Rozwiń ze mną swoją inteligencję emocjonalną

Skorzystaj z moich kursów

Mogłabym wspomnieć tu o setkach badań dowodzących temu, co tak naprawdę od tysięcy lat powtarzali mędrcy tego świata. Mogłabym przywołać Daniela Golemana i jego twierdzenie, że inteligencja intelektualna mierzona w punktach IQ odpowiada tylko za 10% naszego sukcesu w życiu, a pozostałe 90% zależy od inteligencji emocjonalnej. Ale to i tak nie będzie dla Ciebie istotne. Bo to, co jest dla Ciebie istotne, co jest istotne dla Twojego szczęścia i poczucia spełnienia, nie leży w nim. A w Twoim sercu.

O emocjach dopiero powoli zaczyna się mówić.
A my, kobiety, potrzebujemy tego podwójnie.

Z jednej strony jesteśmy wychowywane do tego, żeby wykonywać pracę emocjonalną w naszych rodzinach i środowisku zawodowym.
Z drugiej strony, przez to, że mało mówi się o emocjach, a rola pracy emocjonalna nie jest traktowana poważnie – jesteśmy uczone robienia czegoś, w czym nikt nie widzi wartości. Mamy po prostu zachowywać się tak, żeby innym było z nami dobrze. Nie uczy się nas tego, byśmy korzystały z tych umiejętności dla celów, które są dla nas ważne. Mamy dbać o to, żeby inni robili rzeczy dla nich ważne gładko i sprawnie. Bo oficjalnie tylko te inne, “twarde” rzeczy mają wartość. A my robimy to, płacąc za to ogromną cenę.
Tymczasem, nareszcie nauka dowodzi temu, co czuliśmy od zawsze intuicyjnie – ludzie kierują się w swoim życiu emocjami. To one mają wpływ na nasze zachowania, decyzje, na naszą pozycję względem innych. Kto potrafi z nimi być i z nich korzystać, ten ma moc. Zbuduj ją teraz w sobie, odzyskaj poczucie wpływu na swoje życie i na relacje, w których jesteś.

Zbuduj bazę inteligencji emocjonalnej

twoja ie

Dołącz do kursu

Rozwiń swoją inteligencję emocjonalną

Dołącz do kursu

Rozwiń swoją inteligencję emocjonalną

Dołącz do kursu

Rozwiń swoją inteligencję emocjonalną

Rozwiń inteligencję emocjonalną

Rozwiń swoją inteligencję emocjonalną

Rozwiń ze mną swoją
inteligencję emocjonalną

I rusz z miejsca!