Pozwól mi wesprzeć Ciebie w Twoich wyzwaniach

Psychoterapia online

To Twoja sytuacja?

W RELACJI ZE SOBĄ

– Jesteś nieśmiała, sam kontakt z obcymi ludźmi jest dla Ciebie wyzwaniem?

– Czujesz się sfrustrowana, zawiedziona sobą i życiem, jest Ci smutno lub wręcz przestajesz czuć cokolwiek?

– Nie wiesz, z czego wynikają trudności w Twoim życiu, czujesz, jakbyś rozbijała się o szklany sufit?

W RELACJACH Z INNYMI

– Bierzesz wszystko za bardzo do siebie, dajesz się ponosić emocjom i łatwo wszczynasz kłótnie albo odwrotnie: postępujesz wbrew sobie, byle zadowolić innych?

– Czujesz się odpowiedzialna za emocje innych, nie potrafisz nie przejmować się nimi i stawiać granic?

– Jesteś w relacji z osobą uzależnioną, toksyczną, manipulującą lub narcystyczna i nie wiesz, jak ją zakończyć?

W PRACY

– Nie potrafisz stawiać granic, godzisz się na dodatkową pracę za darmo i wykorzystywanie Twoich kompetencji, bo tak naprawdę sama w nie nie wierzysz?

– Spotykasz się ze złością i manipulacją ze strony współpracowników lub przełożonych, i nie wiesz, jak na nie zareagować?

– Chcesz się przebranżowić, ale brakuje Ci wiary we własne marzenia?

Konsultacje i psychoterapia online

Jeżeli przynajmniej trzy punkty opisują Twoją sytuację i chcesz ją zmienić, to skorzystaj z mojego wsparcia.

Konsultacje i psychoterapia online

Umów się na bezpłatną konsultację

Konsultacje i psychoterapia online

Wysłucham Ciebie, dam przestrzeń i nauczę Cię, jak korzystać z emocji

Konsultacje i psychoterapia online

Na naszej konsultacji nabierzesz nowej perspektywy i sprawdzimy wspólnie, czy indywidualna praca ze mną jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

W mojej pracy dostosowuję narzędzia do Ciebie, a nie Ciebie do schematu i narzędzi, z których korzystam. I pracuję na poziomie umysłu, emocji i ciała, więc pracując ze mną zintegrujesz części, które do tej pory działały oddzielnie. Dzięki temu zyskasz dostęp do inteligencji, która jest ukryta głęboko w Tobie.

Konsultacje i psychoterapia online

Konsultacje i psychoterapia online

Poznaj opinie kobiet, które ze mną współpracowały

Konsultacje i psychoterapia online

Po pierwszej sesji wiedziałam że zainwestowanie w pracę z Anią to była właściwa decyzja, Ania otworzyła się na na to jak chciałam pracować i miała do zaoferowania wiedzę i na tyle głęboki wgląd, by dokładnie przygotować grunt pod bardziej operacyjne działania, które w niedługim czasie zaczęły się klarować. Ania daje motywującą informację zwrotną, inspirację i pozytywną energię, mam do niej pełne zaufanie. Z głębi serca polecam pracę z Anią.

Aleksandra Sadowińska

Praca z Anią sprawiła, że poukładałam sobie wiele rzeczy i przemyśleń (...), dała mi siłę i lekkość w podejmowaniu małych codziennych decyzji. Czułam się zaopiekowana i nieoceniania, więc mogłam komfortowo wyłożyć nurtujące mnie sprawy i problemy. Zaczęłam częściej przechodzić do działania od razu.

Doradca Chustowy / Baby Wearing in Berlin

Aniu, spotkanie z Tobą było (bez krzty przesady) najważniejszym spotkaniem w moim życiu.
Naprawdę, należę do osób mało wylewnych, natomiast są momenty w moim życiu, w których czuję, że nie mogę pewnych rzeczy pozostawić bez komentarza 🙂 Znalazłam Twój kurs o granicach, zapisałam się, ale nie ukrywam, że byłam sceptyczna a mój wewnętrzny głos podpowiadał "aaa, bez sensu, to webinar i tak się nie skupisz", "aaaa...bez sensu, każdy przypadek jest indywidualny...i tak z tego nie wyciągniesz niczego dla siebie "itd. Krytyk mnożył głosy na nie, a ja dałam sobie szansę. Dzięki Tobie zrozumiałam od pierwszych zdań, co mną targa i targało. Jeszcze nikt nigdy nie wytłumaczył mi w taki sposób tego, co Ty Aniu. Później skorzystałam z Twoich innych materiałów. Czułam, jak przetrawiam w środku to, co było dla mnie cholernie trudne a wręcz niemożliwe. Po tygodniu od kursu o granicach usłyszałam od otoczenia, że widzi pozytywne zmiany. Nikomu się niczym nie chwaliłam, ale zmiany zaczęły być widoczne gołym okiem :), w pracy, w domu.
W pracy pomimo patowej sytuacji, postanowiłam o siebie zawalczyć.
Udało się, jest podwyżka, są też inne pozytywne zmiany. Poczułam, że jestem warta próby o lepsze jutro dla siebie 🙂 Zapisałam się też na studia podyplomowe. Jestem zachwycona. Aniu, to wszystko dzięki Tobie.

Kasia K.

Praca z Anią to jedno z ciekawszych i bardziej rozwijających doświadczeń w moim dorosłym życiu. Jest konkretna, elastyczna i nie obawia się zadawać pytań, które niekoniecznie chcielibyśmy usłyszeć, a na które musimy odpowiedzieć, żeby zrobić krok w przód.(...) Dzięki naszym spotkaniom wiele dowiedziałam się o sobie, przekonałam, nad iloma rzeczami muszę wciąż ciężko pracować. Poznałam ciekawe techniki, które mogłam zaadaptować praktycznie z dnia na dzień. Bardzo polecam pracę z Anią wszystkim, którzy chcą zrozumieć, dlaczego kolejny raz postąpili w ten sam sposób. Dlaczego nie mogą uwolnić się od określonego typu ludzi. Dlaczego czują się zmęczeni i nieszczęśliwi, chociaż mają wszystko. Dlaczego otoczenie ignoruje ich potrzeby. Słowem - jeśli szukasz oferującej wsparcie merytoryczne w pracy nad sobą, we wgląd w swoje schematy i ich zmiany, w nauce stawiania granic, to bardzo polecam.

Marta W.

Ania - jesteś najlepsza osobą online, jaką znam, która mówi TAK PORZĄDNIE o tych wszystkich ważnych wartościach w naszym życiu! Nie znam lepszej. Naprawdę, układasz wiele rzeczy i podchodzisz niesztampowo do tematu <3

Ola Domańska

Zdecydowałam się na poproszenie o pomoc Anię w momencie krytycznym kiedy uświadomiłam sobie, że samo słuchanie webinarów już nie wystarcza, że muszę coś zmienić, i to szybko, w przeciwnym wypadku stracę siebie. Zwróciłam się z listą rzeczy do przepracowania, z wypunktowanym problemami do rozwiązania. Ania słuchała, zadawała pytania, i te problemy powoli przestawały być problemami kluczowymi, a wynikowymi dużo głębszych zaniedbań, których nie chciałam znać, dotykać, ani czuć, a co dopiero nad nimi pracować. Ania przeprowadziła mnie przez nie bez pośpiechu, uważnie, z szacunkiem, pokazując inne perspektywy, ucząc jak sobie z nimi radzić i „z czym je jeść”. Nastał spokój, porządek w sercu i głowie. Cieszę się, że nasze drogi się spotkały, a ja w moim trudnym momencie, miałam odwagę i jeszcze siłę by wyciągnąć rękę. Praca z Anią przyniosła nową bardziej świadomą jakość życia. Polecam z całego mojego spokojnego już serca 🙂

Michalina W.

Konsultacje i psychoterapia online

Konsultacje i psychoterapia online

Rozwiązanie Twoich wyzwań jest na wyciągnięcie serca.

Umów się na bezpłatną konsultację