5 kursów = 5 kroków do wolności od DD

Ułóż się ze swoimi Wewnętrznymi Dziećmi, wzmocnij Dorosłego i wyjdź poza #DDA #DDD

Przejdź przez 5 kursów ułożonych w kolejności gwarantującej sukces

1. "JESTEŚ WAŻNA" - naucz się czuć swoją wartość, bezwarunkowo

„Kurs “Jesteś ważna” poleciła mi moja przyjaciółka. I bardzo się z tego cieszę. Najbardziej zadowolona jestem z ćwiczeń mających na celu zbudowanie poczucia własnej wartości 🙂 Dzięki nim zrozumiałam, że są rzeczy w których jestem dobra i które osiągnęłam sama, swoją pracą. W efekcie traktuję siebie lepiej, z sympatią 🙂 Aniu, jesteś super! A kurs “jesteś ważna” polecam z całego serca.”
Asia M.

Dowiedz się więcej o kursie

2. "MISTRZYNI GRANIC" - zbuduj i zacznij komunikować swoje granice

„Wzięłam udział w kursie, ponieważ czułam, że jestem dla wszystkich, a nie dla siebie. Dzięki niemu nauczyłam się stawiania granic w życiu prywatnym i zawodowym. Wymagam od siebie, pomagam innym, ale nie pozwalam na przekraczanie granic i swoje stanowisko przedstawiam spokojnie, ale rzeczowo. Aniu, jesteś wielka, życzę Ci dużo pomysłów, energii, sił i zdrowia, żeby prowadzić nas przez to życie z podniesiona głową!”

Gosia Głuchowska

Dowiedz się więcej o kursie

3. "DOGADAJ SIĘ ZE SOBĄ" - zbuduj w sobie oparcie i naucz się komunikować ze swoimi częściami

„”Przed zakupem kursu obawiałam się tego, czy usłyszę nowe treści od tych, które znam – od Ani lub z innych źródeł. Te obawy się zupełnie nie potwierdziły, wręcz przeciwnie – znalazłam w nim mnóstwo słów-kluczy, potraktowania znanych mi spraw na nowy sposób. Ponadto ujęła mnie życzliwość, z jaką Ania te treści prezentowała. Kurs przynosi konkretne owoce – rozwijam się, zapamiętuję zdania i wprowadzam w codzienność. Z całego serca go polecam innym kobietom, które chcą zmienić swoje myślenie i czucie się na lepsze.”
Monika Chodorowska

4. "DOGADAJ SIĘ Z INNYMI" - naucz się budować wspierające relacje, asertywnie się komunikować i rozwiązywać konflikty

„Aniu, jesteś pierwszą osobą która powiedziała mi o emocjach i dała narzędzia, jak sobie z nimi radzić. Kilkakrotnie odsłuchiwałam każde nagranie, bo chciałam zapisać wszystko co mówiłaś. Uczę się nazywać moje emocje. Rozkładam notatki, z warsztatu i jeszcze z Twoich innych nagrań, nazywam i przeżywam. Dziękuję Ci, ten warsztat dużo wniósł w moje życie. PS Tydzień po chodziłam zła jak osa, sama nie wiedziałam, co mi się dzieje… Może brakowało mi Twojego głosu.”
Małgorzata Ferenc Kula

5. "PEWNOŚĆ SIEBIE I MOTYWACJA" - żyj i działaj wierząc, że sobie poradzisz, niezależnie od wszystkiego

„Cała praca Ani opiera się na pomocy kobietom w kontekście najważniejszych wartości w życiu, których kiedyś po prostu nie otrzymałyśmy od nikogo. Poczucie własnej wartości, Pewność Siebie, Asertywność, Własne Granice – to wartości, których mi bardzo brakowało, a które w końcu się u mnie uzewnętrzniają. Dziękuję Ci Aniu, że na swoje 30. urodziny zaczęłaś tę pracę, że wpadłaś na taki pomysł i że tak obficie zgłębiasz temat i w taki sam sposób przekazujesz nam to online.”
Ola Domańska

Dowiedz się więcej o kursie