Super!
Widzimy się na webinarze!

A tymczasem
mam dla Ciebie wyjątkową propozycję...

Tylko na tej stronie możesz kupić zapis wyjątkowej konferencji

CZAS SIĘ DOGADAĆ ZE SOBĄ

w wyjątkowej cenie

119 zł 37 zł

Ta konferencja jest dla Ciebie, jeśli:

- masz dosyć poczucia niemocy i braku satysfakcji z tego, jak wygląda Twoje życie
- potrzebujesz innego życia, ale do końca nie wiesz, na czym ma ono polegać
- chcesz pozbyć się poczucia winy, które się pojawia, kiedy zaczynasz budować żyć bardziej po swojemu
- potrzebujesz konkretnych wskazówek, jak dowiedzieć się, na czym Ci naprawdę zależy i co potrzebujesz zrobić, żeby zacząć to realizować

Relacja ze sobą, czyli najważniejszą osobą dla Ciebie jesteś Ty
Tak, nikt inny.
Bo ostatecznie Twoje życie jest Twoje, a za Twoje decyzje odpowiadasz tylko Ty. Nie inni ludzie i nie sytuacje zewnętrzne.
Tak, to zapewne od dzieciństwa słyszałaś coś innego. Uczono Ciebie tego, jak działa świat i jak Ty w nim powinnaś działać, nie – jak działasz Ty i jak możesz to rozwijać. W swojej rodzinie, w szkole, w pracy…
Wszędzie wymagano i nadal wymaga się od Ciebie, “żebyś była na zewnątrz i dla innych”.
Czas to zmienić.
Czas, żebyś nauczyła dogadywać się ze sobą.

Zaproszone ekspertki

Sylwia Kocoń

Terapeutka metafizyczna, pracuje nie tylko na poziomie umysłu i emocji, lecz wykraczając poza ramy klasycznej psychologii wchodzi w obszar pracy z duszą. Pracuje z osobami indywidualnymi i grupami, prowadzi szkolenia online oraz Warsztaty Obfitości na żywo w Krakowie i Londynie.

Ewelina Stępnicka

Autorka kursu online Jesteś Cudem do Odkrycia. Studiowała psychologię i neuronaukę na Queens College w Nowym Jorku. W 2010 roku ciężka choroba oraz wypadek spowodowały, że otworzyła się na bardziej alternatywne metody leczenia. Od 5 lat podróżuje po USA i Europie pracując jako terapeuta i motywacyjny speaker. W swojej pracy łączy każdy aspekt naszego istnienia: psychiczny, mentalny oraz duchowy.

Olga Siekierska

Jest coachem, minimalistką, pasjonatką życiowej harmonii. Wierzy, że wszystkie kobiety zasługują i mogą żyć tak, jak tego pragną. Towarzyszy im w odkryciu tego, jak naprawdę chcą żyć i wspiera je w tej drodze poprzez: kursy online, grupy mastermind oraz indywidualne konsultacje. Aktualnie prowadzi program dla osób, które same tworzą swoje płatne grupy mastermind oraz biznesowe grupy wsparcia zarówno dla startujących jak i zaawansowanych w biznesie.

Natalia Knopek

Blogująca nauczycielka jogi. Jest zwolenniczką uzdrawiania poprzez ruch i odpowiednią dietę. Głęboko wierzy w to, że piękno powstaje wewnątrz oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku. Nie lubi nadmiaru, bałaganu i bylejakości. Ceni naturalność, prawdziwość, trwałość, szczerość i prostotę. Zawsze wszystko robi po swojemu, nawet jeśli później tego żałuje.

Magdalena Gołda

Coach MLC, autorka kursów online: „Jak znaleźć miłość” i „Jak być szczęśliwym” oraz programu coachingowego dla rodziców samodzielnie wychowujących dzieci. Autorka warsztatów, blogerka i felietonistka. Wspiera ludzi w obszarze relacji i związków, komunikacji i uwalniania kreatywności. Prywatnie mama i partnerka. Podróżuje, staje na głowie, gra na afrykańskich bębnach, tańczy tango, medytuje.

Ola Budzyńska

Pani Swojego Czasu, ekspertka od zarządzania sobą w czasie, autorka kursów online dot. efektywności osobistej dedykowanych kobietom. Wierzy, że każda z nas może zostać Panią Swojego Czasu. Ponadto twórczyni jednego z 10 najbardziej wpływowych polskich blogów. Prywatnie żona i mama Jaśka (Cukiereczka) oraz Franka, fanka kolarstwa i narciarstwa biegowego.

Naucz się zadawać sobie właściwe pytania.
Znajdź odpowiedzi, które wskażą kierunek Twoich działań.
Zbuduj w sobie możliwości na relacje i pracę, o jakiej marzysz.
Zyskaj dostęp do intuicji i pewności siebie.

Konferencja w praktyce

Otrzymasz dostęp do doświadczenia rozmówczyń i ich klientów, o których nie mówiły nigdzie wcześniej

To 6 intensywnych rozmów z kobietami, które wspierają inne kobiety w budowaniu świadomego i satysfakcjonującego życia

Otrzymasz sprawdzone i konkretne narzędzia, dzięki którym poznasz i zrozumiesz siebie lepiej

Zyskasz energię do wdrożenia zmian

skorzystaj z promocji i kup

Czas Się Dogadać ze Sobą

Za 37 zł zamiast 119 zł

Pracuję dla kobiet, które chcą żyć pełniej i mieć w życiu więcej spełnienia i poczucia sensu.
Jeśli Ty jesteś jedną z nich to najważniejsze, co możesz dać sobie to
dogadać się ze sobą.