CZAS SIĘ DOGADAĆ ZE SOBĄ
II edycja konferencji on-line
19 - 21 marca 2018

O konferencji CZAS SIĘ DOGADAĆ ZE SOBĄ

Konferencja „Czas na…” to cykliczne wydarzenie dla kobiet, które chcą  mądrzej i skuteczniej komunikować się ze sobą i z innymi. Przez 3 dni zdobędziesz wiedzę i konkretne narzędzia, dzięki którym nauczysz się nazywać, komunikować i realizować to, na czym Ci zależy.

Konferencja w pigułce

3 dni

6 rozmów

doświadczenia rozmówczyń i ich klientów

sprawdzone i konkretne narzędzia

energia dla Ciebie do wdrożenia zmian

Czas Się Dogadać ze Sobą

Naucz się zadawać sobie właściwe pytania.

Znajdź odpowiedzi, które wskażą kierunek Twoich działań.

Zbuduj w sobie możliwości na relacje i pracę, o jakiej marzysz.

Zyskaj dostęp do intuicji i pewności siebie.

Zaproszone ekspertki

Sylwia Kocoń

Terapeutka metafizyczna, pracuje nie tylko na poziomie umysłu i emocji, lecz wykraczając poza ramy klasycznej psychologii wchodzi w obszar pracy z duszą. Pracuje z osobami indywidualnymi i grupami, prowadzi szkolenia online oraz Warsztaty Obfitości na żywo w Krakowie i Londynie.

Ewelina Stępnicka

Autorka kursu online Jesteś Cudem do Odkrycia. Studiowała psychologię i neuronaukę na Queens College w Nowym Jorku. W 2010 roku ciężka choroba oraz wypadek spowodowały, że otworzyła się na bardziej alternatywne metody leczenia.  Od 5 lat podróżuje po USA i Europie pracując jako terapeuta i motywacyjny speaker. W swojej pracy łączy każdy aspekt naszego istnienia: psychiczny, mentalny oraz duchowy.

Olga Siekierska

Jest coachem, minimalistką, pasjonatką życiowej harmonii. Wierzy, że wszystkie kobiety zasługują i mogą żyć tak, jak tego pragną. Towarzyszy im w odkryciu tego, jak naprawdę chcą żyć i wspiera je w tej drodze poprzez: kursy online, grupy mastermind oraz indywidualne konsultacje. Aktualnie prowadzi program dla osób, które same tworzą swoje płatne grupy mastermind oraz biznesowe grupy wsparcia zarówno dla startujących jak i zaawansowanych w biznesie.

Natalia Knopek

Blogująca nauczycielka jogi. Jest zwolenniczką uzdrawiania poprzez ruch i odpowiednią dietę. Głęboko wierzy w to, że piękno powstaje wewnątrz oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku. Nie lubi nadmiaru, bałaganu i bylejakości. Ceni naturalność, prawdziwość, trwałość, szczerość i prostotę. Zawsze wszystko robi po swojemu, nawet jeśli później tego żałuje.

Magdalena Gołda

Coach MLC, autorka kursów online: „Jak znaleźć miłość” i „Jak być szczęśliwym” oraz programu coachingowego dla rodziców samodzielnie wychowujących dzieci. Autorka warsztatów, blogerka i felietonistka. Wspiera ludzi w obszarze relacji i związków, komunikacji i uwalniania kreatywności. Prywatnie mama i partnerka. Podróżuje, staje na głowie, gra na afrykańskich bębnach, tańczy tango, medytuje. 

Ola Budzyńska

Pani Swojego Czasu, ekspertka od zarządzania sobą w czasie, autorka kursów online dot. efektywności osobistej dedykowanych kobietom. Wierzy, że każda z nas może zostać Panią Swojego Czasu. Ponadto twórczyni jednego z 10 najbardziej wpływowych polskich blogów. Prywatnie żona i mama Jaśka (Cukiereczka) oraz Franka, fanka kolarstwa i narciarstwa biegowego.

Dla kogo

Ta konferencja jest dla Ciebie, jeśli:

 • masz dosyć poczucia niemocy i braku satysfakcji z tego, jak wygląda Twoje życie

 • czujesz, że chcesz czegoś innego niż to, co masz, ale nie wiesz, czym to do końca jest

 • chcesz pozbyć się niemocy i braku wpływu na swoje życie lub poczucia winy, kiedy zaczynasz podejmować kroki, żeby żyć bardziej po swojemu

 • jesteś otwarta na to, żeby przyjrzeć się swoim przekonaniom i sprawdzić, które przybliżają Cię do życia takiego, o jakim marzysz, a które Cię ograniczają i sprawiają, że się od niego oddalasz

 • potrzebujesz konkretnych wskazówek, jak dowiedzieć się, na czym Ci naprawdę zależy i co potrzebujesz zrobić, żeby zacząć to realizować

 • chcesz nabrać siły i pewności siebie

Organizatorka

Anna Olesiewicz

Coach i trenerka komunikacji. Pomaga kobietom dogadać się ze sobą i z innymi. Uczy, jak rozmawiać ze sobą, żeby wiedzieć, czego się chce, jak o tym mówić oraz jak to realizować, skutecznie i, przede wszystkim, nie tracąc relacji, które są dla nas ważne.

Kiedy odbędą się rozmowy z poszczególnymi gośćmi?

Poniedziałek, 19.03

 • 10:00 – 11:00 Sylwia Kocoń, Przez dogadanie się ze sobą do obfitości

 • 21:00 – 22:30 Ewelina Stępnicka, Dogadaj się ze sobą i staw się do życia

Wtorek, 20.03

 • 12:00 – 13:00 Olga Siekierska, Dogadaj się ze sobą zawodowo – dla przedsiębiorczyń i kobiet pracujących na etacie

 • 20:00 – 21:00 Natalia Knopek, Dogadanie się ze sobą a prostota życia – co jest jajkiem, co kurą i gdzie postawić pierwszy krok?

Środa, 21.03

 • 10:00 – 11:00 Ola Budzyńska, Dogadaj się ze sobą i daj sobie siłę do działania

 • 15:00 – 16:00 Magdalena Gołda, Dogadaj się ze sobą w miłości. 3 pytania, dzięki którym będziesz kochać lepiej

Pytania i odpowiedzi

Jak konferencja wygląda w praktyce?

Codziennie rano otrzymasz linki do stron, na których odbędzie się rozmowa na żywo oraz chat. Będziesz więc mogła zadać na żywo swoje pytania prelegentkom. Czekamy na nie!

Do czego uprawnia mnie bezpłatna wejściówka?

Dzięki wejściówce możesz wziąć udział w każdej rozmowie na żywo oraz obejrzeć jej nagranie przez 24h.

Co zyskuję kupując bilet?

Kupując bilet zyskujesz nieograniczony dostęp do wszystkich nagrań konferencji. Obecna cena biletu obowiązuje do momentu zakończenia ostatniej rozmowy na żywo, później wzrośnie.

Masz inne pytania? Napisz do mnie na anna@olesiewicz.pl