Wolność emocjonalna

Naucz się rozumieć i koić swoje emocje, żebyś już nigdy nie straciła wewnętrznej równowagi

Tego teraz potrzebuję

Czy Ty też...

jesteś ważna

jesteś regularnie zalewają Cię emocje, których nie rozumiesz i nie chcesz,
przez wybuchy emocjonalne tracisz relacje, poczucie spełnienia i wpływu na własne życie,
chciałabyś lepiej zrozumieć siebie i swoje potrzeby, jednocześnie nie wiesz, jaki mógłby być pierwszy krok?

Nazywam się Ania.
Uczę kobiety, jak żyć pełniej korzystając z ich emocji.

jesteś ważna

Nie lubimy emocji. Przez nie pocą się nam ręce, zaciskają żołądki, a głowa nie chce usnąć. Ale emocje nie są złe i przeciw nam. My po prostu nie rozumiemy języka, którymi one do nas mówią. A nie potrafimy tego, bo często w dzieciństwie kazano nam je tłumić. W dorosłym życiu też, oczekuje się od nas spokoju i posłuszeństwa. A tymczasem, wewnątrz nas kipi…

Emocje to ogromna energia. Możemy z niej skorzystać. Potrzebujemy tylko się jej nauczyć.

Nie zaklinaj siebie lub rzeczywistości licząc na to, że przestanie ona na Ciebie wpływać. Nie przestanie.

Ale możesz nauczyć się, jak doświadczać i odczytywać swoje emocje, by z nich korzystać i wybierać, jak na nie zareagujesz.

Na tym polega emocjonalna wolność.

Jaką drogę przejdziesz w czasie tego mini kursu

Wolność emocjonalna


Wolność emocjonalna

Dzień 1: Źródła naszych emocji

Dowiedz się, skąd płyną Twoje emocje i dostrzeż, że korzenie niektórych z nich sięgają daleko poza Twoje życie.


Wolność emocjonalna

Dzień 2: Świadomość emocjonalna

Zbuduj w sobie przestrzeń, w której Twoje emocje mogą znaleźć dla siebie bezpieczne miejsce i zacznij je w spokoju nazywać.


Wolność emocjonalna

Dzień 3: Najsilniejsze i najtrudniejsze

Jak przestać czuć lęk? Jak poradzić sobie z gniewem i złością? Skąd we mnie poczucie winy? Poznaj te trudne emocje i ich przyczyny.


Wolność emocjonalna

Dzień 4: Trauma

Czym jest, dlaczego większość z nas ja w sobie nosi i jak dać jej przestrzeń na uzdrowienie.


Wolność emocjonalna

Dzień 5: Moje emocje to moja historia

Otwórz się na własne emocje i potrzeby, to Twoje zaproszenie od życia.


Wolność emocjonalna

Dzień 6: Uwalnianie emocji

Naucz się rzece swoich emocji przepływać przez Twoje ciało i życie.


Wolność emocjonalna

Dzień 7: Wyrażanie emocji

Naucz się, w jaki sposób możesz dać ujść swoim emocjom – w Twoich relacjach i życiu.

wolność emocjonalna

Dzień 8: Wewnętrzny spokój

Potrzebujesz miejsca, w którym zawsze będzie cisza i bezruch. Naucz się je tworzyć.

wolność emocjonalna

Dzień 9: Emocjonalna elastyczność

Zamień automatyczne reakcje na świadome odpowiadanie na emocje. Masz wybór <3.

wolność emocjonalna

Dzień 10: Droga do radości i satysfakcji

Otwórz się na to, by czuć – im więcej przestrzeni na złość i smutek, tym więcej przyjemności i spełnienia.

wolność emocjonalna

wolność emocjonalna

Chcę przejść tę drogę


Jeśli chcesz:


✓  przestać tłumić lub odreagowywać emocje, a zamiast tego je zrozumieć,
✓  poznać stojące za Twoimi emocjami potrzeby i zranienia,
✓  nauczyć się uwalniać i wyrażać bezpiecznie swoje emocje,
✓  odkryć w sobie miejsce, gdzie zawsze jest spokój i potrafić do niego wrócić w najtrudniejszych chwilach,

Ten mini kurs jest dla Ciebie

mistrzyni granic

Pytania i odpowiedzi

Jak w praktyce wygląda mini kurs?

Ten mini kurs składa się z dziesięciu około 30-minutowych nagrań. W czasie każdego z nich dzielę się porcją wiedzy dotyczącej jednego punktu i zapraszam do wykonania określonej praktyki lub ćwiczenia. Ponadto równolegle do nagrań otrzymasz PDFy z podsumowaniem danego tematu.

Czym ten mini kurs różni się od Twojego regularnego kursu?

Moje regularne kursy to kompleksowe kompendia wiedzy i praktyki na dany temat. Wymagają one konkretnej ilości czasu i pracy, żeby w pełni z nich skorzystać. Mini kurs to świetny punkt startu do pracy ze sobą lub uzupełnienie tego, co już zrobiłaś do tej pory. Zajmujemy się mniejszym tematem, więc potrzebujesz mniej czasu, a jednocześnie nadal masz pewność, że poznasz go od A do Z. To idealna propozycja, jeśli jesteś zabiegana albo dopiero poznajesz moja pracę i chcesz przy tym sprawdzić, czy jest ona dla Ciebie.

Pracuję zawodowo, mam rodzinę. Czy znajdę czas na ten mini kurs?

Ten mini kurs zaprojektowałam tak, żebyś mogła obejrzeć kolejne nagrania w czasie dojeżdżania do pracy czy sprzątania po śniadaniu. Wiem, że każda z nas ma mnóstwo obowiązków, stąd taka długość nagrań i taka forma pracy. Jednocześnie, to wyraz szacunku do Twojego czasu – zamiast przypadkowych nagrań i materiałów w zaledwie kilka dni możesz kompleksowo zgłębić temat, który może Tobie, jak już niejednej uczestniczce, pomóc w najtrudniejszych chwilach utrzymać emocje na wodzy. A w taki sposób też oszczędzasz czas i energię, którą straciłabyś na nerwy i stres. Brzmi dobrze, prawda?

Dlaczego tak tanio?

Ten mini kurs jest naszpikowany wiedzą – psychologiczną, psychoterapeutyczną, ale jest też w nim miejsce na duchowość i zwykłe, ludzie ciepło. Dlaczego więc udział w nim jest tańszy niż 2 konsultacje u mnie? Bo to jego pierwsza edycja. Biorę na siebie więc odpowiedzialność, że daję Ci wartość 3-krotnie większą niż jego cena. Dla mnie jednak ważne jest to, żeby ten mini kurs uczynić jak najbardziej dostępnym, żeby jak najwięcej z nas mogło skorzystać z tej wręcz ratującej życie (a na pewno czas i zmysły) wiedzy i praktyki.

wolność emocjonalna

wolność emocjonalna

Dla kogo jest ten kurs?

Ten mini kurs jest dla każdej kobiety, dla której emocje są wyzwaniem. Jeśli z jednej strony czujesz wewnętrzny dyskomfort i niepokój, a z drugiej już wiesz, że nie ma sensu go tłumić, jeśli  chcesz wreszcie zrozumieć swoje emocje i zbudować z nimi relację, dzięki której będziesz żyła bardziej w zgodzie ze sobą i z tym, co dla Ciebie ważne – to kurs dla Ciebie! Wolność emocjonalna to jakość, dzięki której będziesz w stanie przejść przez największe burze z kawałkiem siebie, który nadal pozostanie suchy. Ale to też umiejętność cieszenia się każdym promieniem słońca, jakby przed chwilą skończyła się noc polarna. Jeśli czujesz, że chciałabyś móc tego doświadczyć – skorzystaj z tego mini kursu.

Poznaj opinie moich klientek

Praca z Anią sprawiła, że poukładałam sobie wiele rzeczy i przemyśleń (...), dała mi siłę i lekkość w podejmowaniu małych codziennych decyzji. Czułam się zaopiekowana i nieoceniania, więc mogłam komfortowo wyłożyć nurtujące mnie sprawy i problemy. Zaczęłam częściej przechodzić do działania od razu.

Agata DąbekDoradca Chustowy / Baby Wearing in Berlin

Ania - jesteś najlepsza osobą online, jaką znam, która mówi TAK PORZĄDNIE o tych wszystkich ważnych wartościach w naszym życiu! Nie znam lepszej. Naprawdę, układasz wiele rzeczy i podchodzisz niesztampowo do tematu <3

Ola Howil

Po pierwszej sesji wiedziałam że zainwestowanie w pracę z Anią to była właściwa decyzja, Ania otworzyła się na na to jak chciałam pracować i miała do zaoferowania wiedzę i na tyle głęboki wgląd, by dokładnie przygotować grunt pod bardziej operacyjne działania, które w niedługim czasie zaczęły się klarować. Ania daje motywującą informację zwrotną, inspirację i pozytywną energię, mam do niej pełne zaufanie. Z głębi serca polecam pracę z Anią.

Aleksandra Sadowińska

Aniu, dzisiaj do Mnie przyszła ogromna wdzięczność za Ciebie w moim życiu… Pokazujesz siebie różnokolorową: silną, trochę więcej i trochę mniej, także słabszą. Dziękuję że stanęłaś na mojej drodze.

Ewelina Ejsmont

Kochana jesteś Aniołem. Tyle dobrego dajesz ludziom.. Ta konferencja wskazała mi drogę, co jeszcze mam do przerobienia i przegadania że sobą. Dała narzędzia i była drogowskazem na mojej życiowej drodze, a raczej rozdrożu. DZIĘKUJĘ TO ZA MAŁO ZA TO, CO NAM DAJESZ 😘

Barbara Małgorzata

Kurs jest prezentem, który sobie zrobiłam. Udanym. Niesamowite jest to, jak sama świadomość rodzajów granic powoduje zmiany w moim zachowaniu. Dziękuję jeszcze raz za dobrze zrobiony kurs.

Anna S.

Jestem mamą, miesiąc temu urodził mi się synek, oglądałam konferencję w nocy lub nad samym ranem. W ciągu 3 dniu ubyło mi 7 kg. To było coś niesamowitego! Jaki ciężar został ze mnie zdjęty, ile kilogramów ubyło i ile strachu, że nie jestem nienormalna, że jak czuje się źle, to znaczy, że ktoś przekracza moje granice. Z serca dziękuję, zapoczątkowujesz Mój Rozwój.

Paulina Taraszka

Wolność emocjonalna to przeżywanie wszystkich emocji.
I decydowanie, czy i w jaki sposób na nie odpowiadasz.
Bo żaden wiatr nie ma takiej siły, żeby Cię ponieść,
jeśli mu na to nie pozwolisz.

Dołączam do mini kursu