Wolność emocjonalna

Utul swoje emocje i zachowaj wewnętrzną równowagę

Tego teraz potrzebuję

Czy Ty też...

jesteś ważna

jesteś regularnie zalewana przez emocje, których nie rozumiesz i nie chcesz
przez emocje tracisz relacje, poczucie spełnienia i wpływu na własne życie,
chciałabyś lepiej zrozumieć siebie i swoje potrzeby, jednocześnie nie wiesz, jaki mógłby być pierwszy krok?

Nazywam się Ania.
Uczę kobiety, jak żyć pełniej korzystając z ich emocji.

jesteś ważna

Nie lubimy emocji. Przez nie pocą się nam ręce, zaciskają żołądki, a głowa nie chce usnąć. Ale emocje nie są złe i przeciw nam. My po prostu nie rozumiemy języka, którymi one do nas mówią. A nie potrafimy tego, bo często w dzieciństwie kazano nam je tłumić. W dorosłym życiu też, oczekuje się od nas spokoju i posłuszeństwa. A tymczasem, wewnątrz nas kipi…

Emocje to ogromna energia. Możemy z niej skorzystać. Potrzebujemy tylko się jej nauczyć.

Nie zaklinaj siebie lub rzeczywistości licząc na to, że przestanie ona na Ciebie wpływać. Nie przestanie.

Ale możesz nauczyć się, jak doświadczać i odczytywać swoje emocje, by z nich korzystać i wybierać, jak na nie zareagujesz.

Na tym polega emocjonalna wolność.

Jaką drogę przejdziemy w trakcie warsztatu

Wolność emocjonalna


Wolność emocjonalna

Dzień 1: Źródła naszych emocji

Dowiedz się, skąd płyną Twoje emocje i dostrzeż, że korzenie niektórych z nich sięgają daleko poza Twoje życie.


Wolność emocjonalna

Dzień 2: Świadomość emocjonalna

Zbuduj w sobie przestrzeń, w której Twoje emocje mogą znaleźć dla siebie bezpieczne miejsce i zacznij je w spokoju nazywać.


Wolność emocjonalna

Dzień 3: Najsilniejsze i najtrudniejsze

Jak przestać czuć lęk? Jak poradzić sobie z gniewem i złością? Skąd we mnie poczucie winy? Poznaj te trudne emocje i ich przyczyny.


Wolność emocjonalna

Dzień 4: Trauma

Czym jest, dlaczego większość z nas ja w sobie nosi i jak dać jej przestrzeń na uzdrowienie.


Wolność emocjonalna

Dzień 5: Moje emocje to moja historia

Otwórz się na własne emocje i potrzeby, to Twoje zaproszenie od życia.


Wolność emocjonalna

Dzień 6: Uwalnianie emocji

Naucz się rzece swoich emocji przepływać przez Twoje ciało i życie.


Wolność emocjonalna

Dzień 7: Wyrażanie emocji

Naucz się, w jaki sposób możesz dać ujść swoim emocjom – w Twoich relacjach i życiu.

wolność emocjonalna

Dzień 8: Wewnętrzny spokój

Potrzebujesz miejsca, w którym zawsze będzie cisza i bezruch. Naucz się je tworzyć.

wolność emocjonalna

Dzień 9: Emocjonalna elastyczność

Zamień automatyczne reakcje na świadome odpowiadanie na emocje. Masz wybór <3.

wolność emocjonalna

Dzień 10: Droga do radości i satysfakcji

Otwórz się na to, by czuć – im więcej przestrzeni na złość i smutek, tym więcej przyjemności i spełnienia.

wolność emocjonalna

Chcę przejść tę drogę


Jeśli chcesz:


✓  przestać tłumić lub odreagowywać emocje, a zamiast tego je zrozumieć,
✓  poznać stojące za Twoimi emocjami potrzeby i zranienia,
✓  nauczyć się uwalniać i wyrażać bezpiecznie swoje emocje,
✓  odkryć w sobie miejsce, gdzie zawsze jest spokój i potrafić do niego wrócić w najtrudniejszych chwilach,

Ten warsztat jest dla Ciebie

mistrzyni granic

Pytania i odpowiedzi

Jak w praktyce wygląda warsztat?

Począwszy od poniedziałku, 10-go czerwca do piątku 21-go czerwca będziemy się spotykać w specjalnej zamkniętej grupie na Facebooku w dni robocze. O godz. 8:00 rzez ok. 30 min. będę przedstawiać Tobie temat danego dnia. Tam znajdziesz też materiały PDF i audio, które pomogą Ci w pracy. Przez cały dzień będę śledzić Wasze komentarze i odpowiadać na pytania. Otrzymasz więc ode mnie tyle uwagi i wsparcia ile tylko będziesz chciała wziąć 🙂 Grupa pozostanie otwarta jeszcze przez 6 miesięcy po zakończeniu kursu.

Czym ten warsztat różni się od kursu online?

W czasie warsztatu otrzymujesz moją uwagę na żywo – jestem dla Ciebie w grupie, masz możliwość zadawania pytań, dzielenia się wątpliwościami, trudnościami, ale też swoimi sukcesami. Oferowane przeze mnie kursy to programy zamknięte, w których dostajesz dostęp do już powstałych materiałów, w czasie warsztatu ja jestem obok Ciebie przez cały czas jego trwania.

Pracuję zawodowo, mam rodzinę. Czy znajdę czas na udział w warsztacie?

Warsztat zaprojektowałam tak, żebyś mogła spotkać się ze mną na żywo w czasie dojeżdżania do pracy czy sprzątania po śniadaniu. Jeśli nie uda Ci się być wtedy, możesz odsłuchać materiał po południu i zadać pytania tak, żeby otrzymać odpowiedzi zanim przejdziemy do kolejnego dnia i tematu. Wierzę, że jeśli zależy Ci na tym, by rzeczywiście uzyskać emocjonalną wolność znajdziesz w swojej napiętej rzeczywistości trochę czasu i przestrzeni na nasze spotkania 🙂

Dlaczego tak tanio?

Ten warsztat będzie naszpikowany wiedzą – psychologiczną, psychoterapeutyczną, ale będzie też w nim miejsce na duchowość i zwykłe, ludzie ciepło. Dlaczego więc udział w nim jest tańszy niż 2 konsultacje u mnie? Bo to jego pierwsza edycja. Biorę na siebie więc odpowiedzialność, że dam Ci wartość 3-krotnie większą niż jego cena (może się tak zdarzyć, biorąc pod uwagę fakt, że będę cały czas na grupie odpowiadać na Wasze komentarze). Dla mnie jednak ważne jest to, żeby te warsztaty zorganizować i dać nam doświadczyć, jak bardzo jestem w takiej formie pracy Ciebie poznać i pomóc Tobie zmienić Twoje życie na lepsze.

wolność emocjonalna

wolność emocjonalna

Komu dedykuję ten warsztat?

Ten warsztat dedykuję każdej kobiecie, dla której emocje są wyzwaniem. Z jednej strony czuje wewnętrzny niepokój i niepokój, z drugiej – chce przestać go tłumić. Chce wreszcie zrozumieć swoje emocje i zbudować z nimi relację, dzięki której będzie żyła bardziej w zgodzie ze sobą i z tym, co dla niej ważne. Wolność emocjonalna to jakość, dzięki której jesteśmy w stanie przejść przez największe burze z kawałkiem siebie, który nadal pozostaje suchy. Ale to też umiejętność cieszenia się każdym promieniem słońca, jakby za nami była cała noc polarna. Jeśli czujesz, że chciałabyś móc tego doświadczyć – dołącz do mnie.

Poznaj opinie moich klientek

Praca z Anią sprawiła, że poukładałam sobie wiele rzeczy i przemyśleń (...), dała mi siłę i lekkość w podejmowaniu małych codziennych decyzji. Czułam się zaopiekowana i nieoceniania, więc mogłam komfortowo wyłożyć nurtujące mnie sprawy i problemy. Zaczęłam częściej przechodzić do działania od razu.

Agata DąbekDoradca Chustowy / Baby Wearing in Berlin

Ania - jesteś najlepsza osobą online, jaką znam, która mówi TAK PORZĄDNIE o tych wszystkich ważnych wartościach w naszym życiu! Nie znam lepszej. Naprawdę, układasz wiele rzeczy i podchodzisz niesztampowo do tematu <3

Ola Howil

Po pierwszej sesji wiedziałam że zainwestowanie w pracę z Anią to była właściwa decyzja, Ania otworzyła się na na to jak chciałam pracować i miała do zaoferowania wiedzę i na tyle głęboki wgląd, by dokładnie przygotować grunt pod bardziej operacyjne działania, które w niedługim czasie zaczęły się klarować. Ania daje motywującą informację zwrotną, inspirację i pozytywną energię, mam do niej pełne zaufanie. Z głębi serca polecam pracę z Anią.

Aleksandra Sadowińska

Aniu, dzisiaj do Mnie przyszła ogromna wdzięczność za Ciebie w moim życiu… Pokazujesz siebie różnokolorową: silną, trochę więcej i trochę mniej, także słabszą. Dziękuję że stanęłaś na mojej drodze.

Ewelina Ejsmont

Kochana jesteś Aniołem. Tyle dobrego dajesz ludziom.. Ta konferencja wskazała mi drogę, co jeszcze mam do przerobienia i przegadania że sobą. Dała narzędzia i była drogowskazem na mojej życiowej drodze, a raczej rozdrożu. DZIĘKUJĘ TO ZA MAŁO ZA TO, CO NAM DAJESZ 😘

Barbara Małgorzata

Kurs jest prezentem, który sobie zrobiłam. Udanym. Niesamowite jest to, jak sama świadomość rodzajów granic powoduje zmiany w moim zachowaniu. Dziękuję jeszcze raz za dobrze zrobiony kurs.

Anna S.

Jestem mamą, miesiąc temu urodził mi się synek, oglądałam konferencję w nocy lub nad samym ranem. W ciągu 3 dniu ubyło mi 7 kg. To było coś niesamowitego! Jaki ciężar został ze mnie zdjęty, ile kilogramów ubyło i ile strachu, że nie jestem nienormalna, że jak czuje się źle, to znaczy, że ktoś przekracza moje granice. Z serca dziękuję, zapoczątkowujesz Mój Rozwój.

Paulina Taraszka

Wolność emocjonalna to przeżywanie wszystkich emocji.
I decydowanie, czy i w jaki sposób na nie odpowiadasz.
Bo żaden wiatr nie ma takiej siły, żeby Cię ponieść,
jeśli mu na to nie pozwolisz.

Dołączam do warsztatu