CZAS NA ZDROWE GRANICE
PIERWSZA W POLSCE
KONFERENCJA ONLINE
18 - 20 grudnia 2017

Kup dostęp do nagrań z konferencji

Czas na zdrowe granice.

Zacznij mówić, co jest dla Ciebie ok i co jest nie ok.

Bez strachu i poczucia winy.

Bez kłótni i pretensji.

Spokojnie i z pewnością siebie.

Konferencja w pigułce

6 gości

3 dni

doświadczenia gości i ich klientów

konkretne narzędzia

energia dla Ciebie do wdrożenia zmian

Zaproszeni goście

Karo Akabal

Sex Coach, założycielka Sex & Love School, trenerka przyjemności i intymnej komunikacji w związkach, propagatorka świadomej edukacji seksualnej w rodzinie, autorka  książki „Sekrety Kobiecej Seksualności”, „Listów od Karo” i Sex & Love TV, ekspertka od seksualności i intymnych relacji.

Tomasz Kwieciński

Coach i terapeuta transpersonalny, specjalizujący się między innymi w temacie związków. Twórca Holistic Plant Technologies.

Agata Dutkowska

Założycielka Latającej Szkoły dla Kobiet, oferującej kursy kreatywnej przedsiębiorczości dla kobiet oraz darmowe spotkania networkingowe – Latające Kręgi.  Z wykształcenia – socjolog, artystka i trenerka. Zarządzania innowacyjnymi projektami uczyła się w Berlinie i Kalifornii. Propaguje ideę tworzenia nie-wacikowych biznesów i wspierania się wzajemnego wśród kobiet w grupach biznesowego wsparcia.

Łukasz Bieliński

Trener Needs Based Transformation, Coach, Praktyk NVC.
Od 16 lat interesuje się szeroko pojętym rozwojem osobistym. Od 2008 roku zajmuje się prowadzeniem szkoleń. Ważne dla niego jest to, by pomagać ludziom radzić sobie z wewnętrznymi konfliktami i sabotującymi przekonaniami tak, by mogli odblokować swój potencjał oraz żyć w zgodzie ze sobą i innymi ludźmi.

Magdalena Szpilka

Emocjonalna doula prawdziwego ja. Wspiera w powrocie do siebie, by odzyskać wewnętrzny kompas i żyć w zgodzie z sobą. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się podczas sesji indywidualnych, na warsztatach oraz w nagraniach na swoim kanale YouTube.

Grzegorz Szpilka

Vloger, wspiera mężczyzn w odzyskiwaniu serca.

Dla kogo

Ta konferencja jest dla Ciebie, jeśli:

  • masz dosyć kłótni i nieporozumień w najbliższych relacjach

  • chcesz pozbyć się niemocy lub poczucia winy, które czujesz, kiedy stawiasz granice

  • potrzebujesz konkretnych wskazówek, jak mówić o swoich potrzebach i jak radzić sobie z osobami, które agresywnie komunikują Ci własne zdanie

  • szukasz sposobów na bardziej efektywne komunikowanie tego, na czym Ci zależy

  • chcesz nabrać siły i pewności siebie

  • chcesz zdobyć wiedzę, jakie granice pozwolą Ci na realizację Twoich celów zawodowych i prywatnych

Organizatorka

Anna Olesiewicz

Coach i trenerka komunikacji. Pracuję z osobami indywidualnymi, przedsiębiorcami i menedżerami. Wspieram w tym, żeby  sposób porozumiewania się ze sobą i z innymi pomagał w realizacji celów zawodowych i prywatnych. Wierzę, że słowa mogą zmienić pracę, relacje i życie w piekło. Jednocześnie, mogą też pomóc Ci w budowaniu takiego świata, na jakim Ci zależy. Wszystko zależy od tego, czy umiesz się dogadać.

Masz pytanie? Napisz do mnie na anna@olesiewicz.pl

Kup dostęp do nagrań z konferencji