Jesteś DDA/DDD/DZD i marzy Ci się finansowy i zawodowy sukces? Cudnie! Tu dowiesz się, jak go osiągnąć

Zobacz, co dotąd stało na drodze do Twojego sukcesu, zintegruj to i zacznij pracować z pełni swoich talentów

czy brzmi to znajomo?

Od dawna marzysz o tym, żeby zacząć pracować na swoją rękę. Ale nie wierzysz, że za to, co potrafisz ktoś mógłby zapłacić jakieś pieniądze. A poza tym cały czas słyszysz głos w sobie, według którego tak naprawdę nic nie potrafisz.

Dobrze Ci jest w pracy u kogoś, ale chciałabyś wreszcie zacząć zarabiać sensowne pieniądze. Już teraz jesteś odpowiedzialna za więcej niż wskazuje Twoje stanowisko, ale nie wierzysz, że poradziłabyś sobie oficjalnie będąc na wyższym.

Już jakiś czas pracujesz na swoim. Ale nie zarabiasz. Nie potrafisz mówić o tym, co umiesz i jakie problemy rozwiązujesz, bo tak naprawdę cały czas nie jesteś pewna, że to prawda. Bardzo chcesz to zmienić, bo inaczej „grozi” Ci powrót na etat. 

nie jesteś sama! Jest nas więcej....

To klasyczne wyzwania DDa/DDD/DZD

Dlaczego to klasyczne wyzwania? Bo jeśli jesteś Dorosłym Dzieckiem Alkoholików, z rodziny Dysfunkcyjnej i Dorosłym Zranionym Dzieckiem to (niestety) wiele razy tego w dzieciństwie doświadczyłaś. Braku wpływu i pozytywnych efektów oraz bezradności. A równolegle nie doświadczyłaś radości, wsparcia, sprawczości, docenienia i sukcesu.

W efekcie potrafisz sobie radzić w najtrudniejszych warunkach, jesteś ponad miarę silna i odpowiedzialna, masz mnóstwo pomysłów, jak lepiej budować życie swoje, swojej rodziny, otoczenia… 

A jednocześnie… trudno Ci wycenić swoją pracę, stawiać w niej granice, mówić z pewnością siebie o tym, co możesz zaoferować i jaka jest tego cena. W efekcie nie potrafisz tego, co jest potrzebne, żebyś wreszcie adekwatnie najpierw sama poczuła wartość swoich umiejętności, a później potrafiła ją zakomunikować, zaproponować i ostatecznie otrzymać od swojego szefa lub klientów. A bez tego nie jesteś w stanie tych swoich pomysłów na lepsze życie dla siebie i innych wdrożyć w życie…

Na szczęście jest sposób, żeby to zmienić

możesz mieć lżejsze, bogatsze i piękniejsze życie

wyobraź sobie ....

Zaczynasz dzień z radością. A przede wszystkim ze spokojem. Nie ma w Tobie tej ciągłej niepewności: „co mam robić, żeby to wreszcie zadziałało?”, „nie, no tym razem to na pewno zobaczą, że się do niczego nie nadaję”, „dlaczego jeszcze do tej pory nic nie zarobiłam?”, „może mąż / mama / znajomi faktycznie mają rację, że ten mój biznes to jest bez sensu”… Bo Ty już jesteś pewna swoich kompetencji i wartości, jaką wnosisz swoim klientom / swojej firmie. Ty wiesz, co oferujesz (a czego nie), wiesz, że nie musisz zbawić świata, żeby oferować coś, za co przysługuje Ci wypłata. Zaczynasz swoją pracę, robisz to, co umiesz i lubisz, a później swoja pracę kończysz i zaczynasz życie prywatne. Bo znasz swoje granice i teraz jesteś naprawdę gotowa, żeby zacząć cieszyć się życiem!

Wyobrażasz sobie jakby to było tak żyć?

tak, to jest możliwe

Tak wygląda życie na przekór DDA/DDD/DZD w biznesie


chcesz wiedzieć,
jak je zbudować? dołącz do programu:

na przekór DDA/DDD/DZD w biznesie

11.01 - 04.02.2022

✓ Odkryjesz, jak wpłynęło i wpływa nadal na Ciebie Twoje dzieciństwo, zwłaszcza w kontekście Twojej pewności siebie, relacji z pieniędzmi i swobody ich zarabiania ✓ Znajdziesz w sobie odwagę, żeby w końcu zobaczyć, jak zachowania Twoich rodziców uniemożliwiły Ci rozpostrzeć skrzydła i rozwijać się w kierunkach, na których Tobie zależało i jak uformowały Ciebie pod ich potrzeby i wizje ✓Odzyskasz poczucie bezpieczeństwa dostrzegając strach, która rządził w Twoim domu ✓Zrzucisz z siebie poczucie winy i lęku za podążanie za tym, co dla Ciebie ważne ✓Nauczysz się rozpoznawać i rozwijać swoje talenty ✓Odkryjesz pomysł na siebie spójny z Twoimi umiejętnościami i misją życiową ✓Zbudujesz zarys swojej oferty dla klientów (będąc na etacie lub we własnej firmie) ✓Otworzysz się na sprzedaż – zobaczysz, co ją do tej pory blokowało i nauczysz się robić to z lekkością, w zgodzie ze sobą i bez nachalności ✓ Przygotujesz się do pierwszych kroków na nowych zasadach, do popełnienia pierwszych błędów i wyciągnięcia z nich pierwszych lekcji

Kopia WIZUALIZACJA ZAWARTOŚCI KURSU v2 — kopia (1)

co otrzymasz dołączając do programu?

skorzystaj z wyjątkowej oferty z okazji pierwszej edycji programu:

Na przekór DDA/DDD/DZD w biznesie

549 zł  499zł

REKRUTACJA DO PROGRAMU RUSZY W październiku 2022

Zapisz się na newsletter i dowiedz się o programie pierwsza

Co odróżnia "na przekór dda/ddd/dzd w biznesie" od innych programów i kursów?

„Na przekór DDA/DDD/DZD w biznesie” to nie jest zlepek kilku książek i własnych doświadczeń.

To podparty  psychoterapeutyczną wiedzą program będący owocem ponad 1500 sesji, które odbyłam z kobietami. Większość z nich wyszła ze swoich rodzinnych domów z ranami, spora część miała wyzwania w pracy na etacie lub w swoim biznesie. I w przypadku niemal wszystkich korzenie tych trudności sięgały ich dzieciństwa. Spora grupa pracowała już z innymi osobami nad tymi przeszkodami, ale nikt nie zwrócił uwagi na połączenie pomiędzy tym, z czym borykają się obecnie w obszarze pracy i finansów i ich niełatwym dzieciństwem. 

Ten program jest miejscem, gdzie właśnie to zrobisz – najpierw zbudujesz bezpieczeństwo, którego w Twoim domu brakowało, a później odkryjesz siebie, tą siebie, którą jesteś bez strachu i poczucia winy. W końcu określisz swoje talenty i zbudujesz opartą o nie ofertę, którą będziesz sprzedawać bez wstydu i wątpliwości. Zaczniesz pracować i zarabiać w zgodzie ze sobą. 

Cały program – spotkania na żywo i praca w grupie odbędzie się w bezpiecznej przestrzeni, dzięki czemu będzie Ci łatwiej pracować i otworzyć się na głębokie treści. 

Dlaczego potrzebujesz zacząć żyć na przekór DDA/DDD/DZD już dziś?

Bo jesteś Dorosłą Kobietą. Masz marzenia i odpowiedzialność za siebie, by móc je spełniać. Niestety, możesz wcale tego nie widzieć i nie czuć, jeśli doświadczyłaś  niewystarczająco wspierającego dzieciństwa. Nawet dziś wpływa ono na to, o czym i jak myślisz, co czujesz i jakie decyzje podejmujesz. A codziennie, od momentu, kiedy wstajesz rano podejmujesz ich setki! Nie tylko dużych: „jaką podjąć pracę?” lub „czy kontynuować ten związek”, ale też (pozornie) małych: „jak podejść do tej sprawy”, „czy i jak wykonać ten obowiązek”, „czy uznać, że to moja odpowiedzialność?”. Odpowiedziami na te pytania budujesz swoje życie – wzmacniające Ciebie albo podcinające Ci skrzydła i podważające Twoją wartość. Niewspierające dzieciństwo powoduje, że często robimy to drugie, zupełnie nieświadomie i wbrew sobie… Im szybciej to w sobie odkryjesz i zmienisz, tym szybciej zaczniesz żyć w zgodzie ze sobą i swoim najlepszym interesem. A Twoje życie będzie takie, jakiego TY chcesz i z jakiego TY będziesz mogła się cieszyć. Nie pozwól sobie na to czekać koleje dni i tygodnie. Zacznij żyć na przekór DDA/DDD/DZD już dziś!

Co osiągniesz biorąc udział w programie?

zastanawiasz się czy ten kurs jest dla ciebie?

tak, jeśli...

nie, jeśli...

zobacz, co o udziale w innych moich programach mówią ich uczestniczki:

IG 4

Najcenniejsza w tym programie była osobowość Ani, jej sposób prowadzenia, bardzo wartościowe, bogate i użyteczne treści. Dzięki udziałowi w programie poczułam się pełniejsza, pewniejsza, silniejsza, wyposażona w to, z większym dystansem i zrozumieniem do siebie i do ludzi wokół, radośniejsza. Jestem pełna wdzięczności, że spotkałam Ciebie i mogłam skorzystać z Twoich darów, Twojego talentu, Twojej wiedzy i doświadczeń i formę w jakiej to wszystko przekazujesz; jesteś wiarygodna, zaangażowana, dobra w tym, co robisz; jestem ogromnie wdzięczna za to co robisz.

dr inż. Anna Kaczorowska, dr n. biologicznych, certyfikowany tutor, licencjonowany coach – autorka eco coachingu

Cena programu była adekwatna do jego wartości. To duży jednorazowy wydatek, ale program po prostu bardzo się wyróżnia na tle tego, co jest dostępne. Poziom merytoryczny i wartość są nieocenione. Najcenniejsza w tym programie była dla mnie Twoja wiedza, to w jak merytoryczny sposób wyjaśniałaś różne kwestie i dzięki temu miałam wiele momentów WOW, kiedy mogłam zrozumieć, co kieruje moim zachowaniem i poczuć, że wszystko ze mną w porządku. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem poczucia własnej wartości i było dla mnie przełomowe. Niesamowitą wartość wniosły spotkania na żywo, poznanie kobiet mających podobne problemy i ukazanie siebie w całej swojej prawdzie i wrażliwości. To było jak terapia grupowa 🙂 Gdyby ktoś przed rozpoczęciem kursu powiedział mi, że grupa będzie tak wspaniała, nie uwierzyłabym. To były tylko 2 miesiące, a czuję w sobie niesamowitą zmianę.

Olga Gierszał
olga gierszal

Czym zajmiemy się w każdym tygodniu pracy?

tydzień 1

tydzień 2

tydzień 3

tydzień 4

Do udziału w programie przekonało mnie zaufanie do Ciebie. Aniu, mówisz mądrze, trafiasz do serca. Nie starasz się być wyfiolkowaną paniusią ekspertką, a po prostu mądrą kobietą, dla której nie jest ważne podkreślanie swojego (niezaprzeczalnego) piękna a przekazanie ratującej wiedzy. Najcenniejsze w programie było przypominanie że idziemy dalej, robimy kolejny moduł, inne dziewczyny wdrażają w życie, może i ja bym coś zrobiła. Bardzo odpowiada mi oczywiście Twoja osoba, koisz i harmonizujesz. W programie czułam się prowadzona, niesamotna w swojej drodze, czułam, że zmierzam do celu, nabieram siły, zaczynam rozumieć, zbieram siebie, kawałek po kawałku.

Agnieszka (chcesz potwierdzić tę opinię? napisz do mnie)

Dzięki udziałowi w tym programie zmieniło się moje podejście do granic – ich stawiania, poczucia respektowania i szanowania. W szczególności do dbania o SWOJE GRANICE – by nic ich nie unieważniało i nikt ich nie łamał – by ich przestrzegano – bym Ja SAMA przestrzegała ich przed SAMĄ SOBĄ! I że jest ok, że je wreszcie stawiam i dbam o to by inni ich przestrzegali, nie pozwalam już na ich przekraczanie! I wreszcie, że JESTEM WAŻNA! Najbardziej obawiałam się pracy w grupie oraz stygmatyzacji, a tymczasem doświadczyłam tu poczucia bezpieczeństwa – zarówno z Twojej strony, jak i ze strony wszystkich dziewczyn. Cenne było dla mnie to wspólne przeżywanie emocji, doświadczanie ich, dzielenie się nimi, swobodne mówienie o nich, wsparcie grupy, poczucie przynależności. Z wszystkich tych opisanych rzeczy jestem zadowolona – a dodatkowo – choć może to przede wszystkim – ze zmiany wewnętrznej!

Agnieszka R.

Cześć, jestem Ania!

Jestem psychoterapeutką systemową.

Pracuję z kobietami doświadczającymi: depresji, kryzysów osobistych, zaburzeń lękowych i nastroju, trudności w relacjach. Wspieram w wychodzeniu poza DDA/DDD/DZD i układania się ze swoją wysoką wrażliwością. Korzystam z najnowszych odkryć neurobiologii, neuropsychologii oraz pracy z traumą.

To tak profesjonalnie. A bardziej po ludzku?

Postanowiłam zostać psychoterapeutką, żeby pomóc kobietom odkryć ich siłę i dać im narzędzia do tego, żeby to zmienić. W dzieciństwie patrzyłam na silne kobiety, które nie dostrzegały swojej mocy. U progu dorosłości robiłam dokładnie to samo – przenosiłam góry dbając o innych, pozostawiając swoje potrzeby i marzenia zasypane brakiem uwagi i wiary w siebie. Dopiero, kiedy odkryłam, co stoi za tymi mechanizmami, odkryłam to, co najboleśniejsze (a przez to najgłębsze i najbardziej nieświadome), utuliłam to i pożegnałam się z dziecięcą nadzieją na lepsze zakończenie, poczułam, gdzie leży moja odpowiedzialność i wpływ. Tam zaczęłam działać i każdego dnia czuć, że moje życie wreszcie staje się prawdziwie moje.

Nadal jestem na tej drodze, by żyć jeszcze bardziej w zgodzie z sobą. Ale pewien jej kawałek już przeszłam i w tym mogę być Twoją przewodniczką. Jako druga kobieta, Twoja siostra i profesjonalistka. 

Joanna Suchodolski

„Dzięki udziałowi w programie uświadomiłam sobie pewne schematy i zależności, dzięki czemu zauważam je i mogę z nimi pracować. Najcenniejsze w tym programie dla mnie były treści i sposób ich przedstawienia. Aniu, zrobiłaś świetną (przede wszystkim rzetelną) robotę!”

Joanna

najczęściej zadawane pytania

Program trwa 4 tygodnie, będzie się odbywał w dniach 11.01 – 04.02.2022.  W każdy wtorek o 8:00 i czwartek o 20:00 odbędzie się ok. 60-min. nagranie, w trakcie którego przedstawię temat przewidziany na dany dzień, zaproszę do ćwiczeń zawartych w PDF, który będzie dołączony do nagrania i odpowiem na pytania obecnych na żywo. Ponadto  po każdym nagraniu zostanie umieszczony oddzielny post na pytania, na które odpowiem pisemnie lub ustnie. Ja będę obecna na grupie do 02.07, grupa zostanie zarchwiziowana na koniec lipca.

Tak, cały program jest oparty o pracę z przeszłością, która nas ukształtowała, zwłaszcza z dzieciństwem. Dzięki temu programowi zyskasz dostęp do wiedzy i narzędzi, które rzucą zupełnie nowe światło na Twoje doświadczenia w dzieciństwie, da zrozumienie i spokój. Jednocześnie, i tym się rózni ten program od programu „Na własnych nogach” jest równie silnie ukierunkowany na przyszłość – na budowanie jej w zgodzie z sobą, z uznaniem Twojej przeszłości, ale jednocześnie z wykorzystaniem siły, którą w sobie zbudowałaś, żeby tę nierzadko trudną przeszłość przeżyć.

Nie, ten program nie zastąpi terapii. Niemniej, może się stać niesamowitym zasobem w przygotowaniu się do niej lub pogłębieniu jej efektów. Może się okazać, że w związku z programem dostrzeżesz, jaki temat w trakcie terapii potrzebujesz podjąć i w jakim obszarze potrzebujesz wsparcia. W swojej pracy korzystam z różnych nurtów psychoterapii, coachingu, Analizy Transakcyjnej, wiedzy o neurobiologii i neuropsychologii, pracy z traumą. 

Ten program jest mieszanką 3 nurtów pracy: terapii DDA, pracy z Wewnętrznym Dzieckiem i budowania ego obserwującego w oparciu o techniki mentalizacji i budowania bezpieczeństwa w ciele. Nigdzie indziej nie spotkałam się z takim połączeniem technik z pogranicza psychoedukacji, pracy z ciałem (Somatic Experiencing) i emocjami. Cel, który przyświeca mi w trakcie tworzenia programów to maksymalna efektywność i skuteczność, dlatego łączę różne metody pracy. Po to, żebyś Ty nie musiała tego robić i szukać ich w różnych miejscach. Według mnie to jest to, co jest nowe i nowatorskie w tym programie, i co najsilniej wpłynie na Twój sukces w pracy z nim 🙂

Tak naprawdę odpowiedź na to pytanie znasz tylko Ty. Jeśli Ci zależy na tym, żeby nauczyć się granic i poczucia własnej wartości, zacząć dbać o siebie i swoje priorytety – to, wierzę, że ten czas na pewno znajdziesz.

Dlatego, że dzielę się w nim z Tobą wiedzą, do której sama dopiero niedawno zyskałam dostęp. Stanęłam więc przed wyborem – stworzyć program jak najszybciej (w domyśle – korzystając z najprostszych rozwiązań), czy czekać na moment, kiedy będę w stanie przygotować i nagrać wszystkie materiały, żeby już gotowe czekały na Ciebie w dniu dołączenia do programu. Wybrałam tę opcje pierwszą. Docelowo, program będzie miał formułę mieszaną – dostępnych na platformie nagranych wykładów i spotkań na żywo. Będziesz mieć dostęp do tej wersji, bo wszystkie programy i kursy tworzę z myślą o możliwości przechodzenia przez nie wiele razy. Czasami bowiem pewne rzeczy potrzebujemy usłyszeć więcej niż raz, żeby zaczęły one w nas pracować 🙂

Grupa po zakończeniu programu zostanie jeszcze przez 1 ms-c otwarta, żebyś mogła na spokojnie przejść przez treści nagrań i podejmowane na forum, później zostanie zarchiwizowana, 

Jeżeli masz inne pytania związane z kursem lub procesem zakupu, to koniecznie napisz do mnie na adres anna@olesiewicz.pl.

dołącz już dziś i zacznij .....

– budować i regulować swoje poczucie bezpieczeństwa, żebyś przestała znosić niepotrzebne niebezpieczeństwo i otworzyła się na ryzyko tam, gdzie może Ci to poprawić jakość życia i przynieść pieniądze

– rozumieć, jak Twoje dzieciństwo i wzorce przekazane przez rodziców wpływają na Twoje decyzje i działania w pracy / biznesie

– odkrywać Twoje prawdziwe talenty i tworzyć wizję swojej karierę / biznesu opartych o nie

– budować ofertę, którą będziesz mogła zaoferować swojemu pracodawcy / klientom, z radością i pewnością siebie

– przygotowywać się do sprzedaży swojego produktu/usługi w biznesie lub kompetencji na etacie w oparciu o Twoje poczucie kompetencji i profesjonalizmu, a nie dziecięcej nadziei na bycie docenioną

– projektować i stawiać pierwsze kroki w kierunku Twojej nowej kariery

– otwierać na błędy, lekcje i feedback, które Cię nie zabiją, ale wzmocnią i rozwiną

– rozwijać swoją wyobraźnię,  siłę i poczucie wpływu, żebyś wreszcie zaczęła żyć na przekór DDDA/DDD/DZD w biznesie!

© Anna.olesiewicz.pl  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU