezterminowy dostęp do webinarów o wartości 147zł

łącznie: 3357zł

płatność w ratach
3 x 1269zł
3 *1119 zł

6-MIESIĘCZNY DOSTĘP DO:
GRATIS: Bezterminowy dostęp do webinarów o wartości 147zł

Nie wiesz, czy ten program jest dla Ciebie?

odpowiem na wszystkie twoje pytania

REKRUTACJA DO PROGRAMU RUSZY WE WRZEŚNIU 2022

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I DOWIEDZ SIĘ O PROGRAMIE PIERWSZA​

Dlaczego już dziś potrzebujesz lekkości w życiu?

Bo jesteś Dorosłą Kobietą. Masz marzenia i odpowiedzialność za siebie, by móc je spełniać. Niestety, możesz wcale tego nie widzieć i nie czuć, jeśli doświadczyłaś  niewystarczająco wspierającego dzieciństwa. Nawet dziś wpływa ono na to, o czym i jak myślisz, co czujesz i jakie decyzje podejmujesz. A codziennie, od momentu, kiedy wstajesz rano podejmujesz ich setki! Nie tylko dużych: „jaką podjąć pracę?” lub „czy kontynuować ten związek”, ale też (pozornie) małych: „jak podejść do tej sprawy”, „czy i jak wykonać ten obowiązek”, „czy uznać, że to moja odpowiedzialność?”. Odpowiedziami na te pytania budujesz swoje życie – wzmacniające Ciebie albo podcinające Ci skrzydła i podważające Twoją wartość. Niewspierające dzieciństwo powoduje, że często robimy to drugie, zupełnie nieświadomie i wbrew sobie… Im szybciej to w sobie odkryjesz i zmienisz, tym szybciej zaczniesz żyć w zgodzie ze sobą i swoim najlepszym interesem. A Twoje życie będzie takie, jakiego TY chcesz i z jakiego TY będziesz mogła się cieszyć. Nie pozwól sobie na to czekać koleje dni i tygodnie. Zacznij żyć na przekór DDA/DDD/DZD już dziś!

Co osiągniesz biorąc udział w programie?

zobacz, co o udziale w innych moich programach mówią ich uczestniczki:

IG 4

Najcenniejsza w tym programie była osobowość Ani, jej sposób prowadzenia, bardzo wartościowe, bogate i użyteczne treści. Dzięki udziałowi w programie poczułam się pełniejsza, pewniejsza, silniejsza, wyposażona w to, z większym dystansem i zrozumieniem do siebie i do ludzi wokół, radośniejsza. Jestem pełna wdzięczności, że spotkałam Ciebie i mogłam skorzystać z Twoich darów, Twojego talentu, Twojej wiedzy i doświadczeń i formę w jakiej to wszystko przekazujesz; jesteś wiarygodna, zaangażowana, dobra w tym, co robisz; jestem ogromnie wdzięczna za to co robisz.

dr inż. Anna Kaczorowska, dr n. biologicznych, certyfikowany tutor, licencjonowany coach – autorka eco coachingu

zastanawiasz się czy ten program jest dla ciebie?

tak, jeśli...

nie, jeśli...

Cena programu była adekwatna do jego wartości. To duży jednorazowy wydatek, ale program po prostu bardzo się wyróżnia na tle tego, co jest dostępne. Poziom merytoryczny i wartość są nieocenione. Najcenniejsza w tym programie była dla mnie Twoja wiedza, to w jak merytoryczny sposób wyjaśniałaś różne kwestie i dzięki temu miałam wiele momentów WOW, kiedy mogłam zrozumieć, co kieruje moim zachowaniem i poczuć, że wszystko ze mną w porządku. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem poczucia własnej wartości i było dla mnie przełomowe. Niesamowitą wartość wniosły spotkania na żywo, poznanie kobiet mających podobne problemy i ukazanie siebie w całej swojej prawdzie i wrażliwości. To było jak terapia grupowa. Gdyby ktoś przed rozpoczęciem powiedział mi, że grupa będzie tak wspaniała, nie uwierzyłabym. To były tylko 2 ms-ce, a czuję w sobie niesamowitą zmianę.

Olga Gierszał
olga gierszal

w każdym tygodniu zbudujemy nową jakość...

tydzień 1

tydzień 2

tydzień 3

tydzień 4

tydzień 5

tydzień 6

tydzień 7

tydzień 8

...a w bonusach zajmiemy się niewidzialnymi przeszkodami, które mogą Ci stanąć na drodze do jej wdrożenia

Bonus 1

Jak przerwać cykl traumy relacyjnej / międzypokoleniowej?

bonus 2

Jak (chcieć) wziąć odpowiedzialność za swoje życie?

bonus 3

Czym jest „uzależnienie” od „negatywnych” emocji?

bonus 4

Syndrom ocaleńca – jak sobie z nim radzić, by móc cieszyć się życiem?

Dlaczego program trwa 6 miesięcy, a modułów jest 8?

Dlatego, że celem tego programu nie jest zarzucić Cię treściami, których nie będziesz w stanie przyjąć i przetrawić, co dodatkowo wbije Cię w poczucie winy i nieadekwatności. 

Celem tego programu jest wesprzeć Ciebie w zmianie – przy jak najmniejszym obciążeniu mentalnym, poprzez użycie jak najbardziej efektywnych narzędzi, podejść i ćwiczeń. 

Dlatego przez pierwsze 2 miesiące będziesz się UCZYĆ modelu poprzez przyswajanie wiedzy i wykonywanie ćwiczeń tygodnia. Na tym etapie najistotniejszy będzie kurs i treści merytoryczne (pogłębiane przez kręgi na żywo i wymianę na grupie FB). 

Przez kolejne 4 miesiące będziesz tę wiedzę i nowe nawyki WZMACNIAŁA i POGŁĘBIAŁA. Tu najważniejsza będzie moc grupy – będziesz miała z kim dzielić się sukcesami, do kogo sięgnąć po wsparcie, kiedy pojawią się wyzwania i trudności.

Czujesz tę różnicę?

Naszym wspólnym celem nie będzie dorzucenie Ci kolejnej porcji wiedzy, z którą nie będziesz wiedziała, co zrobić (pewnie masz na swoim koncie przeczytanych dziesiątki książek rozwojowych, jeśli nie setki). My będziemy pracować na to, żebyś to, czego się nauczysz naprawdę WDROŻYŁA w swoje życie, żebyś zobaczyła w nim zmiany, na których Ci tak bardzo zależy. I żebyś się znalazła w miejscu, w którym życie w lekkości tak bardzo wejdzie Ci w krew (dzięki codziennej praktyce), że już wręcz zapomnisz o tym, jak mogłaś dotychczas dźwigać swoje (i swojej rodziny) ciężary. 

Do udziału w programie przekonało mnie zaufanie do Ciebie. Aniu, mówisz mądrze, trafiasz do serca. Nie starasz się być wyfiolkowaną paniusią ekspertką, a po prostu mądrą kobietą, dla której nie jest ważne podkreślanie swojego (niezaprzeczalnego) piękna a przekazanie ratującej wiedzy. Najcenniejsze w programie było przypominanie że idziemy dalej, robimy kolejny moduł, inne dziewczyny wdrażają w życie, może i ja bym coś zrobiła. Bardzo odpowiada mi oczywiście Twoja osoba, koisz i harmonizujesz. W programie czułam się prowadzona, niesamotna w swojej drodze, czułam, że zmierzam do celu, nabieram siły, zaczynam rozumieć, zbieram siebie, kawałek po kawałku.

Agnieszka (chcesz potwierdzić tę opinię? napisz do mnie)

Dziękuję Ci, to był mój pierwszy zakupiony tego typu program/kurs za który nie żałuję wydanych pieniędzy. Czułam zaangażowanie z Twojej strony i sama się przez to zaangażowałam w ten proces. Dobrze było przyjrzeć się sobie i swoim doświadczeniom z dzieciństwa, skonfrontować to z teraźniejszością. Robisz dobrą robotę. 

Marcelina

Cześć, jestem Ania!

Jestem psychoterapeutką systemową.

Pracuję z kobietami doświadczającymi: depresji, kryzysów osobistych, zaburzeń lękowych i nastroju, trudności w relacjach. Wspieram w wychodzeniu poza DDA/DDD i układania się ze swoją wysoką wrażliwością. Korzystam z najnowszych odkryć interpersonalnej neurobiologii, psychosomatyki oraz pracy z traumą.

To tak profesjonalnie. A bardziej po ludzku?

Postanowiłam zostać psychoterapeutką, żeby pomóc kobietom odkryć ich siłę i dać im narzędzia do tego, żeby to zmienić. W dzieciństwie patrzyłam na silne kobiety, które nie dostrzegały swojej mocy. U progu dorosłości robiłam dokładnie to samo – przenosiłam góry dbając o innych, pozostawiając swoje potrzeby i marzenia zasypane brakiem uwagi i wiary w siebie. Dopiero, kiedy odkryłam, co stoi za tymi  mechanizmami, odkryłam to, co najboleśniejsze (a przez to najgłębsze i najbardziej nieświadome), utuliłam to i pożegnałam się z dziecięcą nadzieją na lepsze zakończenie, poczułam, gdzie leży moja odpowiedzialność i wpływ. Tam zaczęłam działać i każdego dnia czuć, że moje życie wreszcie staje się prawdziwie moje.

Nadal jestem na tej drodze, by żyć jeszcze bardziej w zgodzie z sobą. Ale pewien jej kawałek już przeszłam i w tym mogę być Twoją przewodniczką. Jako druga kobieta, Twoja siostra i profesjonalistka. 

Joanna Suchodolski

„Dzięki udziałowi w programie uświadomiłam sobie pewne schematy i zależności, dzięki czemu zauważam je i mogę z nimi pracować. Najcenniejsze w tym programie dla mnie były treści i sposób ich przedstawienia. Aniu, zrobiłaś świetną (przede wszystkim rzetelną) robotę!

Joanna

najczęściej zadawane pytania

Program trwa 6 miesięcy – na tyle czasu otrzymujesz dostęp do platformy i grupy na FB (niezależnie od tego, czy dokonujesz płatności jednorazowej, czy ratalnej).

Na platformie znajdziesz wszystkie materiały video i PDFy ustrukturyzowane w logicznie ułożone i  połączone ze sobą moduły.  , będzie się odbywał w dniach 08.06 – 01.07. 

Równolegle do platformy od razu po zakupie otrzymasz dostęp do kameralnej grupy wsparcia na FB.

Kręgi na żywo będą odbywać się 2 razy w miesiącu: w każdy drugi czwartek i czwarty piątek miesiąca (dokładne daty będą podawane na bieżąco na platformie i na grupie na FB). Kręgi w czwartki odbywają się wieczorem w godz. 19:00-21:00, kręgi w piątki odbywają się rano w godz. 8:00-10:00. Godziny te zostały wybrane w taki sposób, żebyś niezależnie od swoich zobowiązań prywatnych, czy zawodowych w min. 1 kręgu w ms-cu mogła brać udział. Kręgi będę rozpoczynać podsumowaniem merytorycznym tego, co się działo przez ostatni czas w grupie i ew. odpowiedzeniem na zadane, a wymagające dłuższego wyjaśnienia pytania. Ta część będzie nagrywana i będzie trafiać na grupę na FB. Druga część kręgu, ta właściwa, będzie polegać na Waszym dzieleniu się doświadczeniami i refleksjami i ona nagrywana nie będzie w imię utrzymania poufności.

Tak, cały program jest oparty o pracę z przeszłością, która nas ukształtowała, zwłaszcza z dzieciństwem. Dzięki temu programowi zyskasz dostęp do wiedzy i narzędzi, które rzucą zupełnie nowe światło na Twoje doświadczenia w dzieciństwie, da zrozumienie i spokój. Jednocześnie, i tym się rózni ten program od programu „Na własnych nogach” jest równie silnie ukierunkowany na przyszłość – na budowanie jej w zgodzie z sobą, z uznaniem Twojej przeszłości, ale jednocześnie z wykorzystaniem siły, którą w sobie zbudowałaś, żeby tę nierzadko trudną przeszłość przeżyć.

Nie, ten program nie zastąpi terapii. Niemniej, może się stać niesamowitym zasobem w przygotowaniu się do niej lub pogłębieniu jej efektów. Może się okazać, że w związku z programem dostrzeżesz, jaki temat w trakcie terapii potrzebujesz podjąć i w jakim obszarze potrzebujesz wsparcia. W swojej pracy korzystam z różnych nurtów psychoterapii, coachingu, Analizy Transakcyjnej, wiedzy o neurobiologii i neuropsychologii, pracy z traumą. 

Rozumiem Cię doskonale. Uczestniczki moich programów to w większości kobiety takie, jak Ty – szukające od wielu lat drogi do siebie, mające za sobą dziesiątki książek i warsztatów, często wręcz zmęczone rozwojem. Decydują się na pracę ze mną w ramach „ostatniej szansy”, w poczuciu „albo tu, albo nigdzie”. I znajdują u mnie to, czego szukały od długiego czasu, bezskutecznie. Wiesz, dlaczego? Bo ja nie tylko daję Ci wiedzę i rozwój umiejętności,  które przyjmuje Twoja świadoma, dorosła część, ale przede wszystkim pracę z tymi częściami Ciebie, które ich nie przyjmują, które są zamrożone w przeszłości i nie wiedzą z nich wyjścia. Właśnie na tym polega skuteczność modelu, o który oparłam wszystkie moje kursy i programy – dotykamy części, które są odpowiedzialne za to, że do tej pory nie byłaś w stanie wdrożyć zmian. Dzięki temu wreszcie ruszasz z miejsca. Tzn…. ruszyły z miejsca te kobiety, które ze mną pracowały. Czy Ty też dołączysz do nich?

Ten program jest mieszanką 3 nurtów pracy: terapii DDA, pracy z Wewnętrznym Dzieckiem i budowania ego obserwującego w oparciu o techniki mentalizacji i budowania bezpieczeństwa w ciele. Nigdzie indziej nie spotkałam się z takim połączeniem technik z pogranicza psychoedukacji, pracy z ciałem (Somatic Experiencing) i emocjami. Cel, który przyświeca mi w trakcie tworzenia programów to maksymalna efektywność i skuteczność, dlatego łączę różne metody pracy. Po to, żebyś Ty nie musiała tego robić i szukać ich w różnych miejscach. To jest to, co jest nowe i nowatorskie w tym programie, i co najsilniej wpłynie na Twój sukces w pracy z nim 🙂

Tak naprawdę odpowiedź na to pytanie znasz tylko Ty. Jeśli Ci zależy na tym, żeby nauczyć się granic i poczucia własnej wartości, zacząć dbać o siebie i swoje priorytety – to, wierzę, że ten czas na pewno znajdziesz. Każdy moduł składa się z nagrań trwających ok. 60 min., ponadto wykonanie ćwiczeń w PDF to praca na ok. 20 min, ćwiczenia tygodnia zostały zaprojektowane tak, żeby ich wdrożenie trwało ok. 5-10 min. dziennie. To oznacza, że w ciągu pierwszych 8 tygodni nauki z modułów będziesz potrzebować ok. 2,5h/tydz. Kolejne tygodnie (od 9-go do 24-go) będą mniej wymagające czasowo. 

Żeby zmiana mogła nastąpić, zwłaszcza na głębokim poziomie (a dokładnie taki nas interesuje, bo on gwarantuje to, że jej efekty trwale i konkretnie wpłyną na Twoje życie) potrzebne jest spełnienie 2 warunków: zachowanie poufności i bezpieczeństwa

Poufność – Ty zdecydujesz, w jaki sposób będziesz występować na grupie FB i podczas kręgów. Na FB możesz utworzyć nowe konto, poprzez które dołączysz do grupy, podczas kręgów możesz występować pod inicjałami lub tylko swoim imieniem. Jeśli będziesz tego potrzebować, możemy również rozważyć Twoją obecność na kręgu bez włączania kamery. Zasady funkcjonowania kręgu zostaną zaprezentowane podczas pierwszego spotkania i dostępne w formie pisemnej na grupie.

Bezpieczeństwo – ze swojej strony będę dbała o bezpieczeństwo komunikacji na grupie i w czasie kręgów. Jakiekolwiek ataki osobiste nie będą tolerowane, a uczestniczka, która się ich dopuści, będzie najpierw upomniana, a później, przy ponownym przekroczeniu granic, usuwana z programu bez możliwości rekompensaty.

UWAGA! W sytuacji, kiedy się okaże, że 2 uczestniczki się znają – pierwszym, domyślnym rozwiązaniem jest przesunięcie udziału jednej (tej, która zakupiła go jako druga) o 6 ms-cy. W wyjątkowej sytuacji, przy porozumieniu obu uczestniczek i znikomym stopniu ich znajomości – obie będą mogły kontynuować udział w tym samym czasie.

Nie dziwię się, że masz poczucie frustracji po udziale w kursach, w których nie masz możliwości zadania pytania do prowadzącej/go. Żeby jakieś działanie rozwojowe naprawdę mogło w nas głęboko wylądować potrzebuje ono być odpowiedzią na nasze indywidualne doświadczenie, być „zahaczone” w naszym codziennym życiu.

Dlatego właśnie powstał ten program – żebyś dostała dostęp do wsparcia, które umożliwia zmianę. To wsparcie otrzymasz nie tylko na grupie, poprzez moją codzienna obecność na niej i uważność na każde Twoje pytanie. Ale także, a wręcz przede wszystkim – podczas kręgów, gdzie w czasie Twojej wypowiedzi nie tylko zostaniesz usłyszana, ale i „przytrzymana” w temacie, który wniesiesz. Właśnie dzięki takim (korzystając z psychoterapeutycznego języka) interwencjom Ty pogłębisz swoją możliwość do przeżywania trudnych emocji oraz ich zrozumienie, a połączenie tych dwóch działań… daje uwolnienie i lekkość.

Ten program to też efekt tego, że przez najbliższy min. 1 rok nie mam wolnych terminów na pracę 1:1 z osobami indywidualnymi, a dzięki takiej formule moja punktowa uwaga, ta, której szukasz, a która w ramach sesji jest niedostępna, jednak do Ciebie może trafić 🙂 Skorzystasz z tego?

Jeżeli masz inne pytania związane z kursem lub procesem zakupu, to koniecznie napisz do mnie na adres anna@olesiewicz.pl.

"LEKKOŚĆ W ŻYCIU" to program, który pomoże Ci ułożyć się ze swoją przeszłością

To podparty psychoterapeutyczną wiedzą i praktyką program, dzięki któremu poznasz, zrozumiesz, a przede wszystkim poczujesz to, w jaki sposób Twoje dzieciństwo wpłynęło w przeszłości i wpływa na Ciebie nadal. Tu nie chodzi o użalanie się nad sobą lub obwinianie innych, ale o prawdę. Prawdę na temat tego, jak w ogóle wygląda (wystarczająco) dobre dzieciństwo, ile z niego doświadczyłaś Ty, a ile jego Ci zabrakło i jakim cieniem kładzie się to na Twoich decyzjach, wyborach życiowych, zawodowych, związkowych…

Ale! To dopiero początek. Prawdziwa magia zadziewa się, kiedy zaczynamy pracować nad tym, czego w niewystarczająco wspierającym dzieciństwie nie dostałyśmy: miłością do siebie, granicami, równowagą. To podstawowe, ale jednocześnie niełatwe, żeby ułożyć i zmieścić w jedną spójną całość, dlatego uczestnictwo w tym programie zaoszczędzi Ci wiele czasu, energii i pieniędzy potrzebnych na znalezienie tego porozrzucanego po różnych miejscach.

Cały program – spotkania na żywo i praca w grupie odbędzie się w bezpiecznej przestrzeni, dzięki czemu będzie Ci łatwiej pracować i otworzyć się na głębokie treści, a przez to – na głębokie zmiany… których tak bardzo pragniesz!

dołącz już dziś i zacznij .....

– odkrywać, jak Twoje dzieciństwo i rodzina pochodzenia wpłynęły na Twoje dotychczasowe decyzje i schematy myślenia

– budować w sobie odwagę do nazwania krzywd i zaniedbań, których doznałaś w przeszłości po to, żeby uwolnić się od ich wpływu

– uczyć się stawiania granic wewnętrznych i zewnętrznych, żebyś wreszcie poczuła, gdzie kończy i zaczyna się tylko Twój świat

– budować swoje głębokie poczucie wartości i wystarczającości, żeby już nigdy nie szukać tego na zewnątrz

– poznawać swoje potrzeby, brać za nie odpowiedzialność i spełniać je w dojrzały sposób

– pracować z niedojrzałymi i nieskutecznymi sposobami wchodzenia w bliskość i zacząć budować dojrzałą intymność

– budować zdrowe i wspierające relacje z osobami bliskimi i dalszymi, żeby już nigdy nie zachwiały one Twoim poczuciem bezpieczeństwa

– utrzymywać jasność myślenia i emocji w momentach najsilniejszego stresu i najostrzejszych konfliktów

– dostrzegać przekonania iemocje, które podcinały Ci dotąd skrzydła, i zamieniać je na takie, które pozwolą im się w pełni rozwinąć

– rozwijać swoją wyobraźnię i siłę, a przede wszystkim poczucie wpływu, żebyś wreszcie zaczęła żyć na przekór DDDA/DDD/DZD!

© Anna.olesiewicz.pl  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU