Bliskość i autentyczność
w relacjach

Naucz się otwierać na innych
pozostając w zgodzie ze sobą

Tego teraz potrzebuję

Czy Ty też...

bliskość i autentyczność w relacjach

– zatracasz się w relacjach z innymi – za bliskość z innymi często płacisz cenę utraty kontaktu ze sobą,
– tęsknisz za spotkaniem z drugim człowiekiem, gdy będziesz mogła pokazać siebie prawdziwą,
– czujesz się samotna w tłumie – masz relacje, ale w żadnej z nich nie czujesz się naprawdę blisko?

bliskość i autentyczność w relacjach

Jeśli tak - jesteś w dobrym miejscu.

Nazywam się Ania.
Uczę kobiety, jak rozbijać blokady, które oddzielają je
od spełnienia w życiu i relacjach

jesteś ważna

W naszej kulturze jest niewiele dobrych wzorców relacji. Dotychczas to były w większości transakcje. Zamiast bliskości – oczekiwania, zamiast dobrowolności – nakazy. To dotyczy nie tylko związków, ale też relacji z rodzicami, rodzeństwem, czy dziećmi. Dopiero teraz większość z nas może nauczyć się, jak budować bliskość i autentyczność w relacjach. To nie jest łatwy proces. Trzeba się zmierzyć z ogromnym oporem i lękiem, przede wszystkim w nas samych. Ale warto.

Nasze ciała i umysły są zaprogramowane na relacje.

Dotyk drugiej osoby uśmierza w nas ból, neurony lustrzane pomagają synchronizować się z emocjami drugiego człowieka, a ryzyko samotności powoduje w nas fizyczne cierpienie.

To, że tęsknisz za bliskością i autentycznością w relacjach to nie fanaberia. Ty podskórnie czujesz, że zwyczajnie potrzebujesz tego, by przeżyć.

Bliskość i autentyczność w relacjach


Bliskość i autentyczność w relacjach

Jaką drogę przejdziemy w trakcie warsztatu


Bliskość i autentyczność w relacjach

Bliskość

Dzień 1: Wzorce bliskości

Odkryj, jak powstały Twoje schematy wchodzenia w bliskość. Otwórz się na to, by zostawić tylko te, które Ci służą.


bliskość i autentyczność w relacjach

Dzień 2: Co to znaczy być blisko

Zbuduj swoją własną definicję bliskości. Otwórz się na nowe przestrzenie jej doświadczania.


bliskość i autentyczność w relacjach

Dzień 3: Jak zbudować bliskość

Bliskość nie zaczyna się od drugiego człowieka, ale od Ciebie samej. Zacznij ją rozwijać. Codziennie. Ze sobą i z innymi.


bliskość i autentyczność w relacjach


Bliskość i autentyczność w relacjach

Autentyczność

Dzień 4: Czym jest autentyczność i czy jest w ogóle możliwa?

Poznaj różne perspektywy na autentyczność i wytwórz własną. Zdefiniuj potrzebny Tobie narzędziownik autentyczności.


bliskość i autentyczność w relacjach

Dzień 5: Cena autentyczności

Ile trzeba zapłacić za bycie autentyczną? A ile za rezygnację z niej? Wybierz, gdzie będziesz jej szukać, a gdzie z niej zrezygnujesz.


bliskość i autentyczność w relacjach

Dzień 6: Rozwijaj autentyczność każdego dnia

Twoja autentyczność to nie tylko relacje z innymi. To Twoje decyzje, sposób spędzania czasu, nawyki. Naucz się wybierać te, które Ci służą.


bliskość i autentyczność w relacjach

bliskość i autentyczność w relacjach

Chcę przejść tę drogę


Jeśli pragniesz:


✓  przestać tłumić swoją potrzebę relacji na głębszym, bardziej otwartym poziomie,
✓  odkryć nieświadome przekonania i wzorce, które blokują Ciebie przed intymnością w relacjach,
✓  otworzyć się na to, co zbudowało Twoje myślenie o byciu z innymi ludźmi i uleczyć to, co nadal boli,
✓  zbudować nowe, wspierające Ciebie myślenie i sposób działania względem siebie i innych,

Ten warsztat jest dla Ciebie

mistrzyni granic

Pytania i odpowiedzi

Jak w praktyce wygląda warsztat?

Przez 6 dni, od środy, 10-go lipca do środy 17-go lipca będziemy się spotykać w specjalnej zamkniętej grupie na Facebooku. Codziennie w dni robocze o godz. 8:00. Przez ok. 30 min. będę przedstawiać Tobie temat danego dnia. Tam też znajdziesz też materiały PDF, które pomogą Ci w pracy samodzielnej. Przez cały dzień będę śledzić Wasze komentarze i odpowiadać na pytania. Otrzymasz więc ode mnie tyle uwagi i wsparcia ile tylko będziesz chciała wziąć 🙂 Grupa pozostanie otwarta jeszcze przez 6 miesięcy po zakończeniu kursu.

Czym ten warsztat różni się od kursu online?

W czasie warsztatu otrzymujesz moją uwagę na żywo – jestem dla Ciebie w grupie, masz możliwość zadawania pytań, dzielenia się wątpliwościami, trudnościami, ale też swoimi sukcesami. Oferowane przeze mnie kursy to programy zamknięte, w których dostajesz dostęp do już powstałych materiałów, w czasie warsztatu ja jestem obok Ciebie przez cały czas jego trwania.

Pracuję zawodowo, mam rodzinę. Czy znajdę czas na udział w warsztacie?

Warsztat zaprojektowałam tak, żebyś mogła spotkać się ze mną na żywo w czasie dojeżdżania do pracy czy sprzątania po śniadaniu. Jeśli nie uda Ci się być wtedy, możesz odsłuchać materiał po południu i zadać pytania tak, żeby otrzymać odpowiedzi zanim przejdziemy do kolejnego dnia i tematu. Wierzę, że jeśli zależy Ci na tym, by rzeczywiście uzyskać emocjonalną wolność znajdziesz w swojej napiętej rzeczywistości trochę czasu i przestrzeni na nasze spotkania 🙂

Dlaczego tak tanio?

Ten warsztat będzie naszpikowany wiedzą – psychologiczną, psychoterapeutyczną, ale będzie też w nim miejsce na duchowość i zwykłe, ludzie ciepło. Dlaczego więc udział w nim jest tańszy niż 2 konsultacje u mnie? Bo to jego druga edycja. Biorę na siebie więc odpowiedzialność, że dam Ci wartość 3-krotnie większą niż jego cena. Dla mnie jednak ważne jest to, żeby te warsztaty zorganizować i dać nam doświadczyć, jak bardzo jestem w takiej formie pracy Ciebie poznać i pomóc Tobie zmienić Twoje życie na lepsze.

bliskość i autentyczność w relacjach

bliskość i autentyczność w relacjach

Dla kogo jest ten mini kurs?

Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli czujesz brak satysfakcji, smutek, a nawet złość w związku z tym, jak wyglądają Twoje relacje. W związku przeżywasz kryzys, bo częściej emocjonalnie się mijacie niż spotykacie w zrozumieniu i otwartości. Szukasz sposobu na zdrowe poukładanie relacji w rodzinie – z rodzicami, rodzeństwem, dziećmi. Bezskutecznie szukasz w swojej okolicy ludzi, którzy patrzą na życie i myślą podobnie jak Ty. I w efekcie coraz częściej z niedowierzaniem pytasz: “to tyle?”. Jeśli opisałam Ciebie, to wiedz, że te uczucia nie są dziecięcymi zachcianki kogoś, kto nie zna dorosłego życie. Wręcz przeciwnie – te uczucia to znak, że, zgodnie z prawdą czujesz, że bez relacji życie jest puste i nieznośne. Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej! Dołącz do mnie i zatroszcz się o te pragnienia.

Poznaj opinie uczestniczek moich warsztatów i sesji indywidualnych

To był bardzo wartościowy warsztat. Nadal zaglądam do nagrań i przetrawiam wiedzę, którą przekazałaś. Obserwuję siebie na co dzień, żeby wyłapywać te momenty, kiedy trudne emocje się pojawiają. Odkryłam, że bez naszego osobistego zaangażowania żaden warsztat nic w nas nie zmieni. Musimy z tym po prostu na codzień pracować. Ty, Aniu, pięknie wyłożyłaś wiedzę, podawałaś przykłady a my mamy to przełożyć na nasze życie. I ja to robię 🙂

Anna Karyś

Aniu, uwielbiam Ciebie słuchać! Jesteś pierwszą osobą która powiedziała mi o emocjach i dała narzędzia, jak sobie z nimi radzić. Kilkakrotnie odsłuchiwałam każde nagranie, bo chciałam zapisać wszystko co mówiłaś. Uczę się nazywać moje emocje. Rozkładam notatki, z warsztatu i jeszcze z Twoich innych nagrań, nazywam i przeżywam. Dziękuję Ci, ten warsztat dużo wniósł w moje życie. PS Tydzień po chodziłam zła jak osa, sama nie wiedziałam, co mi się dzieje... Może brakowało mi twojego głosu 😇

Małgorzata Ferenc Kula

Aniu, podczas spotkań słuchałam Cię z otwartymi ustami i przytakiwałam niemal po każdym zdaniu. Dziękuję Ci, że uświadomiłaś mi, że mam prawo nie wyrażać emocji i wybierać, z jakich emocji korzystam. Pracuję z emocjami już od 3 ms-cy, chodzę na terapię, prowadzę obserwację emocji. Ale dopiero podczas warsztatu pojawił się we mnie gniew. Odważyłam się na zrobienie rzeczy, na którą przez długi czas brakowało mi odwagi. To popchnęło moje życie do przodu

Ania Kacprzyk

Praca z Anią sprawiła, że poukładałam sobie wiele rzeczy i przemyśleń (...), dała mi siłę i lekkość w podejmowaniu małych codziennych decyzji. Czułam się zaopiekowana i nieoceniania, więc mogłam komfortowo wyłożyć nurtujące mnie sprawy i problemy. Zaczęłam częściej przechodzić do działania od razu.

Agata DąbekDoradca Chustowy / Baby Wearing in Berlin

Ania - jesteś najlepsza osobą online, jaką znam, która mówi TAK PORZĄDNIE o tych wszystkich ważnych wartościach w naszym życiu! Nie znam lepszej. Naprawdę, układasz wiele rzeczy i podchodzisz niesztampowo do tematu <3

Ola Howil

Po pierwszej sesji wiedziałam że zainwestowanie w pracę z Anią to była właściwa decyzja, Ania otworzyła się na na to jak chciałam pracować i miała do zaoferowania wiedzę i na tyle głęboki wgląd, by dokładnie przygotować grunt pod bardziej operacyjne działania, które w niedługim czasie zaczęły się klarować. Ania daje motywującą informację zwrotną, inspirację i pozytywną energię, mam do niej pełne zaufanie. Z głębi serca polecam pracę z Anią.

Aleksandra Sadowińska

Wiele z nas wyszło z dziecinstwa z ranami i nieufnością. W efekcie to, czego tak bardzo potrzebujemy, czyli bliskość i autentyczność, jest tym, czego najbardziej się boimy.
Ale tak nie musi być!
Otwórz się na to, co jest w Tobie i ulecz. Za zmianą w Twoim wnętrzu przyjdzie zmiana tego, co dookoła Ciebie. Doświadczysz wreszcie bliskości i autentyczności, za którymi tak bardzo tęsknisz.

Dołączam do warsztatu